Marjanovac

Diskusije o terapijskim zajednicama kao jednom od načina tretmana ovisnika. Ovdje možete saznati koji se programi rada primjenjuju u terapijskim zajednicama, kakav je proces prijema, način rada ...

Moderator: sanela

User avatar
psy_net
Posts: 10
Joined: Mon Jul 17, 2006 1:49 am
Location: Sarajevo

Marjanovac

Post by psy_net »

Kako sam proveo dvije godine u TZ Marjanovac, pokraj Banja Luke mislim da mogu biti od neke pomoci ukoliko nekoga interesuju informacije. Naravno, ne mogu davati informacije o sticenicima koji su trenutno u programu (pravilo) ali mogu dati neke druge, nadam se korisne informacije. Imate moj e-mail...
User avatar
sarrah
Posts: 37
Joined: Sun Oct 15, 2006 1:06 am
Location: Beograd

Post by sarrah »

...jako sam se obradovala kada sam vidla tvoj post i ako si ga postavio relativno davno. Volela bih da mi ispricas svoje utiske o komuni, jer je moj decko otisao tamo pre 2 dana!
hvala u napred.....
User avatar
2live2die
Posts: 14
Joined: Wed Dec 06, 2006 9:01 am
Location: zenica
Contact:

Post by 2live2die »

e pa evo i drugoga clana iz Marjanovca i isto tako bi zelio da ponudim svoju pomoc i iskustvo iz zajednice a i iz zivota tj. slobodno se obratite za bilo kakvu vrstu pomoci(ako je u mojoj moci) tel. :061973059 , anir_gorovic@hotmail.com :smt039
natasa
Posts: 22
Joined: Sun Dec 10, 2006 1:40 am

marjanovac

Post by natasa »

zdravo,imam decka koji je bio god. dana u Medjugorju ,ocigledno da nije bilo dovoljno i opet je poklekao, i htjela bi na vrijeme da reagujemo,ako je to vise moguce, mozes li mi reci kako da stupim u kontakt sa nekim iz te ustanove marjanovac,imas li neki br. telefona -bilo sto mislim da je voljan da pokusa a cula sam da je komuna dobra,please help me,napisi mi nesto o tipu lijecenja gore,koliko traje isl.
User avatar
2live2die
Posts: 14
Joined: Wed Dec 06, 2006 9:01 am
Location: zenica
Contact:

Post by 2live2die »

Centar Marjanovac
tel:00387 51 580 482 :D
za sada ti toliko mogu reci,jer sam skoro nesto objavio,ali se to pokazalo kao pogresno i morao sam to povuci.pozdrav i zelim tvom decku puno uspjeha u daljnjoj rehabilitaciji a tebi puno,puno strpljenja,cao :lol:
natasa
Posts: 22
Joined: Sun Dec 10, 2006 1:40 am

Post by natasa »

Hvala ti mnogo,nadam se da ce htjeti da pokusa-mozes li mi reci koliko traje lijecenje u toj komuni,tj. je li ima odredjen period koji mora da se provede gore,ili jednostavno do spremnosti za izlazak...pozdrav i hvala
User avatar
2live2die
Posts: 14
Joined: Wed Dec 06, 2006 9:01 am
Location: zenica
Contact:

Post by 2live2die »

upravo tako do njegove spremnosti za izlazak a o tome opet odlucuje strucni tim i naravno od njegove spremnosti da sam sebi pomogne. :)
u sto ne sumnjam jer dok je tamo to je dobar znak pozz
natasa
Posts: 22
Joined: Sun Dec 10, 2006 1:40 am

Post by natasa »

zdravo,cula sam da u B.L ili okolini B.L ima jos jedna komuna osim Marjanovac,znate li nesto o njoj,koja je razlika i ima li neko br. telefona i od te komune?
Jos jedno pitanje da li u komunu Marjanovac primaju narkomane svih vjeroispovjesti? POZDRAV
User avatar
2live2die
Posts: 14
Joined: Wed Dec 06, 2006 9:01 am
Location: zenica
Contact:

Post by 2live2die »

sto se tice zajednice Marjanovac,da ona prima sve ljude sa problemom ovisnosti bez obzira na vjeroispovjest.
a sto se tice druge zajednice,da i ona postoji u okolici B.Luke u mjestu BASTASI i ona se zove "SUSRET" ali na zalost trenutno nemam broj. zasto ne pokusas jednostavno broj da dobijes od INFORMACIJA,ili da malo pregledas forum,ja iskreno vjerujem da ce se vec neko naci,ko bi mogao da ti pruzi malo podrobnije informacije. pozz
User avatar
psy_net
Posts: 10
Joined: Mon Jul 17, 2006 1:49 am
Location: Sarajevo

Post by psy_net »

U Marjanovac primaju sve i svakog. Jedini uslov da udjes tamo je da si narkoman. A o Bastasima ne bi komentarisao previse, samo bih preporucio Marjanovac.
Post Reply