Romantična veza

Suovisnici su osobe koje su u bliskoj vezi sa ovisnikom i koje pate uz njih, bez obzira da li ovisnik priznaje da ima problem ili ne. Ovdje možete razmijeniti mišljenja o mehanizmima za nošenje sa problemima i tehnikama za pomoć Vama, a ne ovisnicima.

Moderators: sanela, Erineja

Post Reply
zvijezdenanebu
Posts: 1
Joined: Tue Dec 08, 2020 3:55 am

Romantična veza

Post by zvijezdenanebu »

Par mjeseci sam u vezi s bivšim ovisnikom. Rekao mi je nakon nekog vremena.
Nije dugo prošlo od njegovg skidanja sa heptanona.
Bio je ovisnik godinama o kokainu i heroinu, koliko znam. Dugo. Zatim je bila ovisnost o heptnonima.
Trebalo mi je neko vrijeme da to procesuiram.
Rekao mi je da je čist duže vrijeme nego što je. Neke stvari mi je sad, nedavno naknadno priznao. Znam da mu je bilo teško pričati o tome i razumijem sve to.
Govorio mi je da se zaljubio u mene, da mu je stalo do mene... Ne jednom. Stalno smo zajedno...
Krenule su neke nesigurnosti u meni zbog njegovih postupaka.
Govorio mi je da mu treba vremena za te neke ozbiljnije stvari.
...I danas mi je rekao da mu treba vremena da se zaljubi - u mene. Jako mu je stalo do mene, ali kaže da mi je lagao da je zaljubljen. Ne zna zašto. Meni je to jako teško palo sad. Zavoljela sam ga.
Sad je na terapiji Lyricama.
Molim vas za pomoć. Ako ima netko neko mišljenjem slobodno napišite.
Hvala vam.
Annaiva
Posts: 7
Joined: Mon Dec 07, 2020 9:43 pm

Re: Romantična veza

Post by Annaiva »

Jos uvek se radi
Black_rose
Posts: 2
Joined: Wed Apr 28, 2021 12:43 pm

Re: Romantična veza

Post by Black_rose »

Situacija?
Žao mi je što tek sad vidim ovo... lirike su katastrofa terapija😩
zvijezdenanebu
Posts: 1
Joined: Tue Dec 08, 2020 3:55 am

Re: Romantična veza

Post by zvijezdenanebu »

Annaiva, nažalost, bila si u pravu. Stanje je išlo na gore. Počeo je uzimati heptanone i tko zna što.

Situacija sad? Promijenio je terapiju na subutex, s lirika se skida. Puši travu. Ja se nadam da ide prema boljem.

Hvala Vam na odgovorima.
Post Reply