moj novi topic

Suovisnici su osobe koje su u bliskoj vezi sa ovisnikom i koje pate uz njih, bez obzira da li ovisnik priznaje da ima problem ili ne. Ovdje možete razmijeniti mišljenja o mehanizmima za nošenje sa problemima i tehnikama za pomoć Vama, a ne ovisnicima.

Moderators: sanela, Erineja

User avatar
azraaa
Posts: 407
Joined: Sun Apr 08, 2007 8:40 pm

Re: moj novi topic

Post by azraaa »

najvise bih voljela da umrem sad
PDT_Love_07
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: moj novi topic

Post by sanela »

azraaa wrote:najvise bih voljela da umrem sad

I šta bi s tim postigla...
Trzni se malo. Pročitaj ovo što si napisala kao da je to neko drugi napisao i vidi na šta ti liči.
SPARKY
Posts: 12
Joined: Tue Sep 16, 2008 10:45 am

Re: moj novi topic

Post by SPARKY »

PRIZNAJ SEBI DA NISI TAKO SLABA,JA NE VJERUJEM U TO.Ma meni tu nešto nije jasno,ako ima blokator zašto se tako ponašao,da nije konzumirao nešto drugo i zašto je dilao,znaći da ipak nije izašao iz svega toga?????????
SPARKY
Posts: 12
Joined: Tue Sep 16, 2008 10:45 am

Re: moj novi topic

Post by SPARKY »

:-D sad vidim da nisam baš datume pratila,a šta češ,radim takav posao da sam 9 mj.odsutna od kuče a doma sam tek 15 dana.Azra a gdje je blokator ugradio,na koliko dugo i koliko ga je to koštalo.Nisam nigdje pročitala da si pisala o tome.Koliko ste vi uopče dugo skupa???
User avatar
STELAMARIS
Posts: 80
Joined: Wed May 30, 2007 11:22 am
Location: Vogosca

Re: moj novi topic

Post by STELAMARIS »

azraaa wrote:najvise bih voljela da umrem sad
Azra, javi se gdje si. Da li si u Sarajevu?

Molim te hitno mi se javi, hocu da pricam s tobom!

Cuvaj se, ne radi nista ishitreno, za sve ima rjesenje!
Sto me ne ubi, ucini me jacim!
Ziv pas vrijedi vise nego mrtav lav!
User avatar
netko
Posts: 187
Joined: Fri Nov 09, 2007 2:01 pm
Location: dvije obale

Re: moj novi topic

Post by netko »

ej ej ej kakva crna smrt jbt ........
....Ipak bit će bolje, naucila sam nesto iz proslosti one....
User avatar
azraaa
Posts: 407
Joined: Sun Apr 08, 2007 8:40 pm

Re: moj novi topic

Post by azraaa »

danas sammalo bolje, sta cu ljudi kad sam opsjednuta s njim, previse sam osjecajna zena, kad volim-ginem, jebiga. popila sam tabletu za smirenje juce i smirila se malo. izgleda da mu necu moci ni u posjetu. Sparky, on mi nije dao da pisem po forumu nista o tome, ugradio je blok u januaru, ovo mu je bio 3. po redu i sam ga je platio OD DILERSKIH PARA koliko sad mogu da povezem. koja ironija....
PDT_Love_07
User avatar
netko
Posts: 187
Joined: Fri Nov 09, 2007 2:01 pm
Location: dvije obale

Re: moj novi topic

Post by netko »

to sam i kontala on vec zna kako se pare brzo zarade i nije mu se dalo na posteno to moras shvatiti i ako zelis i mozes prihvatiti da on moze kad tad dilat drogu vutru ili nesto mozda cak i uz neki normalni posao... jbg navika je cudna stvar!
....Ipak bit će bolje, naucila sam nesto iz proslosti one....
SPARKY
Posts: 12
Joined: Tue Sep 16, 2008 10:45 am

Re: moj novi topic

Post by SPARKY »

Eh,kad bih mogla barem nekako da pomognem,znam kako se osječaš.Isto tako znam da ništa nije draže i ljepše od našega života.Budi hrabra i jaka ti sama sebi trebaš više nego što trebaš njega.Pozdrav draga!!!!!!!
User avatar
STELAMARIS
Posts: 80
Joined: Wed May 30, 2007 11:22 am
Location: Vogosca

Re: moj novi topic

Post by STELAMARIS »

SPARKY wrote:Eh,kad bih mogla barem nekako da pomognem,znam kako se osječaš.Isto tako znam da ništa nije draže i ljepše od našega života.Budi hrabra i jaka ti sama sebi trebaš više nego što trebaš njega.Pozdrav draga!!!!!!!
Nista dodati i nista oduzeti!

Azrice, :smt058 ne predaji se, rjesenje postoji gdje ga nikad ne ocekujes.

Mlada, lijepa, dobra i plemenita djevojka kao sto si ti nema razloga za crne misli koje si ovdje napisala.

Eh, da je meni tvoja mladost i ljepota a danasnja pamet, eh, znala bih ja kako cu i sta uraditi....

Pred tobom je cijeli zivot takoreci, djevojko uhavizaj se i pouzdaj se u Bozju pomoc i razborit um..... :smt060
Sto me ne ubi, ucini me jacim!
Ziv pas vrijedi vise nego mrtav lav!
Post Reply