moji dani

Diskusije o terapijskim zajednicama kao jednom od načina tretmana ovisnika. Ovdje možete saznati koji se programi rada primjenjuju u terapijskim zajednicama, kakav je proces prijema, način rada ...

Moderator: sanela

Post Reply
s.a.n.d.r.a
Posts: 4
Joined: Sat Nov 01, 2014 6:58 pm

moji dani

Post by s.a.n.d.r.a »

...ima li netko ovdje tko je bio u komuni Moji dani?
s.a.n.d.r.a
Posts: 4
Joined: Sat Nov 01, 2014 6:58 pm

Re: moji dani

Post by s.a.n.d.r.a »

...ja sam nova na forumu,i bila bi zahvalna na bilo kakvoj informaciji o komunama,ako ne moji dani,iskustva iz drugih komuna,pretpostavljam da su sve imaju slican nacin rada,ali....moj zarucnik je u komuni moji dani,za sada mjesec i po,pa me interesira bas sve sta se tamo dogada,i na koji nacin da mu budem apsolutna podrska,hvala unaprijed!!
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: moji dani

Post by sanela »

Dobrodosla na forum Sandra. Gdje se nalazi ta komuna? Moram priznati da nisam cula za nju.
s.a.n.d.r.a
Posts: 4
Joined: Sat Nov 01, 2014 6:58 pm

Re: moji dani

Post by s.a.n.d.r.a »

To je u hrvatskoj,tocnije u đurmancu,kod krapine.
Don Dop
Posts: 171
Joined: Mon Jul 08, 2013 8:14 pm

Re: moji dani

Post by Don Dop »

Na ovom podforumu terapijske zajednice imas gomilu napisanih utisaka iz svih poznatih i manje poznatih komuna pa prelistaj. Sto se te Moji dani ticce izgleda da niko nije cuo za nju, verovatno je novoosnovana pa mozda nece biti onih koji ti mogu reci iz prve ruke st se desava tamo. To oko rada komuna je malo drugacije nego sto si zamislila, ali najmasovnije su verske komune. Verovatno si upoznata u kakvu je komunu tvoj momak otisao pa ces sigurno naci slicnoosti sa pomenutim na podforumu terapijske zajednice.
Ja sam Bog
s.a.n.d.r.a
Posts: 4
Joined: Sat Nov 01, 2014 6:58 pm

Re: moji dani

Post by s.a.n.d.r.a »

hvala ti na odgovoru,procitala sam sve postove,ali nikada dosta informacija....
Post Reply