Informacije o Palmotićevoj

Diskusije o terapijskim zajednicama kao jednom od načina tretmana ovisnika. Ovdje možete saznati koji se programi rada primjenjuju u terapijskim zajednicama, kakav je proces prijema, način rada ...

Moderator: sanela

cyberella
Posts: 3
Joined: Thu Oct 12, 2006 4:01 pm

Palmoticeva?

Post by cyberella »

Ima li neko više informacija o lečenju u Palmotićevoj u Beogradu? Neko ime, telefon, e-mail, bilo šta za početak. U pitanju je zavisnost od trodona, ali dugogodišnja i jako teška. Hvala svima na forumu.
User avatar
Habe
Posts: 23
Joined: Mon Nov 07, 2005 9:28 pm
Location: Konjic

Post by Habe »

Pozdrav
Nemam informacije o toj ustanovi al mislim da kod trodonske ovisnosti nije ni potrebna ustanova za ljecenje. Ja sam uzimao dugo trodone i mnogo mg dnevno i nisam imao nekih vecih problema kada bih prestao. O kome se radi koliko dugo uzima koliku kolicinu dnevno i kako se manifestuje kriza odgovori na ova pitanja pa ti posaljem preporuke kako i uz pomoc cega najlakse da se prevazidje kriza koja sigurno nije teska i proci ce za 10 dana samo strpljenja i volje.
...
Sonja
Posts: 544
Joined: Wed Jan 04, 2006 2:48 am
Location: Neverland

Post by Sonja »

Habe, kada neko trazi pomoc ako ne mozes da das trazenu informaciju ne odvlaci ljude od pitanja i pomoci koju su trazili :? Jok nisu trodoni opasni, opasna je moja baba :-D A ti si sada na metaxi, pa sta j..... pricas?

Najbolje je da odete tamo licno i na salteru ce vas uputiti na doktora koji bi mogao da porazgovara sa ovisnikom. Sto se telefona tice, poslacu vam sutra na pm, jer ga nemam sada kod sebe.

Sve najbolje.

S.
Needlework the way, never you betray
Life of death becoming clearer
Pain monopoly, ritual misery
Chop your breakfast on a mirror
Taste me you will see
More is all you need
You're dedicated to
How I'm killing you...
cyberella
Posts: 3
Joined: Thu Oct 12, 2006 4:01 pm

Post by cyberella »

OK, probaćemo Drajzerovu, svakako, a ima li neko približnije informacije o klinici Lorijen? Šta je to uopšte, na sajtu im ne stoji baš previše informacija. I mejl nije ispravan.
Inače, Habe, jako je ozbiljna stvar, probala je sama da se skine više puta raznim metodama, to nikako ne uspeva. Pa da uspeva, ne bih ja kopala po sajtovima informacije od ljudi koji su proživeli slične stvari. Pozdrav,
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Ja sam se lecila u lorijenu od svega pa i od trodona,sta te konkrtno zanima vezano za tu kliniku? Rade detox koji traje 7 dana ili tako nesto,dobija inekcije ,infuziju i lekove koje mu doktorka prepise,to je dbevna bolnica sto znaci tamo se ne ostaje vec se ide svaki dan na terapiju jedanput ili dva puta dnevno,nakon toga ce vas oni uputiti sta da radite,postoje blokatori u vidu inekcija i inplanta koji se dobijaju nakon detoxa...evo ostavicu ti njihove telefone pa ih nazovi raspitaj se o svemu 011/2454-236 ; 011/30-88-090 ; 011/30-88-091 eto to su telefoni na koje se mozes raspitati o njima,najbolje da pozoves na ovaj prvi broj,ako ti ja mogu neco pomoci pitaj konkretno.
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
Habe
Posts: 23
Joined: Mon Nov 07, 2005 9:28 pm
Location: Konjic

Post by Habe »

Pa nisam nista lose mislio c c c mojne me napadat sad sam :oops: sala.

Evo ti nesto sto ce ti sigurno pomoci ukoliko nije bas bas losa situacija probajte sa **********

Provjereno i uspjesno al u svakom slucaju ako je takva situacija bolje se konsultovat s ljecnikom...

Sretno :)
...
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Post by sanela »

Habe wrote:Pa nisam nista lose mislio c c c mojne me napadat sad sam :oops: sala.

Evo ti nesto sto ce ti sigurno pomoci ukoliko nije bas bas losa situacija probajte sa **********

Provjereno i uspjesno al u svakom slucaju ako je takva situacija bolje se konsultovat s ljecnikom...

Sretno :)
Habe,
Ako je kod tebe neki koktel lijekova dao rezultat ne mora značiti da će nekom drugom pomoći. Čak naprotiv, može izazvati kontra-efekat. Da li si spreman da na sebe preuzmeš odgovornost za svoje savjete?

Molim te, ubuduće se suzdrži od savjeta koji se odnose na korištenje pojedinih lijekova bez liječničke preporuke i nadzora. To nije pomagenje, nego je ZLOUPOTREBA. Nekada i u najboljoj namjeri možemo pogriješiti. Najbolja preporuka je da se potraži stručna pomoć. Ako imaš iskustva sa nekim institucijama koje mogu pomoći, bilo bi dobro da podijeliš svoje iskustvo.

Nemoj ovo shvatiti kao napad :)
Pozdrav,
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

Novi je i sigurno mu je bila dobra namjera samo se malo zaletio a da nije ni razmislio o tome kaj pise
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
Habe
Posts: 23
Joined: Mon Nov 07, 2005 9:28 pm
Location: Konjic

Post by Habe »

Habe wrote:
Evo ti nesto sto ce ti sigurno pomoci ukoliko nije bas bas losa situacija probajte sa **********

Provjereno i uspjesno al u svakom slucaju ako je takva situacija bolje se konsultovat s ljecnikom

Sretno :)
Sory
Mozda jesam pogrjesio al sam imao dobru namjeru i u svakom slucaju naglasio sam da bi bilo najbolje da se konsultuje s ljecnikom a sem tog ljecnik je jedini koji joj moze propisati ovakav vid trapije sobzirom da se radi o injekcijama a ovo sto sam ja njoj napisao rjeci su djevojke koja radi u ljekarni i koja je ovakvu terapiju davala sinu njenog poslodavca.

U svakom slucaju tvoju primjedbu cu prihvatit s obzirom da raja zloupotrebljavaju sve sto se moze zloupotrjebit a sem toga svaki ljek moze izazvat odradjene komplikacije sobzirom da nasi organizmi nisu isti i neko moze biti alergican na odredjene supstance tako da je za sve najbolje razgovarati s ljecnikom priznajem svoju gresku al opet naglasavam imao sam najbolju namjeru. :)
...
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Post by sanela »

Habe wrote: U svakom slucaju tvoju primjedbu cu prihvatit s obzirom da raja zloupotrebljavaju sve sto se moze zloupotrjebit a sem toga svaki ljek moze izazvat odradjene komplikacije sobzirom da nasi organizmi nisu isti i neko moze biti alergican na odredjene supstance tako da je za sve najbolje razgovarati s ljecnikom priznajem svoju gresku al opet naglasavam imao sam najbolju namjeru. :)
I moja primjedba je bila u dobroj namjeri i drago mi je da razumiješ. :)

BTW. Dobrodošao na forum :)
Post Reply