kako sve moze da se probije blokator?

Suovisnici su osobe koje su u bliskoj vezi sa ovisnikom i koje pate uz njih, bez obzira da li ovisnik priznaje da ima problem ili ne. Ovdje možete razmijeniti mišljenja o mehanizmima za nošenje sa problemima i tehnikama za pomoć Vama, a ne ovisnicima.

Moderators: sanela, Erineja

User avatar
Mark_Renton
Posts: 386
Joined: Fri Apr 15, 2005 3:51 pm

Post by Mark_Renton »

Moje je misljenje da je pre speed nego koka, jer da bi od koke bio budan 24 casa moras da non-stop uzimas, bukvalno svakih sat vremena.

To sto joj roditelji daju samo jednu sansu je jedna od glupljih stvari sto mogu da urade, mozda su to rekli samo onako, da bi je zaplasili i da bi se ona stvarno potrudila oko skidanja. Mada, vecina roditelja olako shvata zavisnost, tako i moji, otisao sam na dve i po nedelje na kliniku, poceo sa blokatorima, proslo je oko mesec dana, moji su vec mislili da je najgore proslo. i cim su malo popustili, ja sam poceo ponovo. Moraju da shvate da je to redicidivirajuca bolest i da se niko na svetu nije izlecio iz prve.
Nemoj da joj dajes tvoju mokracu i "drukaj" je, nema druge.
When Hell is full, the dead will walk the Earth.
arhandjel
Posts: 34
Joined: Thu Apr 26, 2007 4:23 pm

Post by arhandjel »

sto se tice koke drug sve zavisi sta kupis. ako uzmes kamen , budi siguran da posle jedno prepodneva i 'popravke' uvece , nema spavanja
a uostalom svaciji zivot je razlicit.

nadam se da je ska ok sada jeco?
jecka89
Posts: 12
Joined: Wed May 02, 2007 4:29 pm

Post by jecka89 »

pa za vikend joj nije bilo dobro povracala je,a mama mi je rekla da kao ima neki stomacni virus, to joj je ona rekla, mada bas joj verujem... ali nije valjda glupa da ako vidi da joj nije dobro da uzima jos
User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Post by saša-ex »

Puno puta mi se desilo da mi ne bude dobro, na ovaj ili onaj način, od droge koju sam uzimao ali to me nikada nije sprečilo da nastavim sa uzimanjem...
jecka89
Posts: 12
Joined: Wed May 02, 2007 4:29 pm

Re: kako sve moze da se probije blokator?

Post by jecka89 »

Hmmm, proslo je par godina od mog poslednjeg pisanja ovde:) naleteh na sajt medju mailovima:) Mozda je neko od vas jos uvek aktivan ovde... Hvala vam svima na podrsci, znacila mnogo, nisam bila sama:) Ishod cele te price je da je moja seka cista, lecenje je uspelo u potpunosti, sada je udata, srecna, a pre godinu ipo dana dobila sam malog, zdravog sestrica:)
A ja... sta znam, ucila sam na njenim greskama, nikada ih nisam ponovila:)
Hvala vam jos jednom svima, u nadi da ce neko od vas nekada i ovo procitati:)
Post Reply