terapijska zajednica kako mi je pomogla

Diskusije o terapijskim zajednicama kao jednom od načina tretmana ovisnika. Ovdje možete saznati koji se programi rada primjenjuju u terapijskim zajednicama, kakav je proces prijema, način rada ...

Moderator: sanela

Post Reply
danni
Posts: 3
Joined: Tue Jul 24, 2018 9:27 pm

terapijska zajednica kako mi je pomogla

Post by danni »

Pozdrav svima, dugo godina ssam bio ovisnik, imao sam više pokušajeva lječenja od psih. bolnica, do raznih komuna od cenacola do susreta itd. zadnjih četri godina sam čist i upravo u komuni tojest terapijskoj zajednici sam se uspio srediti, i dovesti kompletno životno stanje u red, skinuo sam se sa terapije, proveo sam godinu dana u programu, kasnije sam ostao raditi još godinu dana kao operater u zajednici, što mi je koristililo jako puno, radio sam smjene tjedan dana u zajednici, a tjedan dana sam išao kući. Mislim da kvalitetan rad i suradnja naravno, dobra ekipa koja radi, individualan pristup svakom pojedincu, stučna pomoć vanjskih suradnika sve je to zajedno bilo od neprocjenjive koristi za mene, kasnije sam iznimno sretan što sam na temelju svog iskustva imao mogućnost pomoći ostalim korisnicima i sretan sam što je rezultiralo bar sa nekolicino jako pozitivno. Mene je osobno puno pomogla zajednica Pet Plus! najfleksibilnija od svih zajednica u kojima sam bio, individualan pristup, pošto nema puno korisnika najviše 15 kako bi pristup bio što kvalitetniji, da ne spominjem i dodatna doškolovanja uglavnom, preporučam svima ako se želite odlučiti za tako nešto, naravno nepodcjenujem ostale komune i zajednice svakom odgovara možda nešto drugo. ovo je moje iskustvo. Pozdrav Svima!!!
danni
Posts: 3
Joined: Tue Jul 24, 2018 9:27 pm

terapijska zajednica kako mi je pomogla

Post by danni »

:D TZ PET PLUS
Don Dop
Posts: 171
Joined: Mon Jul 08, 2013 8:14 pm

Re: terapijska zajednica kako mi je pomogla

Post by Don Dop »

danni wrote::D TZ PET PLUS
- Ti si ono sa cela 3 posta dosao da reklamiras svoju TZ. Pa i nisi se nesto potrudio.
Ja sam Bog
Post Reply