da li je narkoman u stanju da voli -opet slomljeno srce

Suovisnici su osobe koje su u bliskoj vezi sa ovisnikom i koje pate uz njih, bez obzira da li ovisnik priznaje da ima problem ili ne. Ovdje možete razmijeniti mišljenja o mehanizmima za nošenje sa problemima i tehnikama za pomoć Vama, a ne ovisnicima.

Moderators: sanela, Erineja

perica

Post by perica »

kako bre u tabli nalorexa ima deset komada ,valjda je sedam komada,bar u Beogradu je tako.
Za preporuku apoteke mozes najbolje da pitas Teodoru,ona je strucno lice i najbolje moze da te uputi u zbivanja na trzistu.
Pozdrav iz mokrog Beograda

p.s. pisi joj na pm,pomoci ce sigurno ,ako ne licno uputice te na nekoga.
perica

Post by perica »

Dragana wrote:
DA LI MOZE DA SE UZIMA KOKAIN ILI BILO KOJI NARKOTIK KAD SE REDOVNO (uz nadgledanje) pije NALOREX pozdrav
Ih pa naravno da moze, SVE ali bukvalno SVE osim derivata opijuma, t.j. heroin, trodon, tramadol..... i sve zamene za heroin......mozes da uzmes i heroin ali te ne radi..... :!: a kako to mislis uz nadgledanje? ko to nadgleda, vi ili strucna lica? E ovo cu ti ispricati nevezano za temu.......
Jedan ortak mog muza lecio se u drajzerovoj, i tamo se posle redovno ide na kontrole(kao i svuda) i radi se test na sve, i moj muz cist a on pozitivan na kokain.....i onda je ispalo ma nemoguce, nema sanse nisam uzimao koks, da jesam rekao bi i tako to......i na kraju se ispostavi da je to od kafetina.....trazili su da im kaze sta je sve pio od poslednje kontrole i on i nabrojao sve i ispalo da je od kafetina na testu + na kokain..... :? Svasta....... :?

od,KAFETINA se ne moze biti pozitivan na KOKAIN,jos jedna prevara,draga DRAGANA.nemoj da pijes te tanke price,kao tvoj covek ne zna da ne sme da pije KAFETIN> samo toliko. daj,bre toliko se trudis ,raspitaj se malo. pozdravlja te Petar
Znaci nalorex blokira samo heroin........ :!:
User avatar
Dragana
Posts: 263
Joined: Tue Jan 09, 2007 10:16 am
Location: Obrenovac
Contact:

Post by Dragana »

"i jos jedno pitanje,tablu(tj,10 tableta nalorexa) koje sedmicno kupuje kod nas u R.S placa 70KM.-tacnije 35E,pa moze li mi neko reci nije bitno u kom dijeli ex YU ima li negdje jeftinije da se nabavi,i ako ima molim vas dajte mi adresu-ime klinike ili apoteke.hvala"

Ja u Beogradu kupujem za 1.300din. to je nekih 16-17eur. i da ima ih 7 kom. Nasla sam neku apoteku sasvim slucajno i tamo kupujem.
Image
User avatar
Dragana
Posts: 263
Joined: Tue Jan 09, 2007 10:16 am
Location: Obrenovac
Contact:

Post by Dragana »

perica wrote:
od,KAFETINA se ne moze biti pozitivan na KOKAIN,jos jedna prevara,draga DRAGANA.nemoj da pijes te tanke price,kao tvoj covek ne zna da ne sme da pije KAFETIN> samo toliko. daj,bre toliko se trudis ,raspitaj se malo. pozdravlja te Petar
Znaci nalorex blokira samo heroin........ :!:
Nije prevara, jer su mu tako rekli ljudi u drajzerovoj, a ni on ni moj muz nisu u fazonu da lazu za kokain, ako su ga uzeli, uzeli su ga i to i kazu! ako nisu, nisu i sta sad?
"Moj covek" ne pije kafetin uopste, nikad ga nije ni pio, evo sada trenutno ne pije nista od lekova...osim nalorexa....
"Znaci nalorex blokira samo heroin........ "
Cekaj ti meni hoces da kazes da ako popijes nalorex mozes da pijes trodon na pr.??? :?:
Image
User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Post by saša-ex »

Od kafetina(nenormalno velikih doza) može da se bude pozitivan samo na heroin. Neverovatno ali provereno.
User avatar
hermiona
Posts: 131
Joined: Fri May 12, 2006 9:26 am

Post by hermiona »

Moze i od manjih kolicina kafetina ako je uzet dan ranije
natasa
Posts: 22
Joined: Sun Dec 10, 2006 1:40 am

Post by natasa »

MALA GRESKA U PRETHODNOJ PORUCI-napisala sam da u tabli ima 10 tableta umjesto 7. Tabla kosta 70 km ili 35e.Pa ako ima gdje jeftinije javite
User avatar
Zona Sumraka
Posts: 1552
Joined: Fri Apr 15, 2005 10:50 pm
Location: SA/USA

Post by Zona Sumraka »

pa i kad pojedes previse grozdja mozes se pokazati pozitivno na testu za alkohol...zato... don't eat grapes and drive...
User avatar
Dragana
Posts: 263
Joined: Tue Jan 09, 2007 10:16 am
Location: Obrenovac
Contact:

Post by Dragana »

Znaci ovi u drazerovoj su pogresili? Moj muz je bio ok, i onda je tamo popio izdrobljen nalorex kod doktorke, a on nije mogao, t.j. nisu mu dali zbog rezultata.
Da li ima nekakve veze sto su im tamo vadili krv? :?: Kada je dosao kuci cale od tog ortaka je otisao i kupio 2 testa, i ovaj uradio oba ali na mokracu, i bio negativan na oba, i onda mu je cale dao odmah da popije nalorex. :roll: :roll:
Image
natasa
Posts: 22
Joined: Sun Dec 10, 2006 1:40 am

cao

Post by natasa »

cao ,sad sam malo lutala po internetu i naletila na podatak od neke prof.dr da nalorex ne mora da se pije cijeli vec moze i pola tablete dnevno,i da kao takav(pola- ima dejstvo 48 sati),a posto nisam bas sigurna u tu INFORMACIJU pa eto pitanja za vas da li moze po pola da se pije i koliko je efikasan kao takav :?: ?POZDRAV
Last edited by natasa on Mon Jun 18, 2007 5:29 pm, edited 1 time in total.
Post Reply