moja ispovjest ...

Suovisnici su osobe koje su u bliskoj vezi sa ovisnikom i koje pate uz njih, bez obzira da li ovisnik priznaje da ima problem ili ne. Ovdje možete razmijeniti mišljenja o mehanizmima za nošenje sa problemima i tehnikama za pomoć Vama, a ne ovisnicima.

Moderators: sanela, Erineja

Mirza1

Re: moja ispovjest ...

Postby Mirza1 » Fri Feb 03, 2017 8:46 pm

Pozdravljam vas puno!!!
Stvarno mi je drago čuti neke pozitivne vijesti, da je čist da je dobar, vjerujem nije to lako, al svaka mu čast na borbi, kao i vama!
Proće i depresija, kao i čitava situacija jaki ste. Vjerujem koliko ste jaki kao i vaš sin! Vjerujete postali ste mi u životu da kažem bitni, kao neka čežnja i čitavo ovo vrijeme čitajući, osjećam potrebu da se često pitam na dan kako ste i nadam vedrim vijestima...
Želim vama i sinu i dalje sve najbolje da bude još pozitivnija situacija!!!
Pišite nam kad možete i nadam se da vam je od pomoći naše pisanje... Svako dobro!!!

dina_d

Postby dina_d » Thu Feb 23, 2017 9:07 pm

tamara i mirza ..hvala vam …tu sam ..malo se osjecam stresno i ne udjem cesto na internet ..radim puno i svaki slobodni trenutak kad sam kuci sjedim sa sinom ..cist je i dalje ..ide na kliniku i daje test mokrace ponedjeljak srijeda i petak ..dobice vrijeme za individualne razgovore kod terapeuta ..id ena socijano i ima kontak sa njima ..id eod psihijatra koji je isto u kontaktu sa socijalom ..tako da se sve to malo povezalo i shvatilo po prvi put ozbiljnjije ..jer psihijatar je trazio dozvolu u zurnal i kontakt sa soscijalom da bih bio siguran da mi je sin cist ..moj sin je tu kuci ..poneka dnesto uradi ..opere ves ..sredi sudje ..proseta ..uglavnom se bori i ne drogira s e..terapiju za hepatitiis ce valjd apoceti na ljeto ..ici ce samnom na more 7 dana ..tu ce biti i moji prijatelji zajedno sa nama tako da ce mu i to biti dbra promjena u pozitivnom nadam se ..hvala vam sto ste se javljai i brinuli ..puno pozdrava i nadam se da ste i vi dobro

Mirza1

Postby Mirza1 » Sat Feb 25, 2017 2:57 pm

E tako mi je drago čuti vas! Hvala vam puno što se sjetite baš nas na ovom internetu, napisati nam.
Radujem se da je ćist, da ide ka boljem i nije tako kritično kao prije!!! Samo vedro i pozitivno!!!
Vjerujem da će vama a i sinu odmor na moru dobro doći, malo promjene pozitivne, bitno da je čist, pa sad samo na vedro forsirati se, manje misliti "šta ako.."razgovarajete što više s njim, zezajte se, humor dosta pomaže!
Mogu samo komentarisat vama, al i hepatitis je naravno iliječiv, važno da se vaš sin odmiče od tog zla đavolske rupe!!!

Svaka vam čast Dino, vi ste veliki borac! Neki dan sam ispočetka čitao opet, stao sam i plakao... Na kraju svega sunce obasja, nije uzalud ništa!!!

Želim vam i dalje puno sreće. strpljenja, pozitivnosti, da nam i dalje pišete, pozitivnim vijestima, pa vjerujem čitat ću čak o vama kako je sve prošlo dobro, kako je vaš sin sretan, svoj čovjek koji voli i svoju mamu i pazi je!!!

Veliki topli pozdrav vam šaljem iz Sarajeva!

SRETNO DINOO!!!

dina_d

Postby dina_d » Thu Mar 02, 2017 6:13 pm

hvala ti mirza puno ..i ja tebi zelim sve najbolje …ovih dana je imao bolove u stomaku ..to je ta kronova bolest koja ga citav zivot unistava …pokusava da ide dalje ..uglavnom je cist i to je sad za sada velika stvar …nema bas volju ..ovih dana nije ni setao …bude dosta onako tuzan er nema prijatelja ..pricam sa njim dosta …nadam se najboljem cuvaj se miraz i sve najbolje

Mirza1

Postby Mirza1 » Mon Mar 13, 2017 12:06 am

Hvala vam puno na toplim riječima!!!
Drago mi je da nam se javite, a posebno vaš sin da je čist, pa vremenom će proći tuga i patnja vjerujem!
Samo da je s vama dobro, da pričate, biće prilika, naći će prijatelje dobre, eto ima vas!
I ja prolazim kroz težak period ali ne može se porediti sa vašim... SVE NAJBOLJE VAM ŽELIM!!!
Pišite nam i dalje, vjerujem u vas, i da će doći još bolje i mir među vama i sinu, samo pozitivno mislite!!!

Iskreno, uvijek mi u mislima jedna slika vas i vašeg sina, kako stojite jedno pored drugo nasmijani i puni energije! :D

Čuvaj te se, i budite pozitivni!!! Čujemo se uskoro, pišite kad možete!!!

SVE NAJBOLJE

Return to “SUOVISNICI”