ARTANE TABLETE

Suovisnici su osobe koje su u bliskoj vezi sa ovisnikom i koje pate uz njih, bez obzira da li ovisnik priznaje da ima problem ili ne. Ovdje možete razmijeniti mišljenja o mehanizmima za nošenje sa problemima i tehnikama za pomoć Vama, a ne ovisnicima.

Moderators: sanela, Erineja

MDMA300mg
Posts: 1
Joined: Sun Jun 03, 2012 3:30 pm

Re: ARTANE TABLETE

Post by MDMA300mg »

Ja sam Artane kroristio 3 godine bez prestanka, nakon 3 godine koristenja sam otkrio adrenalinske narkotike (extasy,speed,kokain), tako da sam prestao preko noci artane da uzimam, bez imajuci neke krize, s tim zelim da kazem da se ne moze navuci na Artane koliko god dugo se koristili, jedno moze se desiti da od previseg koristenja puknes i ostanes zauvijek u tom flashu, to sve zavisi do organizma i psihe. Najbolje ti je preporuci burazu ako vec zeli da se drogira da se drogira dobrom drogom, tj extasy, speed, kokain itd.. to su droge od kojih se isto ne mozes navuci, dovoljno ti je 1 sedmicu se nikako drogirati, kod kuce samo jesti i spavati da dodjes sebi i da ne osjecas ovisnost psihicku ili fizicku za tim drogama, ali na kraju je to sve stvar psihe i cvrste volje, Heroin to je opasna droga od koje se mozes navuci. Morphium takodje, od tih droga ako se navuces osjecas bol u kostima i slom psihicki, to se naziva NAVUCENOST, kad te kosti rezu i bole i taj bol ne prestaje dok ne uzmes Heroin ili prm. Morphium, p.s od LSD brat ti se nikada nece izleciti, to je jos opasnije od artana, jos vece Flashove i Halicunacije ti daje, od toga neke se daleko kloni...od tolike od mene, pozdrav
zagrepcanka
Posts: 85
Joined: Fri Mar 16, 2012 1:16 am
Location: Zagreb

Re: ARTANE TABLETE

Post by zagrepcanka »

MDMA300mg wrote:Najbolje ti je preporuci burazu ako vec zeli da se drogira da se drogira dobrom drogom, tj extasy, speed, kokain itd..
DOBRE DROGE???
nisam znala da to postoji...izgleda da sam zaostala...pa vjerujem da ne postoje dobre droge...hmmm...
promoviranje droga na ovom forumu...pa kamo ide ovaj svijet.... :(
ljudi ce vam oprostiti sve,osim istine....
User avatar
demijan
Posts: 858
Joined: Wed Dec 21, 2011 4:57 pm

Re: ARTANE TABLETE

Post by demijan »

I ja prvi put cujem za to da postoje dobre droge. speed i extazi su cista hemija.Trose speed pa se spustaju sa dopom posle.Mislim barem su neki iz mog okruzenja to radili.Zaostao sam i ja izgledami...
Mada da dodam i ja sam svojevremeno smatrao da belo nije prava droga i da je to ok...sta reci...
Sve dok si mek, drugima će biti ugodno gaziti po tebi...

Citat:"Ptica se probija iz jajeta. Jaje je svet. Ko zeli da se rodi, mora razoriti svet.
User avatar
Fela Kuti
Posts: 158
Joined: Tue Feb 09, 2010 9:26 pm

Re: ARTANE TABLETE

Post by Fela Kuti »

Novajlija iskopa temu staru pet godina i odma' udje u konkurenciju za post meseca.
Nego ne znam šta se čudite?
Sve su droge dobre samo su neke dobrije od drugih. :mrgreen:
yasujirozu
Posts: 1701
Joined: Sun Feb 01, 2009 10:00 pm

Re: ARTANE TABLETE

Post by yasujirozu »

definitivno postoje kvalitetn(ij)e droge. meni je recimo krek dosta pomogao da odrzim psiho-fizicku stabilnost, te sam posljednje dvje godine od kada vrsim samo-terapiju, kao preporodjena - redovito idem u skolu (8. razrijed, vrlo dobra), sa djeckom sam koji me voli, zapisujem svoje misli u dnevnik i imam gangrenu na vratnoj arteriji. life's a breeze.
User avatar
preispitivac
Posts: 479
Joined: Thu Dec 17, 2009 1:42 pm

Re: ARTANE TABLETE

Post by preispitivac »

Ja cuh da je krastavac dobar, Sjenicki sir i maslinovo ulje. Ovo sa drogama..... legendarnih izjava ovde ima, ne znam vise u kom tonalitetu da se obratim...
Jurim rep
User avatar
nanii
Posts: 558
Joined: Wed Jan 26, 2011 11:24 pm

Re: ARTANE TABLETE

Post by nanii »

Kako ne, kaKO ne,

Kokain je na primjer dobar za PARANOJU I ARITMIJU, heroin je odličan za zarazne bolesti kao što su SIDA i Hepatitis, ali samo ukoliko se uzima intravenozno, crack je beton za šizofreniju......mada ni LSD nije loš...............a alkohol je ekstra za cirozu jetre...........
stani iza onoga u šta vjeruješ,čak i ako to znači da ćeš morati da stojiš sam
User avatar
atomant
Posts: 7
Joined: Wed Sep 17, 2014 6:31 am

Re: ARTANE TABLETE

Post by atomant »

Jao , jao ...pa zar još neko guta artane ( velike ili male , svejedno ) ?!
Naime artan mi nije nepoznat , dakle uzimao sam ga baš kao i tvoj burazer,obavezno us alkoholom ( minimalno litar vina ili 5 velikih pivčuga ) sa ciljem kako bi se naravno pojačalo dejstvo artana . Dan poslije , ne bi se ničega mogao sjetiti , a neki ljudi kojima sam bio blizak prijatelj su mi pričali kako sam se ponašao dok me artan šljak'o. Dugo se zadržava u metabolizmu; o spavanju nema govora , halucinacije znaju da se pojave ako se uzme više od par tableta .. Dakle iz ličnog iskustva poručujem svakome da se nipošto ne zajebava sa tim ili bilo kojim drugim lijekom iz iste grupe . Meni su još poznati Parkopani & Akinetoi ... Imaju vrlo slično dejstvo , ali kraće djelovanje od Artana . Sreća u nesreći je da " ne navlače" , lako ih je odjebati , ali naravno kao i za sve opijate najpotrebnije da čovjek to hoće & želi ...Inače ništa od skidanja.
Sve najbolje & srećno !
"What is mind? Mind is Matter. What is matter? Nevermind."
User avatar
manson4ever
Posts: 36
Joined: Tue Sep 30, 2014 10:30 am

Re: ARTANE TABLETE

Post by manson4ever »

mi smo se jednom najeli artana i skakali sa zida kao u more. ja sam slomio ruku
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: ARTANE TABLETE

Post by sanela »

Lol
Post Reply