KAKO PREPOZNATI NARKOMANA

Suovisnici su osobe koje su u bliskoj vezi sa ovisnikom i koje pate uz njih, bez obzira da li ovisnik priznaje da ima problem ili ne. Ovdje možete razmijeniti mišljenja o mehanizmima za nošenje sa problemima i tehnikama za pomoć Vama, a ne ovisnicima.

Moderators: sanela, Erineja

mers
Posts: 60
Joined: Mon Aug 20, 2007 12:13 pm
Contact:

Post by mers »

pozdrav..evo da vam se javim.stvari dalje stoje ovako.sa njim se ne cujem kao sto sam i rekla kraj.koliko znam sad je u beogradu sa mamom kod sestre,ona kaze za sad je cist..ali ja sam cula da su ga neki videli u nasem gradu sav izgubljen,natecen..nista mi nije jasno...ali nema veze..ja verujem da ce se izvuci...ne znam ni sama kako sam.zvucace neverovatno ali ovih dana sam super...ceteri dana nisam plakala...polako ga zaboravljam...mislim da je to zato sto ga ne vidjam i sto znam da nije u gradu..kad ga vidim ne znam sta ce biti....jednostavno valjda podsvest radi svoje..kad znam da nikad nikad ne bi volela vise da budem sa njim...eto...ako neko hoce nesto da kaze ako ne da zatvorimo ovu temu.mozda ne,jer sa jedne strane ovo treba ispratiti....ko zna gde ce on zavrsiti.....
User avatar
bojanol
Posts: 2268
Joined: Sat Jan 20, 2007 11:16 am
Location: V O J V O D I N A
Contact:

Post by bojanol »

Ko zna gde će on završiti, a isto tako ko zna gde češ ti završiti. Za ovih 16-17 dana si stvarno preživela svašta. Svaka čast. Dobro ti to podnosiš. Rekao bih, Odlično.
mers
Posts: 60
Joined: Mon Aug 20, 2007 12:13 pm
Contact:

Post by mers »

hvala hvala.kazu zivot ide dalje.ma ja jednostavno i dalje tvrdim da je moja podsvest shvatila da mora mene da preuzme i jasno stavi do znanja da je kraj..valjda se covek brze pomiri onda sa tim...ili jednostavno zvezde su mi naklonjene....sad ce neko reci glupi horoskop...ali jebeni saturn mi vise nece smetati tako da me svasta lepo ocekuje.....svima zelim prijatan dan i mirnu svest!!
mers
Posts: 60
Joined: Mon Aug 20, 2007 12:13 pm
Contact:

Post by mers »

cao..samo da kazem da je on cist nekoliko dana i da krece sa blokatorima.ne cujem se i dalje sa njim,on naravno nece nazvati a ni ja,a i sto bi kad je kraj.ja sam se u subotu :drinkers: i onda sam celo vece u gradu plakala,ja koja sam tvrdila da sam prebolela.toliko koliko sam ja jaka...koja glumica..ali sto sebe tako lazem!!!ludaca
User avatar
cokapeace
Posts: 1669
Joined: Thu Jul 05, 2007 2:06 pm

Post by cokapeace »

Mers..to je normalno..ne muči sebe...ZA SVE U ŽIVOTU JE POTREBNO VREME...sve će to proći,ali moraš iskreno,i pozitivno verovati u to !


gomila kissića za tebe !
...I havent moved from the spot where you left me
This must be a bad trip
All of the other pills, they were different
Maybe I should get some help...PINK ~Just like a pilll~
mers
Posts: 60
Joined: Mon Aug 20, 2007 12:13 pm
Contact:

Post by mers »

hvala ti mnogo,a sad jedno pitanje!pa sta je sad?dugo nisam nista pitala... :rolleyes: gde ima u srbiji da se nadje najjeftinije lek nalorex(OVO SAM LUPILA SIGURNO). Ako neko zna nek mi napise.sad se neki pitaju a sta ce meni lek kad sam ja prekinula sa s....!u kontaktu sam sa njegovom sestrom pa hocu da pomognem kao nemi posmatrac.ma ja sam vam pukla.i tesko svim dilerima jer cu ih :smt067 :smt065 :smt068 .strasno nesto koliko ih ima i to samo sto ja znam sad sve ko je.jos cu osnovati neko udruzenje!!!ko zna,ko zna. :-$
User avatar
Mark_Renton
Posts: 386
Joined: Fri Apr 15, 2005 3:51 pm

Post by Mark_Renton »

Ebem ti zivot narkomanski. Kad je meni kao raspalom narkomanu nije bilo svejedno dok citam ovo... Sad sam i ja depresivan.

U srbiji je mislim kutija nalorexa oko 60-65 evra (4 table po 7 tableta).
When Hell is full, the dead will walk the Earth.
User avatar
azraaa
Posts: 407
Joined: Sun Apr 08, 2007 8:40 pm

Post by azraaa »

ne daj se, curo, kuliraj ga bar neko vrijeme, mozda se skine i vi se i pomirite! sad glavu gore i posmatraj ga! moze sve da ima pozitivan ishod, samo se moras boriti! evo ni ja nisam sa svojjim momkom iako je (navodno) cist, cekam jos, radi njega a i radi sebe, borim se iako mi uzasno nedostaje.
PDT_Love_07
mers
Posts: 60
Joined: Mon Aug 20, 2007 12:13 pm
Contact:

Post by mers »

jeste azrice ti cekas...ali je ne zelim...nema pomirenja..pa on bre ni jednom nije nazvao...bem ga tvrdoglavog..mada sam mu ja rekla da ako me voli..pustice me...alo bre pa on je ljut na meneeeeeeeeeeeee...........ja njega ostavila kad mu je najteze....to je vec bezobrazluk.....a sto me je lagao tri meseca...uh..necu ni da pisem o tome..znate pricu...neka se skine za njegovo dobro...on i ja smo se morali sresti...sudbinski je tako moralo biti da bi ja neke stvari odblokirala a njega razotkrila (nadam se na vreme)...eto..to je moja filozofija...jeste tesko mi je i dalje..mada sve radim sto sam i sa njim...na pocetku sam izbegavala da upalim film..napravim tost..blabla sad sve to radim..ne mogu se unistavati...a da...napomenula sam da imam dobre prijatelje i ako samo kazem moj s....najeze se i odmah alo bre on je n....na her...lagao te je i bla bla...kissiiiiiic za sve vas koji verujete....u bolje sutra
User avatar
cokapeace
Posts: 1669
Joined: Thu Jul 05, 2007 2:06 pm

Post by cokapeace »

UVEK POSTOJI BOLJE SUTRA ! ! ! :smt056 :smt058 :smt109 \:D/
...I havent moved from the spot where you left me
This must be a bad trip
All of the other pills, they were different
Maybe I should get some help...PINK ~Just like a pilll~
Post Reply