Sta da radim?

Suovisnici su osobe koje su u bliskoj vezi sa ovisnikom i koje pate uz njih, bez obzira da li ovisnik priznaje da ima problem ili ne. Ovdje možete razmijeniti mišljenja o mehanizmima za nošenje sa problemima i tehnikama za pomoć Vama, a ne ovisnicima.

Moderators: sanela, Erineja

Post Reply
User avatar
Dragana
Posts: 263
Joined: Tue Jan 09, 2007 10:16 am
Location: Obrenovac
Contact:

Post by Dragana »

...
Last edited by Dragana on Sun Nov 23, 2008 4:32 pm, edited 1 time in total.
Image
brat_narkomana
Posts: 30
Joined: Tue Nov 14, 2006 12:36 pm

Post by brat_narkomana »

Mozda nije ali ko zna, nikada ne mozes verovati!
Recite mi da li je moguce da se od alkohola suze zenice, jako me zanima?
User avatar
Dragana
Posts: 263
Joined: Tue Jan 09, 2007 10:16 am
Location: Obrenovac
Contact:

Post by Dragana »

...
Last edited by Dragana on Sun Nov 23, 2008 4:33 pm, edited 1 time in total.
Image
brat_narkomana
Posts: 30
Joined: Tue Nov 14, 2006 12:36 pm

Post by brat_narkomana »

Ne znam videcemo, rekao sam da cu da kupim test da mu uradim on se slozio sa tim. Nadam se da nije uradicu mu test pa cemo da vidimo.
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Post by sanela »

brat_narkomana wrote:Ne znam videcemo, rekao sam da cu da kupim test da mu uradim on se slozio sa tim. Nadam se da nije uradicu mu test pa cemo da vidimo.
Hej, zar tvoj brat nije još u Crnoj reci? Ili sam taj dio preskočila?

Pozdrav
User avatar
Mona
Posts: 199
Joined: Fri Nov 10, 2006 1:04 am

Post by Mona »

Dragana wrote: zaboravila sam na diklofen, valjda je on toliko redovan da je postao nebitan u terapijama.......a ja sam TUZNA mnogo :cry: :cry: :cry:
Juce je izasao da "proseta" nije bio ceo dan kuci, a kad je dosao nije mi izgledao dr.g.an, i on kaze da nije nista uzeo......ali ko njemu jos veruje.....a i nema sanse da je bio cist juce, ali bas nema sanse nikakve........mozda ga je pustilo dok je dosao kuci ili nesto nije u redu sa robom...ili....ma lupam......
Znaci opet jovo-nanovo! :cry: :x :cry:
Bila sam na toj terapiji par puta u Drajzerovoj,najslabija terapija po meni,mislim,meni je bila slaba jako,neefektivna,...Zato sam se uvek i vracala posle Drajzerove na "ulicu"...

Opshte je poznato da u toku lechenja ovishnik ne zme da izlazi sam napolje niti da bude duze vreme bez nadzora.Nema shta tu da se tupi puno o tome,pretpostavljam da si radila i nisi mogla da motrish na njega...

Uzmi testove,kupi ih unapred,pa ga testiraj hteo ne hteo,uvek imaj spremne testove,to je i mene nerviralo,kad me majka iznenadi sa testom,ali vredi,bolje to nego da se mislis o chemu se radi,nemoc,neznanje ubija u pojam...

Drzi se :wink:
User avatar
leona
Posts: 71
Joined: Tue Jan 23, 2007 8:51 am

Post by leona »

Ne bi smio bar tih prvih par dana sam izlaziti iz kuće, zar nije trebao biti s majkom? Najbolje da ga testiraš, ovako gubiš živce, razmišljaš je li ili nije. Ako odbije napraviti test (ili pokuša odgoditi) - znaš šta je. Moj dragi je znao govoriti da je "alergičan" na te testove (kao da se tu ima na šta bit alergičan, tu bi samo ja mogla bit alergična - na rezultat testa npr.), da ga živcira što nemam povjerenja, svašta je izmišljao samo da ne napravimo test. Ako je zaista čist, napravit će test bez problema, sigurno te ne želi gledati kako se živciraš bez razloga. Sretno!
Recite mi da li je moguce da se od alkohola suze zenice, jako me zanima?
Ne - koliko ja znam, nije moguće da se zjenice suze od alkohola, trave, heptanona ili slično - samo od heroina može imati sužene zjenice. Naslušala sam se takvih izgovora i gle čuda - na kraju bi uvijek izašao na vidjelo pravi uzrok suženih zjenica... :cry:
User avatar
Dragana
Posts: 263
Joined: Tue Jan 09, 2007 10:16 am
Location: Obrenovac
Contact:

Post by Dragana »

...
Last edited by Dragana on Sun Nov 23, 2008 4:34 pm, edited 1 time in total.
Image
User avatar
leona
Posts: 71
Joined: Tue Jan 23, 2007 8:51 am

Post by leona »

A jooj :cry: , baš mi je žao da je tako. Bit će da još nije odlučio definitivno. To mora on riješiti sam sa sobom i ti nažalost nemožeš ništa poduzeti da to ubrzaš. Trebat će ti još dosta strpljenja, nade i snage da se boriš, nadam se da će mu doć iz guz... u glavu da nemože dalje ovako. Nemoj ga pustiti da odustane od terapije. I drži se...
User avatar
Dragana
Posts: 263
Joined: Tue Jan 09, 2007 10:16 am
Location: Obrenovac
Contact:

Post by Dragana »

...
Last edited by Dragana on Sun Nov 23, 2008 4:35 pm, edited 1 time in total.
Image
Post Reply