O komunama

Diskusije o terapijskim zajednicama kao jednom od načina tretmana ovisnika. Ovdje možete saznati koji se programi rada primjenjuju u terapijskim zajednicama, kakav je proces prijema, način rada ...

Moderator: sanela

Post Reply
User avatar
manson
Posts: 291
Joined: Wed Oct 26, 2005 2:51 am
Location: Sarajevo

: )

Post by manson »

hahaha i to je nesto,a za komunu me ne placaju...jos...ima da odem i da trazim neke pare za svu ovu promociju!
a sto je najsmjesnije ni ja nisam program zavrsio! :lol:
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Pa toliko navaljuješ da sam pomislila da te plaćaju,ja prva ne bi išla u komunu šta ću tamo reci mi molim te?
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
mise en place
Posts: 439
Joined: Wed Oct 26, 2005 5:16 pm
Location: banja luka

marliyn

Post by mise en place »

e,mansone,pa stvarno sam iznenaddjen ,ni na jednoj pixli te fotke nema "droge",pa kad si tako jak i cvrst,predlazem ,nemoj se nikada vishe drogirati.molim te!
Ja licno nemam puno na kostima ali valjda se i to promjeni..jebiga

i ,josh jedna stvar,imam fobiju od ljudi u uniformi,pogotovo maskirnoj
Cak kad vidim sofera busa na ulici"off duty" ja utripam

pozdrav
mise
User avatar
Luna
Posts: 1891
Joined: Fri Apr 15, 2005 12:48 pm
Location: usa

Post by Luna »

puno ce te pomoci zvrky. Dace ti nadu, snagu...promjenice ti nacin razmisljanja...naucice te kako da se suprostavis zivotu i svemu sto nosi. Dace ti alat koji mozes uvijek da koristis kad ti dodje zuta minuta. (ne mislim na H nego...na bad). Ocvrsnuce te....dace ti motivaciju. Ne znam....ja se opasno mislim da idem. Ovako se samo vrtim u krug. I sjebajem zbog toga....i sve tako.
User avatar
manson
Posts: 291
Joined: Wed Oct 26, 2005 2:51 am
Location: Sarajevo

....

Post by manson »

hvala mise,ne namjeravam se nikada vise drogirati...pa i radim nesto nonstop na tome...uniforma je jebiga tu jer ide uz painball,ni ja ih ne volim pretjerano...
a sto se tice komune,zvrky ,pa to ti je mjesto gdje idu narkomani da se lijece,eto zato treba da ides tamo...e drugo je to sada sto oni nece da idu tamo i onda izmisljaju stotine razloga i isprika tipa nije to za mene ili nisam dovoljno jaka ili jak ..ili nije komuna za svakoga...to je zvrky zato sto je narkomanija specificna bolest u kojoj tobom vlada droga a da ti cesto nisi ni svjestan toga pa ti se glupi razlozi(meni je licno najbolji da komuna ne pomaze,a vidi slike i imam jos barem 20 takvih drugova sto su izasli)sa strane gledano, cine jako logicnim ,pametnim,a recimo samoubistvo kao super rijesenje...eto zato... :wink:
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Ja se ne drogiram više ali me depresije ubijaju,ja treba da se lečim kod nekog psihijatra ,šta ću u komuni ja bi tamo još više poludela veruj mi!
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
manson
Posts: 291
Joined: Wed Oct 26, 2005 2:51 am
Location: Sarajevo

: )

Post by manson »

ma ja sve ludi izlaze,mozes da vidis po meni... :D
koliko dugo se ne drogiras,mislim na sve i lijekove kao i dop?
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

nekih 6 godina...od pre godinu i ti meseca se ne drogiram nisačim!
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
User avatar
manson
Posts: 291
Joined: Wed Oct 26, 2005 2:51 am
Location: Sarajevo

: )

Post by manson »

pa super!nista ne kontam,ali super! :D
User avatar
mirzas
Posts: 92
Joined: Thu Oct 06, 2005 1:15 pm

komunjara...

Post by mirzas »

Zašto "Rambo" nagovara sve na komunu???
Stvarno, ko da ga plaćaju da ih regrutira, ono 10% njemu.
Imam ja jednog prijatelja, taj više i ne pamti u koliko ih je bia, po života je provea po komunama, i di je sad? Opet se roka!
Tuckat kamenje po cile dane, još one vjerske (a takve su skoro sve) sa molitvama i takvim spikama, ma daj! Izgubit tri godine između 4 zida, i onda kad se vratiš u stvarni svijet udri po dopu!
Znam da nema veze sa slikama, ali ono došlo mi!
Post Reply