Sta da radim?

Suovisnici su osobe koje su u bliskoj vezi sa ovisnikom i koje pate uz njih, bez obzira da li ovisnik priznaje da ima problem ili ne. Ovdje možete razmijeniti mišljenja o mehanizmima za nošenje sa problemima i tehnikama za pomoć Vama, a ne ovisnicima.

Moderators: sanela, Erineja

User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Re: Sta da radim?

Post by saša-ex »

Super, bas mi je drago sto ste dobro. :D
SAMO CEO ŽIVOT...
User avatar
Dragana
Posts: 263
Joined: Tue Jan 09, 2007 10:16 am
Location: Obrenovac
Contact:

Re: Sta da radim?

Post by Dragana »

jooooj sto se ja tesko snalazim ovde........moram malo da se naviknem na ovo novo, ali prvo cu da vidim jel mogu da promenim u profilu....poz :D :D :D :D :D :D :D
sasa kako si ti?
Image
User avatar
azraaa
Posts: 407
Joined: Sun Apr 08, 2007 8:40 pm

Re: Sta da radim?

Post by azraaa »

cao dragana, bas mi je drago da si tu i da vam dobro ide! sretno i dalje! pozdrav
PDT_Love_07
User avatar
Modesty
Posts: 2479
Joined: Mon Nov 26, 2007 9:34 am
Location: BiH

Re:

Post by Modesty »

Dragana wrote:HVALA amari,
iskreno ni sama ne znam na sta sam spremna, a na sta nisam...totalno sam u konfuziji, :cry: da ne kazem s*ebana,ne mogu da razmisljam, da se koncentrisem, rasejana sam na 1000 strana....On je otisao u selo na desetak dana, i nekako mi nesto fali.....mozda stres! :) Negde sam procitala ovde na forumu da sam ja "zavisna" od njega, i da mi ne mozemo bez njih...nesto na taj fazon.....ma sad cu da pronadjem, ali mozda i znas na sta mislim....
Ne postoji ta količina ljubavi(tvoje i tvoje dobre volje) koja mu može pomoći.....draga prijateljice...problem nikad nije bio što tone i propada sam ovisnik,nego što pod obavezno vuče još nekoga sa sobom na dno........bitićeš jako brzo svjesna da te snage skroz napuštaju,ni krivu ni dužnu......propašćeš,pučićeš ko zvečka...a zašto,zato što si ga voljela...pa ako on tebe voli,zašto onda to ne uradi ,bar ne pokuša radi tebe..kakva vam je to veza...ti voliš a on iskorištava tu ljubav...kakv je to Muškarac,niti zuba niti da prostiš muda........u komunu neka ide.....postoji izuzetno moćan program,najstarije terapiske zajednice na svijetu i traje 18 mjeseci(pa što je to naspram cijelog života) postojaće i slobodni vikendi i posjete,može se i pušit.......komuna je ZAKON...EVO TI BROJ
0038733/557545 UG PROI Sarajevo
User avatar
netko
Posts: 187
Joined: Fri Nov 09, 2007 2:01 pm
Location: dvije obale

Re: Sta da radim?

Post by netko »

jedan ovisnik o heroinu nije u stanju da voli, moze samo da osjeca prema toj osobi koju kaze da "voli" neku vrstu ljubavi zakacnice, da se ne izgubi u svijetu nicega.. da ne ostaje sam, jer samim tim izljevima ljubavi padamo veoma lako, a oni ti ovisnici, svaki dan zahvaljuju se sebi na tome sto ih nismo ostavili i sto ne znamo da im je heroin prva i najveca ljubav... :twisted: :smt058 :smt014 :smt055
....Ipak bit će bolje, naucila sam nesto iz proslosti one....
User avatar
Modesty
Posts: 2479
Joined: Mon Nov 26, 2007 9:34 am
Location: BiH

Re: Sta da radim?

Post by Modesty »

netko wrote:jedan ovisnik o heroinu nije u stanju da voli, moze samo da osjeca prema toj osobi koju kaze da "voli" neku vrstu ljubavi zakacnice, da se ne izgubi u svijetu nicega.. da ne ostaje sam, jer samim tim izljevima ljubavi padamo veoma lako, a oni ti ovisnici, svaki dan zahvaljuju se sebi na tome sto ih nismo ostavili i sto ne znamo da im je heroin prva i najveca ljubav... :twisted: :smt058 :smt014 :smt055
upravu si,ja bar lično sam ljubav prema nekoj osobi počela osječati opsesivno kao prema drogi...samo sam prebacila ovisnost...nisu to bile čiste emocije....
User avatar
cokapeace
Posts: 1669
Joined: Thu Jul 05, 2007 2:06 pm

Re: Sta da radim?

Post by cokapeace »

Modesty wrote:netko je napisao/la:jedan ovisnik o heroinu nije u stanju da voli, moze samo da osjeca prema toj osobi koju kaze da "voli" neku vrstu ljubavi zakacnice, da se ne izgubi u svijetu nicega.. da ne ostaje sam, jer samim tim izljevima ljubavi padamo veoma lako, a oni ti ovisnici, svaki dan zahvaljuju se sebi na tome sto ih nismo ostavili i sto ne znamo da im je heroin prva i najveca ljubav...
Uffff...žao mi je što ovo iz ličnog iskustva..moram da potvrdim ! :roll: :cry:
...I havent moved from the spot where you left me
This must be a bad trip
All of the other pills, they were different
Maybe I should get some help...PINK ~Just like a pilll~
User avatar
azraaa
Posts: 407
Joined: Sun Apr 08, 2007 8:40 pm

Re: Sta da radim?

Post by azraaa »

vi ne znate da je ona vec davno odlucila da ce biti s njim i da je on sad dobro. niste bas u toku! meni je drago da je ona sretna i to je tako pozitivno i sve, samo cu reci JUHU!
PDT_Love_07
User avatar
Modesty
Posts: 2479
Joined: Mon Nov 26, 2007 9:34 am
Location: BiH

Re: Sta da radim?

Post by Modesty »

Superiška i meni je drago da sam u krivu a da su oni dobro...to je divno
User avatar
azraaa
Posts: 407
Joined: Sun Apr 08, 2007 8:40 pm

Re: Sta da radim?

Post by azraaa »

dragana, kako si sta ima? nisi nam rekla da li si nasla posao? pisi!!
PDT_Love_07
Post Reply