dr Vorobjov?????????????

Suovisnici su osobe koje su u bliskoj vezi sa ovisnikom i koje pate uz njih, bez obzira da li ovisnik priznaje da ima problem ili ne. Ovdje možete razmijeniti mišljenja o mehanizmima za nošenje sa problemima i tehnikama za pomoć Vama, a ne ovisnicima.

Moderators: sanela, Erineja

User avatar
cokapeace
Posts: 1669
Joined: Thu Jul 05, 2007 2:06 pm

Re: dr Vorobjov?????????????

Post by cokapeace »

Ja lepo kažem...hi,hi :smt040 ...njima treba neka ovčica za šišanje...E ,pa...na ovom sajtu slabo gajimo ovčetinu ! :mrgreen:
...I havent moved from the spot where you left me
This must be a bad trip
All of the other pills, they were different
Maybe I should get some help...PINK ~Just like a pilll~
User avatar
Jeca
Posts: 299
Joined: Fri Dec 09, 2005 7:03 am
Location: Srbija

Re: dr Vorobjov?????????????

Post by Jeca »

Nemoj te da sumnjate u to da li je ovo zaposleno lice te klinike.
Ja kazem da jeste. I tu su da nam pojasne tu metodu i da nas uvere ako budu uspeli u tome.
Ja sam uvek pre za civilizovan razgovor, da svom "suparniku" (ajde da tako nazovemo) dam priliku da iskaze svoje stavove, misljenja, teorije, prakse i td...
Vise volim da dobijem jasnu sliku.
Ja isto mislim sto i vi, da ne postoji caroban stapic ali zasto ne dozvoliti da nam objasne i pojasne sta se tamo desava...
O Kako je lepo ponovo biti STR8
User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Re: dr Vorobjov?????????????

Post by saša-ex »

Jeco, vec desetak dana ih molimo i cekamo da nam daju objasnjenje, iz onoga sto je do sada napisao "doktor" lako je zakljuciti da ili nema veze sa tom klinikom ili je teski dundjer.
SAMO CEO ŽIVOT...
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Re: dr Vorobjov?????????????

Post by zvrky »

Svakog momenta moze slobodno da sedne i da nam objasni niko to njemu ne brani ,vrati se 1,2 stranice u nazad i procitaj sta on nama pise,ja bi stvarno volela da dobijem odgovore koji nisu za debile....
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
coacoa
Posts: 37
Joined: Sun Nov 04, 2007 11:03 pm
Location: Beograd- Bar

Re: dr Vorobjov?????????????

Post by coacoa »

Ako je on doktor, ja sam primarijus...Ako ima nesto vise od primarijusa, onda sam to! :D
Dajte, ne lozite se....Procitajte sta sam pisao......
Doktor koji koristi izraz"rovac"...hehehehe, cool neki doca...:)
A mogu i da vidim ip sa kog stize poruka......
ne budite smesni ljudi...
->
Unsuccessfully Coping With The Natural Beauty Of Infidelity
<-
User avatar
azraaa
Posts: 407
Joined: Sun Apr 08, 2007 8:40 pm

Re: dr Vorobjov?????????????

Post by azraaa »

SMJESNO I ZALOSNO. smijesno zato sto tako nesto mogu izmisliti samo pijani rusi (nemam nista protiv njih, naprotiv) a zalosno to sto se na ljudskoj nesreci toliko zaradjuje
PDT_Love_07
tica
Posts: 1
Joined: Thu Jan 10, 2008 3:33 pm

Re: dr Vorobjov?????????????

Post by tica »

e ovako,slucajno nabasah na "simpaticne" reci gospodina Aleksandra iz klinike rusmedik,pa sam resila da malo prokomentarisem.U toj nazovi klinici moram priznati da rade vrlo ne strucni ljudi,koji, na moje veliko iznenadjenje,su se susreli sa ovom bolescu po otvaranju klinike.sto se tice psihijatra - NE POSTOJI,fizioterapeuta - U TRAGOVIMA,diskrecija-nije zagarntovana,placa se po prijemu,a pacijente ne primaju nocu!!!!!!!!!!!!
elem mogu do sutra ovako,jednom recju-----------NIKAKO TAMO------------
Post Reply