Trodon-pomoc!

Suovisnici su osobe koje su u bliskoj vezi sa ovisnikom i koje pate uz njih, bez obzira da li ovisnik priznaje da ima problem ili ne. Ovdje možete razmijeniti mišljenja o mehanizmima za nošenje sa problemima i tehnikama za pomoć Vama, a ne ovisnicima.

Moderators: sanela, Erineja

User avatar
pukovnik
Posts: 18
Joined: Wed Jan 23, 2008 12:41 am

Re: Trodon-pomoc!

Post by pukovnik »

posto vidim kako se neki razmecu velikim kolicinama trodona....zanima me kako ga nabavljaju?
User avatar
Modesty
Posts: 2479
Joined: Mon Nov 26, 2007 9:34 am
Location: BiH

Re: Trodon-pomoc!

Post by Modesty »

zašto bi te ta glupost zanimala ako si već pročitao šta ljudi pišu o tome ?
Može se kupiti u svakoj drugoj -trećoj privatnoj apoteci ali od trodona su krize grozne jer je to ljek..kad si na dopu,skidaš se ljekom a kad si na ljeku...možeš samo da cviliš posle.
User avatar
pukovnik
Posts: 18
Joined: Wed Jan 23, 2008 12:41 am

Re: Trodon-pomoc!

Post by pukovnik »

meni bi dobro dosla jedna kutija tog leka jer sa cetiri tablete bio sam dobar nekoliko dana.u mom gradu je nemoguce kupiti lek bez recepta! zato ako neko moze da mi nabavi neka javi!ne pitam koliko kosta !
User avatar
amyna
Posts: 121
Joined: Sat Jan 19, 2008 2:37 pm
Location: Dalmacija u mom oku

Re: Trodon-pomoc!

Post by amyna »

meni bi dobro dosla jedna kutija tog leka jer sa cetiri tablete bio sam dobar nekoliko dana.u mom gradu je nemoguce kupiti lek bez recepta! zato ako neko moze da mi nabavi neka javi!ne pitam koliko kosta !

zanimljivo , sa istom spikom nabavljamo dop , zar ne ?
...JA SAM ZADNJI ROMANTIK NA OVOM SVIJETU ŠTO SE SPORO KREĆE I ČEKA KRAJ...
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Trodon-pomoc!

Post by sanela »

pukovnik wrote:meni bi dobro dosla jedna kutija tog leka jer sa cetiri tablete bio sam dobar nekoliko dana.u mom gradu je nemoguce kupiti lek bez recepta! zato ako neko moze da mi nabavi neka javi!ne pitam koliko kosta !
Pukovniče, pošto si novi na forumu neću te banovati s foruma radi ovog posta, nego ću te samo upozoriti. Ovo je forum na kojem ljudi traže način kako da se skinu s droge, a ne kako jednu drogu da zamijene s drugom. A ti ni pet ni šest nego došao sebi da nađeš dilera od kojeg bi kupio trodone. Pa jesi li ti normalan? :roll: Jarane, odluči se hoćeš li se skidati ili nastaviti putem koji će te dovesti do igle (čini mi se da si ti negdje napisao da se nikad nećeš bosti i da se nisi "puno" navukao lol)

Znači, još jedan post sličnog sadržaja i pa-pa s foruma.
User avatar
pukovnik
Posts: 18
Joined: Wed Jan 23, 2008 12:41 am

Re: Trodon-pomoc!

Post by pukovnik »

izvinjavam se zbog svoje nepromisljenosti!
User avatar
pukovnik
Posts: 18
Joined: Wed Jan 23, 2008 12:41 am

Re: Trodon-pomoc!

Post by pukovnik »

izvinjavam se zbog svoje nepromisljenosti!
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Trodon-pomoc!

Post by sanela »

pukovnik wrote:izvinjavam se zbog svoje nepromisljenosti!
OK
User avatar
coacoa
Posts: 37
Joined: Sun Nov 04, 2007 11:03 pm
Location: Beograd- Bar

Re: Trodon-pomoc!

Post by coacoa »

he he he
...da li zbog " Carice Milice" ili vasih postova , slatko se nasmejah veceras.......
Ulepsali ste mi vece, ma koliko Vama to smesno i bolno zvucalo...i meni nisu bas sve koze na broju...
cccc
Ajd , Cheers....!
->
Unsuccessfully Coping With The Natural Beauty Of Infidelity
<-
dragoljub
Posts: 13
Joined: Wed Jun 24, 2009 3:50 pm

Re: Trodon-pomoc!

Post by dragoljub »

nov sam na forumu pa čisto da ispričam priču moju sa trolama ... vozili smo se mi i moje društvo sa njima punih 5 -6 godina ... bend ... reage.. travica ... kao super.. onda neki dan nema dilera nema ni svirke ... svi sjebani .... pa frka koncerti po par dana ... moraš imati zalihe... ja prso od svega... gubitka živaca ... besan kao ris i na njima i bez. i napravio sam se pametan jer su mi krize bile prejake i nisam mogao da se oduprem od načina života to jest psihičke krize pa ja skupim keš i odem da kupim sam prvi put u životu heroin i da se njime skidam od trodona... i skinuo sam se ... hehehe... mada je u početku bilo dobro . drogirao sam se samo jednom nedeljno ali je to potrajalo samo 2-3 nedelje ... opet sam se navukao samo na prah ... eto ... tako da skidanje od trodona je strašno skoro isto kao i od heroina ali je vrlo zaimljivo kad pročitate papirić u kutiji leka na kome piše lepo : ne može dovesti do zavisnosti.... ako mi ne verujete , pročitajte ... eto lepote naše farmacije i brige naše države da proda lekić na koji ćeš se fino nbavući ali ne brini ... ako ih kupuješ i trošiš po 30 komada dnevno :rolleyes: onda će neko od tebe za par godina voziti džipa !
Post Reply