STRASNO! STRASNO!

Suovisnici su osobe koje su u bliskoj vezi sa ovisnikom i koje pate uz njih, bez obzira da li ovisnik priznaje da ima problem ili ne. Ovdje možete razmijeniti mišljenja o mehanizmima za nošenje sa problemima i tehnikama za pomoć Vama, a ne ovisnicima.

Moderators: sanela, Erineja

Post Reply
User avatar
Dragana
Posts: 263
Joined: Tue Jan 09, 2007 10:16 am
Location: Obrenovac
Contact:

STRASNO! STRASNO!

Post by Dragana »

Ja sam definitivno najgluplja osoba na svetu!!!! Nemam reci!!! :evil: :x :twisted: Koji sam ja idiot :?: :!: Ma.....................
User avatar
crtica
Posts: 18
Joined: Thu Oct 19, 2006 1:37 am
Location: La La Land
Contact:

Post by crtica »

shto ti je jbt? koja je muka?
(scena je ovako kad se zapochne neka pricha u cilju postavljanja pitanja i provokacije radoznalih drugara)
... tre metri sopra il cielo...
User avatar
Zona Sumraka
Posts: 1552
Joined: Fri Apr 15, 2005 10:50 pm
Location: SA/USA

Post by Zona Sumraka »

ma ovo je meni kretenski...
Vlacko
Posts: 23
Joined: Sat Jan 13, 2007 5:42 am

Post by Vlacko »

Nije loshe!
User avatar
Dragana
Posts: 263
Joined: Tue Jan 09, 2007 10:16 am
Location: Obrenovac
Contact:

Post by Dragana »

Naravno da je kretenski kad ja to i jesam! :x Mnogo sam besna i ljuta i povredjena.....jako se lose osecam i to sve zbog njega(neka crkne).....jel moze neko da mi kaze odprilike....meni u poslednje vreme kad se iznerviram i kad sam u jako losem psihickom stanju curi krv na nos u velikim kolicinama....jel moze to uopste da bude psihicki ili je nesto drugo u pitanju-neka bolest i sl.? jel se to jos nekome dogadjalo? neki ce mozda pomisliti da sam pogresila forum ali mislim da nisam jer je sve to pocelo kao posledica narkomana u porodici.................
brat_narkomana
Posts: 30
Joined: Tue Nov 14, 2006 12:36 pm

Post by brat_narkomana »

Krv iz nosa moze da curi od prevelike nervoze! Mozda postoje jos neki faktori ali meni se to dogadja kada sam bezan ljut i nervozan
User avatar
Dragana
Posts: 263
Joined: Tue Jan 09, 2007 10:16 am
Location: Obrenovac
Contact:

Post by Dragana »

a jel svaki put ili samo nekad? zato sto je meni bas svaki put kad se svadjamo i kad ispadne neka frka a da je on u pitanju, a u ostalim situacijama nikad-sto znaci da nista ostalo nije toliko stresno kao to, svaki drugi probl. je mnogo manji nego ovo--------logicno!! (al sam se zapetljala ali nadam se da ces razumenti na sta mislim.....poz
brat_narkomana
Posts: 30
Joined: Tue Nov 14, 2006 12:36 pm

Post by brat_narkomana »

Pazi ako ti bas stalno curi krv iz nosa to ne ide na dobro, odi ti do doktora i proveri malo svoje zdravlje, ja sam zapostavio svoje zbog brata ali zaebi ti to je tvoje zdravlje i idi ga proveri!
Post Reply