Sta da radim?

Suovisnici su osobe koje su u bliskoj vezi sa ovisnikom i koje pate uz njih, bez obzira da li ovisnik priznaje da ima problem ili ne. Ovdje možete razmijeniti mišljenja o mehanizmima za nošenje sa problemima i tehnikama za pomoć Vama, a ne ovisnicima.

Moderators: sanela, Erineja

User avatar
Dragana
Posts: 263
Joined: Tue Jan 09, 2007 10:16 am
Location: Obrenovac
Contact:

Post by Dragana »

...
Last edited by Dragana on Sun Nov 23, 2008 4:49 pm, edited 1 time in total.
Image
ljeto2006
Posts: 50
Joined: Mon Feb 19, 2007 9:05 pm

e pa Dragana nemoj se ljutiti....

Post by ljeto2006 »

.....salila sam se....oprosti!
Ti si najpametnija djevojka koju poznajem iz Obrenovca (barem ti tako pise u profilu), a ja sam glupa glupa najgluplja...eto :P

E i vratila se od nje. Cista je! Mislim zjenice velike u mraku. To je to! Zar ne, zvrky? Mislim sorry, ali tebe gnjavim stalno jer si mi ti nesto, ne znam sto, ali nesto jel´ :wink:

Kriza je pere, ima konstantno temepaturu 37,2. Barem ja mislim da je to zbog krize. Sutra ona ide raditi i vodim je poslije u doktorice, pa cemo mozda pricati. Vjerojatno! Danas naravno nismo, jer nije bila scena, decko tamo, a i ona u teskom stanju. Nema smisla. Malo smo se smijale, malo pricale neobavezno, malo sutile...

Eto cure!

Pisem vam i puno vam hvala
da mi je vratiti korake unazad
Vlacko
Posts: 23
Joined: Sat Jan 13, 2007 5:42 am

Post by Vlacko »

Ubi se
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Post by sanela »

Vlacko wrote:Ubi se
Vlacko, čovječe, ja tebe već jednom upozorih zbog tvojih komentara. Sredi se, nemoj da te ja sređujem...
Vlacko
Posts: 23
Joined: Sat Jan 13, 2007 5:42 am

Post by Vlacko »

sanela wrote:
Vlacko wrote:Ubi se
Vlacko, čovječe, ja tebe već jednom upozorih zbog tvojih komentara. Sredi se, nemoj da te ja sređujem...
Ma makni mi se rokachico jedna rashtelovana!
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Post by sanela »

Vlacko wrote:
sanela wrote:
Vlacko wrote:Ubi se
Vlacko, čovječe, ja tebe već jednom upozorih zbog tvojih komentara. Sredi se, nemoj da te ja sređujem...
Ma makni mi se rokachico jedna rashtelovana!
čovječe, al' si isfrustriran... :roll: Nadasve zanimljiv izbor uvreda...
User avatar
Gospodin D.
Posts: 18
Joined: Mon Jan 08, 2007 7:08 pm
Location: Sarajevo

Post by Gospodin D. »

prijatelju koja si ti psiha
User avatar
chill_out
Posts: 114
Joined: Tue Feb 20, 2007 4:07 pm

Post by chill_out »

Vlacko, te smin nešta pitat? Ako smin, evo: Na čemu si ti? Šta ti se dogodilo, dosadno ili su isplivale frustracije zbog već napisanih i objavljenih tekstova?
Que mas puedo hacer en este dia donde la suerte a cambiado por completo yo siempre pensaba que te tenia y es ahora que me doy cuenta que todo es insierto...
ljeto2006
Posts: 50
Joined: Mon Feb 19, 2007 9:05 pm

Post by ljeto2006 »

S obzirom da sam besramno ubacila svoje komentare, koji naravno uopće nisu komentari već nekakva moja suovisnička priča, pod Draganinu temu, maknuti ću se i otvorit svoju temu. I oprosti Dragana što sam ti zauzela prostor, ali jednostavno sam se prvo zakačila za tvoju priču i nju iščitavala, pa me nekako ponijelo. Znači mičem se od tu. Ali nisam sada odmah u filmu da otvaram novu temu, pa ćemo pričekati, kad mi dođe!

Zvrky, čitala sam tvoju ispovijest. Samo naprijed. Sada imaš 26 godina, koliko sam skužila. Glavu gore! Ja imam 35, i nikada o ničemu nisam ovisila, ali znam da te 30e godine strefe. Ono, tek tada nekakvi problemi pravi životni ti se otvaraju i život prima novu dimenziju. I nije samo meni bilo tako. Nekakvo okruženje moje, koje je daleko od bilo kakvih ovisnosti ima slična iskustva. Ali baš uvijek ti se lijepa prijateljstva mogu dogoditi, ako si otvoren/a i ne bježiš od istih. Znam da sam te vratila malo u prošlost s razmišljanjima, to si pisala otprilike prije godinu dana, mislim. Nisam sve do kraja pročitala, ali početke tvoje ispovijesti, padove, pa plakanje za prijateljstvima, i kada si se nekako naglo digla, nakon što te, a fak opet zaboravih ime s P mislim, što je htjela da izda knjigu zasnovanu na tvojoj priči, e pa kada te pozvala da dođeš u njen atelje...nakon toga rez i sreća...to mi je super...čitala sam i Pepinu ispovijest, njena je kraća pa sam sve pročitala...držim i njoj fige
Ništa nastavit ću te čitati, mislim ispovijest. Sada idem spavati.

Laku noć svima

:smt015
da mi je vratiti korake unazad
User avatar
Dragana
Posts: 263
Joined: Tue Jan 09, 2007 10:16 am
Location: Obrenovac
Contact:

Re: e pa Dragana nemoj se ljutiti....

Post by Dragana »

...
Last edited by Dragana on Sun Nov 23, 2008 4:50 pm, edited 1 time in total.
Image
Post Reply