moj novi topic

Suovisnici su osobe koje su u bliskoj vezi sa ovisnikom i koje pate uz njih, bez obzira da li ovisnik priznaje da ima problem ili ne. Ovdje možete razmijeniti mišljenja o mehanizmima za nošenje sa problemima i tehnikama za pomoć Vama, a ne ovisnicima.

Moderators: sanela, Erineja

User avatar
azraaa
Posts: 407
Joined: Sun Apr 08, 2007 8:40 pm

Post by azraaa »

hvala ti javore! bas mi je drago za tebe. ja vidim da si ti imao jaku volju i sad je imas. moj momak je bas shrvan... nema fino misljenje o sebi. ja sam svjesna da on mora u komunu poslije detoxa, samo mi je tesko podnositi razdvojenost od njega. on hoce sve, samo sto sad ne moze nista, jer ovi strajkuju, tako da ja mislim da ce biti najbolje da mu predlozim komunu, jer o tome jos nismo detaljno razgovarali, prvo smo palnirali ovaj detox, al eto ne moze zasad.... ne mogu da vjerujem da su takva govna, ljudi umiru, a ovi nece da im daju sta traze. tako sam ogorcena na ovu drzavu!!!! mozda je to neka sudbina....mozda ce morati u komunu na suho skidanje......mozda je to i bolje.......NE ZNAM....STA TI MISLIS?!
Last edited by azraaa on Sat Aug 25, 2007 5:21 pm, edited 1 time in total.
javor

Post by javor »

...
Last edited by javor on Sat Mar 28, 2009 5:58 pm, edited 1 time in total.
User avatar
azraaa
Posts: 407
Joined: Sun Apr 08, 2007 8:40 pm

Post by azraaa »

nisam pametna ok sad sam malo i umorna pa nemam nekih ideja, ali ne znam ne mogu da zamislim zivot bez njega tako dugo, godinu-dvije da bude u komuni! a znam da bi trebao! jasno mi je to! joj boze dragi....a i kad to shvatim, ne znam kako da s njim razgovaram o komuni! ne znam kako da ga ubijedim, kako da mu priblizim tu ideju?!???
PDT_Love_07
javor

Post by javor »

...
Last edited by javor on Sat Mar 28, 2009 5:58 pm, edited 1 time in total.
User avatar
azraaa
Posts: 407
Joined: Sun Apr 08, 2007 8:40 pm

Post by azraaa »

zar postoji i metadonska kriza???? kakva je? jel laksa nego heroinska?
PDT_Love_07
elzi
Posts: 69
Joined: Mon Apr 02, 2007 1:34 pm

Post by elzi »

Hvala Azra na podršci od srca!!!!!
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Post by sanela »

azraaa wrote:zar postoji i metadonska kriza???? kakva je? jel laksa nego heroinska?
Azraaa, moj ti je savjet da se zadaš u stručnu literaturu i internet i da čitaš, čitaš i čitaš. Ne daj da te levati.
User avatar
azraaa
Posts: 407
Joined: Sun Apr 08, 2007 8:40 pm

Post by azraaa »

ovaj momak gore, javor, je napisao da je imao metaadnosku krizu, pa me interesuje zar i ona postoji? znam ponesto o metadonu, samo me interesuje jer moj momak hoce na metadonsku terapiju!
PDT_Love_07
elzi
Posts: 69
Joined: Mon Apr 02, 2007 1:34 pm

Post by elzi »

cao azra.sinoc smo gledali televiziju do pola jedan,mene fata san i ja se pocnem spremati za krevet pitam njega ides li ,on odgovara bicu jos malo ,lezim i cekam.Cujem ga iz spavace nesto tumba po dnevnoj.Djeca spavaju,a ja se pitam dali ce se ponovo puci?Zaspem u tom razmisljanju,jutros ustajem on nije nikako spavao,zjenice prosirene- srce mi puca ne znam jeli od bjesa ili od tuge.PITAM SE DOKADA,JAKO SAM TUZNA!!!!!!!!!!!!!!PITANJE JELI OD SPEEDA POVECANA SEXUALNA POTREBA JER GA I POTOME PROVALJUJEM?
javor

..

Post by javor »

...
Last edited by javor on Sat Mar 28, 2009 6:37 pm, edited 2 times in total.
Post Reply