dr Vorobjov?????????????

Suovisnici su osobe koje su u bliskoj vezi sa ovisnikom i koje pate uz njih, bez obzira da li ovisnik priznaje da ima problem ili ne. Ovdje možete razmijeniti mišljenja o mehanizmima za nošenje sa problemima i tehnikama za pomoć Vama, a ne ovisnicima.

Moderators: sanela, Erineja

mirkica
Posts: 3
Joined: Thu Sep 06, 2007 5:25 pm

dr Vorobjov?????????????

Post by mirkica »

cao svima, mi se jos ne znamo ali kako stvari stoje upoznacemo se. Zovem se Mirjana i imala bi jedno pitanje za sve korisnike foruma. Da li iko zna da mi kaze NESTO u vezi klinike dr Vorobjov???? volela bih da to ne budu samo nagadjanja i subjektivni sudovi. S obzirom da je u pitanju lecenje coveka ma koji vid bolesti bio, u ovom slucaju svima dobro poznata ovisnost, smatram da je stvar ozbiljna. Brat je prvi put odlucio da se resi tog otrova i cist je vec 14 dan. Dnevna nega u bolnici, infuzija svaki dan, lekovi.....
Zeli da ide na lecenje..... trazimo najrazumniju opciju ali jednostavno nismo pametni odakle da krenemo. Lokalni doktori NISTA ne znaju. Upucuju na Drajzerovu ili u komune ali brat nece da pristane na komunu. Izvinjavam se svima sto ovako UPADAM na forum ali ako neko moze da pomogne, svaki vid pomoci je dobro dosao. Za pocetak HVALA VELIKO Saneli.
Mirjana ( jos jedan novi korisnik foruma i Hvala svima sto ovako nesto postoji) NAJLEPSA HVALA
User avatar
Vlado_M
Posts: 1456
Joined: Sun Apr 17, 2005 7:42 pm
Location: SFRJ

Post by Vlado_M »

Mislim da ne bi bilo lose da malo prelistas stranice foruma... Pronaci ces odgovor na svoje pitanje. I jos mnoga druga.

Ja nemam pojma kako se radi u klinici Vorobjov. Ali nisam covjek koji vjeruje u cuda. Ako mi neko kaze da problem narkomanije mogu rijesiti bez po muke, sve ceskajuci se po jajima i zvizdukajuci, ja bih mu rekao da nema pojma o cemu prica. Ili da laze... Ako mi jos doda da je rijec o supertajnoj metodi, koji ce se samo koristiti u Rusiji i Srbiji, pedlozio bih mu da pokusa pronaci nekog drugog naivcinu.

Tako otprilike pricaju ti likovi iz jebene klinike Vorobjov.

Naravno, ovo sto sam napisao je moj subjektivni sud i nagadjanje... Jebiga.
User avatar
SWE
Posts: 35
Joined: Fri Apr 15, 2005 11:50 pm
Location: Svedska

Post by SWE »

Ako moze ili kad mogne, nek ti se i brat ukljuci na forum pa malo procita i informise. Mozda i koje pitanje postavi! Ako je zainteresovan, reci mu za ovaj forum.
Slazem se za ovo sto Vlado rece za brze i tajne metode lijecenja (i veoma cesto, jako skupe metode). Toga nema!
User avatar
cokapeace
Posts: 1669
Joined: Thu Jul 05, 2007 2:06 pm

Post by cokapeace »

Prvo...dobrodošla!...
Mislim da su Vlado i SWE u pravu- U POTPUNOSTI!
uKLJUČI GA MALO NA FORUM ,ako uspeš, možda sve odgovore nadjete ovde,a može mu i pomoći...uostalom kao i mnogim ljudima ovde.
...I havent moved from the spot where you left me
This must be a bad trip
All of the other pills, they were different
Maybe I should get some help...PINK ~Just like a pilll~
Timi
Posts: 30
Joined: Sun May 13, 2007 4:24 pm
Location: BG

Post by Timi »

Nemojte se zanositi za ovu kliniku...momak je odmah posle injekcije otishao kuci, dao 6 soma jura, i izvukao liniju dopa...KRSH! A drugi koji je isto bio na klinici i video da se ovaj uradio, zbog straha da i sam ne izvuche liniju hoce pod hitno da ugradi implant. Zvao kliniku i isprichao shta je video, klinika ce ga chastiti implantom na 3 meseca... Zato ljudi bolje shtedite i kupite sebi kola, shkolujte se, otputujte na Kubu, nego da bacate 6 soma.
marko PSY
Posts: 61
Joined: Wed Jan 24, 2007 7:54 pm

??

Post by marko PSY »

Moj ortak je bio tamo i pukao 4 soma jura.Kada se vratio bio je cist najvise 10 dana i opet je poceo da se sjlaka!!!!
rusmedik
Posts: 1
Joined: Wed Oct 10, 2007 3:49 pm

Re: dr Vorobjov?????????????

Post by rusmedik »

ss
Last edited by rusmedik on Tue Nov 25, 2008 1:50 pm, edited 1 time in total.
josJednaSestra
Posts: 29
Joined: Sat Oct 06, 2007 5:48 pm

Re: dr Vorobjov?????????????

Post by josJednaSestra »

Da li bi rusmedic mogao da nam malo pojasni nacin rada?
Meni to zvuci malo kao naucna-fantastika.

Naravno i ja ,kao i svaki ocajnik, se nadam da u tome ima istine, pa bi me mozda malo dublja prica zainteresovala.

I sta kazete na ove postove koji govore o neuspjesnosti klinike?

Pozdrav
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: dr Vorobjov?????????????

Post by sanela »

rusmedik wrote: Sa radom smo poceli pre 2 sedmice i vec imamo uspesne rezultate.
Prije svega, dobrodošli na forum! Nadam se da ćete nam napisati nešto više o programu rada vaše klinike... Npr. da li postoji neka vrsta psihoterapije, porodične terapije, suportivna terapija isl.... Voljela bih znati koliko dugo tretman traje, šta uključuje i koliko košta?

Malo mi je zapela za oko ova citirana rečenica... kako možete govoriti o uspješnim rezultatima u roku od dvije sedmice? To je dovoljno za detox, a poslije je potrebno dalje raditi na promjeni ponašanja, navika, razmišljanja, pravljenju koncepta budućnosti, a o porodici, kao važnom faktoru - obično poprilično disfunkcionalnom, da na govorim. Molim vas da ovo ne shvatite kao napad, samo bih voljela saznati više informacija...
User avatar
Jeca
Posts: 299
Joined: Fri Dec 09, 2005 7:03 am
Location: Srbija

Re: dr Vorobjov?????????????

Post by Jeca »

Prvo da Vam pozelim dobrodoslicu u nasu zajednicu.

I meni je upalo za oko recenica koju je Sanela citirala.
I imam neka pitanja za koja cemo nadam se dobiti odgovore.
Kako to da jedna takva metoda nije priznata od strane celog sveta? Vec eto u Rusiji i jadnoj li nam zemlji Srbiji?
Ako mozete malo detaljnije da nam objasnite kako sve to funkcionise?
Cime to garantujete da osoba koja prodje Vas tretman da se nece vratiti narkoticima? Sta radite u slucaju da se osoba tome vrati? Da li radite povracaj para? Da li postoje psihoterapije? Da li radite na resocijalizaciji?

Ovo nikako ne traba da shvatite kao napad na Vas.
Vec to mozete shvatiti ovako: Mi smo potencijalni pacijenti i vi treba da nas naj bolje sto mozete uverite da izaberemo bas Vasu kliniku.
Naravno tu ne mislimo na uveru tipa:"Evo Vam broj telefona pa nas nazovite" ili " Mi imamu cudotvoran lek od kojeg se za 10 dana izlecite od narkomanije".
Nama su potrebna prava, detaljna objasnjenja i pravi i tacni podaci.

Hvala unapred!
O Kako je lepo ponovo biti STR8
Post Reply