Infomacije za komune iz Makedonije

Diskusije o terapijskim zajednicama kao jednom od načina tretmana ovisnika. Ovdje možete saznati koji se programi rada primjenjuju u terapijskim zajednicama, kakav je proces prijema, način rada ...

Moderator: sanela

Post Reply
LordCalipso
Posts: 16
Joined: Fri Nov 20, 2009 6:33 pm

Infomacije za komune iz Makedonije

Post by LordCalipso »

Bio sam cist 9 mjeseca ali opet sam se zakacio vec 6 mjeseca.Nikad nisam isao u komunu,jednostavno sam pobego iz mog grada i radio i studirao u Ohridu gde sve je bilo super,drugi ljudi bez ikakve kontakte sa dilerima,drug zivot al kad sam se opet vratio u mog rodjenog grada opet sam uso u onaj stari Film i opet poceo da se drogiram.Vratio sam se Ohridu posle 2 mjeseca ali pa produzio da se drogiram i tamo i opet propao.Mislio sam da mogu sam bez ikakve pomoci od doktora i komune al nije tako lesno.Molim vas da mi posaljete neke informacije za komune niz Makedoniju jer vec nemogu ovako ,imam jaku volju da prestanem sa ovim sranjem.Znam da NARCONON je dosta pomogao na dvoje moih prijatelja ali za mene taj program i ta komuna je preskupa.Ne volim da idem na Metadonsku terapiju vec negde gde se terapije odvivaju na sasvim drugi nacin.Unapred Blagodaran svima !
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Infomacije za komune iz Makedonije

Post by sanela »

Pozdrav, možeš li otići u komunu u Srbiju ili Hrvatsku ili Crnu Goru? Npr. Reto centar - to je besplatno.
LordCalipso
Posts: 16
Joined: Fri Nov 20, 2009 6:33 pm

Re: Infomacije za komune iz Makedonije

Post by LordCalipso »

Video sam da postoi takav RETO centar i u Makedonija danas sam dobio informacije na mail i tel br tako,nalazi se u Skopje i rekli su da ce mi pomoci ! Mislim da bice sve u redu ! :D
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Infomacije za komune iz Makedonije

Post by sanela »

LordCalipso wrote:Video sam da postoi takav RETO centar i u Makedonija danas sam dobio informacije na mail i tel br tako,nalazi se u Skopje i rekli su da ce mi pomoci ! Mislim da bice sve u redu ! :D
Super :wink:
Post Reply