moj novi topic

Suovisnici su osobe koje su u bliskoj vezi sa ovisnikom i koje pate uz njih, bez obzira da li ovisnik priznaje da ima problem ili ne. Ovdje možete razmijeniti mišljenja o mehanizmima za nošenje sa problemima i tehnikama za pomoć Vama, a ne ovisnicima.

Moderators: sanela, Erineja

User avatar
azraaa
Posts: 407
Joined: Sun Apr 08, 2007 8:40 pm

Re: moj novi topic

Post by azraaa »

pardon, problem?
PDT_Love_07
all I need!
Posts: 95
Joined: Wed Aug 29, 2007 10:42 pm

Re: moj novi topic

Post by all I need! »

I jos nesto azra, nije istina da je test bio otvoren, JER SAM TI DOKAZAO DA JE BIO ZATVOREN, kad si mi rekla da ti pokazem gdje je onaj vrh sto se pocijepa kad hoce test da se izvadi, izgleda da si zaboravila da sam te odveo do kante i pokazo ti ga na dnu, jer je kanta bila potpuno prazna. I kad sam ti u kazao na to, odmah sam ti rekao, ajde onda oces me testirati, ti si onda rekla kako ko fol ti NE ZNAS DA OCITAS TEST?!?!?!?!?! Pa ko koga ovdje j*e?!?!?!
I da, nije bilo onih testova od 5 maraka, ali novci nisu bili glavni razlog zasto nisi htjela uzeti skupi test. Glavni razlog je taj sto na tim testovima nije pisalo da testira i heroin?!?!?!?! Mislim... Normalno da svi govore da me ostavis, jer ne znaju pravu siuaciju i ti im ne govoris stvari kakve jesu, nego iz konteksta izvlacis neke cinjenice, i postas ih i ti ljudi, koji samo zele da pomognu, donose zakljucke iz onoga sto procitaju i na osnovu toga daju ti savjete. Budi fer, pa napisi bas onako kako je bilo, sve sve sve, i onda neka ti daju savjet. I jos nesto, ako si bila spremna da me ne vidis dvije godine koje bih proveo u komuni, zasto ne bi bila spremna da neko vrijeme budemo odvojeni fizicki dok nam ja zaradjujem novce da npr. kupim stan za nas???
Ili dok zaradjujem novac, da bih dosao ovamo i pokrenuo neki posao? Ti bi taman za to vrijeme zavrsila fakultet, i ja bih se istog trenutka vratio i... To je to, vise se nikada ne bi odvajali. Jer sta znaci godina patnje, ako ce ti poslije toga zivot biti bolji, laksi i vedriji...To ti dodje otprilike kao komuna, ides tamo nerado i nevoljno, ali poslije toga ti je zivot mnogo bolji, bolje si prihvacen u drustvu i bolje se osjecas...
To je sve sto sam zeljeo da kazem i jos jednom te molim, ljubavi moja, zivote moj... Prihvati ovo, jer to je ispravno.
all I need!
Posts: 95
Joined: Wed Aug 29, 2007 10:42 pm

Re: moj novi topic

Post by all I need! »

1. ako covjek nema cilja u zivotu veoma je tesko zivjeti, to je problem ako mi oduzmes ovaj cilj
2. brinem se o nasoj buducnosti, gdje cemo zivjeti, kako cemo zivjeti, sta cemo jesti
3. nemam novca, nemam posla
User avatar
azraaa
Posts: 407
Joined: Sun Apr 08, 2007 8:40 pm

Re: moj novi topic

Post by azraaa »

da li mozemo na nekom drugom mjestu pricati o iraku?
KANTA JE BILA SA MOKRIM MARAMICAMA I NISAM U NJOOJ VIDJELA DIO PAKOVANJA OD TESTA, NITI SAM VIDJELA KAKO OTVARAS TEST PREDA MNOM.
IMAO SI SAMO 15 KM KOLIKO SE JA SJECAM PA SAM JA ZA DOKTORA DODALA SVOJIH 5 KM, KAKO SMO MOGLI UOPSTE UZETI TEST OD 25 KM NA 5 VRSTA DROGA NA KOJIMA SE NARAVNO NALAZI I HEROIN?! A JA SAM NAJPRIJE HTJELA DA NE IDEM KOD DOKTORA PA SAM ONDA PRISTALA JER SU TESTOVI BILI SKUPLJI I OD DOKTORSKOG PREGLEDA.
PDT_Love_07
all I need!
Posts: 95
Joined: Wed Aug 29, 2007 10:42 pm

Re: moj novi topic

Post by all I need! »

:lol:
bez komenatar, majke mi...
all I need!
Posts: 95
Joined: Wed Aug 29, 2007 10:42 pm

Re: moj novi topic

Post by all I need! »

eto duso moja, onda poslusaj te ljude sto ti govore da me ostavis, nesto mi je sad uslo u glavu, ako se mi sad ovako svadjamo,
i ako sada ti ne vidis moje dobre namjere... onda ce nam citav zivot biti samo svadje i moracemo da trpimo jedno drugo. Maloprije sam razmislio i upitao sebe, da li zelim takav zivot??? Skontao sam da ne zelim da se citav zivot svadjam i trpim .
Jednostavno nam ne ide... :(
User avatar
azraaa
Posts: 407
Joined: Sun Apr 08, 2007 8:40 pm

Re: moj novi topic

Post by azraaa »

nadam se da cemo u dogledno vrijeme moci da razgovaramo.
PDT_Love_07
all I need!
Posts: 95
Joined: Wed Aug 29, 2007 10:42 pm

Re: moj novi topic

Post by all I need! »

nne azra, dosta je vise bilo vise razgovora, dosta je bilo vise svega, ne mogu vise, jednostavno ne mogu... nisam ja drvo, pa da neam osjecaje i pamet...
User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Re: moj novi topic

Post by saša-ex »

Suzdrzavao sam se al ne mogu vise...Sto bre lozis vise devojku i hvatas je na najgore fore i patetiku, prijatelju? Pa da li mislis da njoj stvarno treba test da bi provalila da si nagudriran? Pa i da zahteva test i da sam dobro, pa otisao bih na kraj sveta da joj to i dokazem, ako bas to zahteva!
SAMO CEO ŽIVOT...
all I need!
Posts: 95
Joined: Wed Aug 29, 2007 10:42 pm

Re: moj novi topic

Post by all I need! »

Svim vjernicima pravoslavne ispovijesti od balkana pa do kraja svijeta zelim sretne, mirne i u miru provedene blagdane.
I to od srca :) puno srece, adios...
Post Reply