ZAJEDNICA "CENACOLO"

Diskusije o terapijskim zajednicama kao jednom od načina tretmana ovisnika. Ovdje možete saznati koji se programi rada primjenjuju u terapijskim zajednicama, kakav je proces prijema, način rada ...

Moderator: sanela

Xpro
Posts: 1
Joined: Mon May 19, 2008 12:36 am

Re: ZAJEDNICA "CENACOLO"

Post by Xpro »

dobra je ta zajednica,bio sam tame 3.5 godine od 2000 do ljeta 2003. skoro pet godina poslije sada,prva liga sam.definitivno cenacolo je spas. :-D
User avatar
Modesty
Posts: 2479
Joined: Mon Nov 26, 2007 9:34 am
Location: BiH

Re: ZAJEDNICA "CENACOLO"

Post by Modesty »

funtta wrote:e ovako ja bi trebala razgovarat s nekim iz zajednice, zamolila bih nekog da mi se javi na mail funtta@net.hr, jer mi je stvarno potreban razgovor, HVALA VAM na ovakvoj stranici jer se danas ljudi ustrucavaju pricat o drogi, jako je tesko pronaci nekog za takvu temu!

Funta,pitaj slobodno što te zanima,možeš na forumu jek koliko vidim nisam ja jedina bila u cenacolu pa će tako dobiti više odgovora a mošeš pitati i preko privatnih poruka(PP)
User avatar
miratesman
Posts: 126
Joined: Sat Dec 01, 2007 12:30 pm
Location: Srbija

Re: ZAJEDNICA "CENACOLO"

Post by miratesman »

Molim Vsa za kontakt tel. za zajednicu SENACULO.HITNO je .
BUDALE I PAMETNI LJUDI JEDNAKO SU BEZAZLENI.NAJOPASNIJI SU POLULUDI I POLUMUDRI
User avatar
Modesty
Posts: 2479
Joined: Mon Nov 26, 2007 9:34 am
Location: BiH

Re: ZAJEDNICA "CENACOLO"

Post by Modesty »

Kontakt telefoni na koje se mogu dobiti sve informacije u vezi priprama za ulazak u zajednicu CENACOLO:

Mostar-Župni ured,Crkvre Sv.Petra i Pavla/00387/36651-511 (kolokviji svake subote u Medjugorju(majcino selo) u 9.30 za cure
Liliana
Posts: 3
Joined: Sat Aug 23, 2008 9:30 pm

Re: ZAJEDNICA "CENACOLO"

Post by Liliana »

pitanje za one koji su bili u Cenacolu - koliko vam je vremena bilo potrebno da se naviknete na način života koji je u zajednici????
kako iz osobnog iskustva izgleda tipičan dan?
Liliana
Posts: 3
Joined: Sat Aug 23, 2008 9:30 pm

Re: ZAJEDNICA "CENACOLO"

Post by Liliana »

????? please
User avatar
Sagitarius
Posts: 1189
Joined: Mon Dec 26, 2005 2:07 pm

Re: ZAJEDNICA "CENACOLO"

Post by Sagitarius »

"Tipičan dan" je maximalno ispunjen,tj. skoro pa i nema "praznog hoda".
Ne bih ti sad u detalje,uglavnom,dosta se radi i moli,pa navečer jedva dočekaš dodirnit glavom jastuk,a i u krizi se uspije i zaspat kojih sat-dva.
Ako tebe interesira jer ideš osobno,oni će ti sve objasnit na kolokvijima,a provest ćeš i dva-tri dana s njima prije ulaska,tamo je takav sistem.Probaj iskoristit vrijeme dok čekaš na ulaz da se što više očistiš i skineš,jer tamo nema sedativa,metadona i sl.
Eto,nadam se da sam bio od pomoći.
Liliana
Posts: 3
Joined: Sat Aug 23, 2008 9:30 pm

Re: ZAJEDNICA "CENACOLO"

Post by Liliana »

sve me zanima - u detalje....jako mi je važno.
Kako si se odlčio baš za Cenacolo? koliko ti je trebalo da se navikneš na život tamo, ljude, nova pravila???
damirr72
Posts: 3
Joined: Wed Mar 11, 2009 10:00 pm

Re: ZAJEDNICA "CENACOLO"

Post by damirr72 »

cenacolo je ok,svako ko ima volju da se skine s droge treba tamo probat,ja sam bio pola godine,i pomoglo je
MasacreEnElDiscoBar
Posts: 528
Joined: Tue Apr 06, 2010 11:07 am

Re: ZAJEDNICA "CENACOLO"

Post by MasacreEnElDiscoBar »

Ufff....Jedna prava Životna Škola!,,koju bi trebo proch svaki chovjek bio on ovisnik il ne,,,na posljetku svi smo mi ovisnici, neki drushtveno prihvatljivi,a neki ne,,svi smo mi robovi ovog svjeta...A Cenacolo je super jer tamo shvatish bash prave vrjednosti sebe u ovom svjetu i ovog svjeta u tebi...(uff,,zabrijo)Nekako nemogu zaboravit!!3puta sam ulazio i toliko izlazio iz te zajednice,vidio koliko mi radi dobro,sam se uvjerio da je to jedin ispravan put kojem mogu i svjedochit!!!,,,ali ja jednostavno nisam mogao ostat tamo,,neznam nebi ni mjesec dana proshlo,,hodao bi okolo molio bi Boga za snagu da mi da da mogu ostat,,bar 6mj.da uspijem,,jer stvarno mi radi sve dobro ta zajednica,,,ali ja nisam uspio ostat,,i izasho sam s uvjerljenjem,,,Ko dam mi je Bog otvorio vrata i pokazao put:''Eto tu trebash proch i bit chesh usrechit sebe i svoju obitelj sad i za vjechni zivot!!!,,a ja bi se okrenuo i otisho drugim putem,,''!!!!!!Zashto??Chesto se pitam i odgovor samom sebi bi bio:'Uff,al tebe treba mlatiti,,pa kako mozes bit tako glup,vidis stvarno VIDIŠ stvarno spasenje i okrechesh mu glavu,,,to su naravno rjechi sotone u meni,,mogu rechi da sam previshe vezan za ovaj smrtan,grešan zivot''....PREPORUČIO BIH SVIMA DA DOĐU I DA ODABERU JER STVARNO,,AL ONO STVARNO U CENACOLO JE PRAVI BOG,,I NEVJEROJATNO JEDNOSTAVNO TI POKAZE STVARNOST PRAVU STVARNOST!!! I JEDNINO ŠTO TREBAŠ JEST BIRAT PUT,A POKAZAT ĆE TI PRAVI PUT!!!I NEČEŠ MOĆ POSUMLJAT U NJEGA JER ĆE TI GA PRAVI BOG POKAZAT!!!
Post Reply