Raskrsce?!!

Diskusije o terapijskim zajednicama kao jednom od načina tretmana ovisnika. Ovdje možete saznati koji se programi rada primjenjuju u terapijskim zajednicama, kakav je proces prijema, način rada ...

Moderator: sanela

Post Reply
FuckedUp
Posts: 16
Joined: Wed Aug 30, 2006 7:19 pm

Raskrsce?!!

Post by FuckedUp »

Da li je neko bio tamo, sta se radi, kako je, iskustva...
Molim Vas za sto brzi odgovor jer u utorak treba da idem tamo!
majda
Posts: 17
Joined: Wed Mar 22, 2006 10:20 am

Post by majda »

bok. gdje točno ideš? moj je dečko bio u Španjolskoj.
FuckedUp
Posts: 16
Joined: Wed Aug 30, 2006 7:19 pm

Post by FuckedUp »

Treba da idem u "RAskrsce-Teen Challenge" koje se nalazi u nekom mestu kod Novog Sada.
Posto sve te komune funkcionisu na slican nacin, mozes li mi opisati njegova iskustva, kako je tamo, jer nije mi svejedno da idem u potpuno nepoznato..
I jos nesto: Da li bilo ko sa foruma zna kako stupiti u kontakt sa Crnom rekom, sajt i email im ne rade
FuckedUp
Posts: 16
Joined: Wed Aug 30, 2006 7:19 pm

Post by FuckedUp »

Danas sam zvao dole, popadija nije tu. Sutra cu se cuti sa njom. Pricao sam sa nekim deckom, kaze da cu verovatno sledece nedelje morati svaki dan da je zovem, valjda da bi ona videla da li sam stvarno motivisan ili zajebavam, tako da one tamo nedelje mogu da idem dole. Mesta ima, sto je najvaznije, iako ih ima oko 60. Samo da dodje i taj dan i odo ja u sumu, bas me briga :D
Pominjali su mi neku cifru od 300 EUR, ne znam da li je to mesecno ili za svih 6 meseci?!!
TeqilaSunrise
Posts: 13
Joined: Thu Aug 31, 2006 7:18 pm

Post by TeqilaSunrise »

Čitaš li ti temu o toj komuni u šumi, koja nema veze sa Raskršćem!? Tamo možeš pročitati sve, a pitati onog momka koji je bio u komuni!? On će ti ispričati i o popadijinoj stručnosti da proceni vašu motivisanost! Ne, razumem ali ako posle svega ovog pročitanog još uvek želiš da ideš tamo, svaka ti čast imaš živce od čelika! Raskršće je jedna sasvim drugačija komuna iz koje svi koji su izašli nose sasvim drugačije utiske,a ovo što se radi dole u rulji za velike pare, jer trista eura je baš mnogo! Zar ti ne bi bilo lepše ako već imaš želje i volje da odeš u "Porodicu bistrih potoka" koja je jedna zajednica otvorenih shvatanja u kojoj vlada ljubav prema prirodi i čoveku?
FuckedUp
Posts: 16
Joined: Wed Aug 30, 2006 7:19 pm

Post by FuckedUp »

Procitao sam SVE o Crnoj reci, jasno mi je kako je, ipak mislim da je to za mene bolje od RASKRSCA, prvo jer je deo terapije zasnovan na pravoslavnoj religioznosti, a ne na evandjelistickoj (istina da ne znam bas dosta o tome, ali mi je to nekako strano), a mislim da su bas ti "losiji uslovi" jos bolji za mene, jer mi je dosta i grada i lepog ambijenta i nekog mazenja i pazenja, itd.
Sto se tice popadije, juce sam tek razgovarao sa njom, uzela mi podatke, a danas moja keva treba da se cuje sa njom da se dogovore oko placanja, jer sa mnom nije htela ni da prica o tome. Mislim da i tih 300 EUR nije mnogo, jer ovako se trosi i mnogo vise, a plus moze da se i dogovori oko cene i nacina placanja, nisu strogi po tom pitanju, a napisacu sta je bilo.
Valjda je i Raskrsce iso tu negde oko 250-300 mesecno.
Pozdravljam Vas sve, a 19. najverovatnije sam vec dole, pa cu pisati (ako mognem).
A sta ti je to "Porodica bistrih potoka"?
FuckedUp
Posts: 16
Joined: Wed Aug 30, 2006 7:19 pm

Post by FuckedUp »

Ja ipak idem u Crnu reku, SUTRA.
Pozz za sve, cucemo se kad se vratim
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

sve najbolje jarane..... puno srece!!!!
" You must be the change you wish to see in the world." M. Gandhi
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Post by sanela »

Bori se! Imaš za šta. Puno je ljudi koji te vole.
Puno sreće.
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Srecno FuckedUp javi se kad se vratis.
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
Post Reply