PRAVOSLAVNI CENTAR ZA LEČENJE BOLESTI ZAVISNOSTI SRETENJE

Diskusije o terapijskim zajednicama kao jednom od načina tretmana ovisnika. Ovdje možete saznati koji se programi rada primjenjuju u terapijskim zajednicama, kakav je proces prijema, način rada ...

Moderator: sanela

zeleni
Posts: 1000
Joined: Wed Mar 16, 2011 2:19 pm
Location: Beograd

Re: PRAVOSLAVNI CENTAR ZA LEČENJE BOLESTI ZAVISNOSTI SRETENJ

Post by zeleni »

Sretenje2011 wrote: Boravak u Centru, pomoc oca Branislava, licno samoinicijativno opravoslavljavanje su sve to promenili. Mogu niko me nije lopatao, samarao, vredjao, niti prisiljavao na bilo sta. Otkad sam ovde, od oca Branislava sam naisao samo na ljubav i razumevanje. Ko nece da veruje, neka ga.
šta sad ovo znači - ko neće da veruje, neka ga?! pitanje metoda korišćenih u crnoj reci nije teološko, ne raspravljamo ima li boga ili nema, pa jedni mogu da veruju, a drugi ne. ceo svet je video šta se tamo i kako radilo.
niko ne blati peranovića, dovoljan je sam on sebi.
Ako nam neko dodje glave, to ce biti mangupi u nasim redovima
User avatar
ivica
Posts: 869
Joined: Tue Nov 30, 2010 2:16 pm
Location: ZG

Re: PRAVOSLAVNI CENTAR ZA LEČENJE BOLESTI ZAVISNOSTI SRETENJ

Post by ivica »

Sagy wrote: Probaj je tako čitat,Ivice,otvorena uma,iznenadit ćeš se.
Čitao sam je , puno sam je čitao. Je da bi nešto kritizirao to moraš dobro proučit inače si licemjer.Dobro bibliju direktno nebi kritizirao, ona je dobra,nego ono što je ona izrodila... ma da duboka tema je to , za drugi forum uostalom koće to, kopat po tome nema smisla... 8-[ ](*,)
ignorance is bliss!
Sretenje2011
Posts: 5
Joined: Fri Dec 23, 2011 9:38 am

Re: PRAVOSLAVNI CENTAR ZA LEČENJE BOLESTI ZAVISNOSTI SRETENJ

Post by Sretenje2011 »

[/quote]
šta sad ovo znači - ko neće da veruje, neka ga?! pitanje metoda korišćenih u crnoj reci nije teološko, ne raspravljamo ima li boga ili nema, pa jedni mogu da veruju, a drugi ne. ceo svet je video šta se tamo i kako radilo.
niko ne blati peranovića, dovoljan je sam on sebi.[/quote]

Procitaj post jos jednom. Ocigledno nesto nisi lepo razumeo. Govorio sam da ko nece da veruje da me ovde nisu mlatili, ne mora. Ipak ti procitaj jos jednom... ili bar ne seckaj kad citiras, menja se kontekst.
User avatar
ziki
Posts: 1029
Joined: Thu Nov 03, 2011 11:29 am
Location: Motherland-SRB

Re: PRAVOSLAVNI CENTAR ZA LEČENJE BOLESTI ZAVISNOSTI SRETENJ

Post by ziki »

Ja nisam tebe uvredio i omalovazio tvoj problem, zelim ti da uspes u svom lecenju.
Sto se tice Branislava Perovica ponovicu, on je kriminalac, lopov, lazov ,mazohista itd,
Covek koji se obogatio na ljudskoj nesreci, trazio je i uzimao ogroman novac od roditelja sticenika da bi ih navodno lecio, a u stvari ih je drzao kao u zatvoru i primenjivao torturu i fizicku silu.
Novac mu je slat putem poste pod raznim imenima da bi se njegove mahinacije prikrile.
Nije uspeo u tome, raskrinkan je i istina o njemu se zna.
Covek koji je sve porekao, da nikog nije tukao itd. a onda mu puste snimak javno gde se vidi kako lopatom udara coveka iz sve snage i on i njegovi majmuni batinasi koji su sve priznali i protiv kojih se vodi sudski postupak.
Tvoj duhovni otac ne sme da mrdne bez telohranitelja jer je zaduzio mnoge ljude.
Ja verujem da je on sada promenio taktiku i da vise ne primenjuje silu u toj meri, da je pravde on bi sada odmarao na robiji a nebi otvarao nove centre za rehabilitaciju.
Jedino sto on rehabilituje tamo je njegova finansijska korist.
Ali upeca se jos po neko, ti ili si upecan ili si placen da ga reklamiras.
Ja bih pre rekao da si ti njegov zaposljenik, placenik ciji je posao da privuce neku zrtvu tamo.
...
User avatar
ziki
Posts: 1029
Joined: Thu Nov 03, 2011 11:29 am
Location: Motherland-SRB

Re: PRAVOSLAVNI CENTAR ZA LEČENJE BOLESTI ZAVISNOSTI SRETENJ

Post by ziki »

Uostalom ako je to pravoslavni centar i oslanja se na jevandjelje kako onda pomazete albancima i muslimanima.
To je cisto tehnicko pitanje.
Sta rade muslimani kad vi idete na bogosluzenje, jutrenje, liturgiju..
Kako jedete zajedno, posto oni ne jedu svinjetinu a mi hriscani jedemo?
Kako pomazete muslimanima nije mi jasno uopste..
Posto je to pravoslavni centar, ne ponistavam muslimane ali ako je to pravoslavni centar sa pravoslavnim svestenikom na celu sta rade ti albanci i muslimani.
Ajde katolici ok, mogu i ja da udjem u katedralu i da se prekrstim sa tri prsta nije problem u jednog boga verujemo.
Ako je tako onda bi to trebalo da bude verski centar za rehabilitaciju a ne pravoslavni.
Da se zivi zajedno ali da se svako moli svom bogu.
Nema logike to sto si napisao ali u svakom slucaju ja se povlacim iz dalje rasprave.
Pogresio si ti adresu gde ces da vrbujes ljude, ili da im pomognes.cisto sumnjam.
...
zeleni
Posts: 1000
Joined: Wed Mar 16, 2011 2:19 pm
Location: Beograd

Re: PRAVOSLAVNI CENTAR ZA LEČENJE BOLESTI ZAVISNOSTI SRETENJ

Post by zeleni »

Sretenje2011 wrote: Procitaj post jos jednom. Ocigledno nesto nisi lepo razumeo. Govorio sam da ko nece da veruje da me ovde nisu mlatili, ne mora. Ipak ti procitaj jos jednom... ili bar ne seckaj kad citiras, menja se kontekst.
možda tebe jednog i nisu lemali, ali šta to menja?
je l se taj peranović negde pokajao pa rekao - ja sam lopatom udarao bolesne ljude i žao mi je zbog toga?
il je samo pokupio pinkle, sačekao da se malo slegne prašina, pa sad otvorio novo "lečilište" bez ijedne reči ograde od prethodnih postupaka?
Ako nam neko dodje glave, to ce biti mangupi u nasim redovima
User avatar
Fela Kuti
Posts: 158
Joined: Tue Feb 09, 2010 9:26 pm

Re: PRAVOSLAVNI CENTAR ZA LEČENJE BOLESTI ZAVISNOSTI SRETENJ

Post by Fela Kuti »

dr.Bane-lopata kad skine mantiju i uživa u plodovima svog novog zanata:

Image

Kakvo on jevandjelje širi? Koga će ovaj da izleči?
User avatar
ziki
Posts: 1029
Joined: Thu Nov 03, 2011 11:29 am
Location: Motherland-SRB

Re: PRAVOSLAVNI CENTAR ZA LEČENJE BOLESTI ZAVISNOSTI SRETENJ

Post by ziki »

Strasno.
Ja mu nebih poverio dve nacrtane koze da mi pricuva a kamoli da zivim kod njega da me on vaspitava i leci.
Jos da mu placam da me bije lopatom po dupetu.
Hvala za sliku hteo sam da pomenem te motore i dzipove.
Sve je jasno o kome pricamo ovde.
...
User avatar
ziki
Posts: 1029
Joined: Thu Nov 03, 2011 11:29 am
Location: Motherland-SRB

Re: PRAVOSLAVNI CENTAR ZA LEČENJE BOLESTI ZAVISNOSTI SRETENJ

Post by ziki »

ZADOVOLJNI I IZLECENI PACIJENT
ZADOVOLJNI I IZLECENI PACIJENT
pacijent.jpeg (6.52 KiB) Viewed 3305 times
METODE LECENJA
METODE LECENJA
images.jpeg (6.76 KiB) Viewed 3305 times
DR. BRANISLAV
DR. BRANISLAV
dru-Peranovic_310x186.jpg (11.55 KiB) Viewed 3305 times
Na slikama su doktor Branislav, metode lecenja i zadovoljni i izleceni pacijent.
...
User avatar
ivica
Posts: 869
Joined: Tue Nov 30, 2010 2:16 pm
Location: ZG

Re: PRAVOSLAVNI CENTAR ZA LEČENJE BOLESTI ZAVISNOSTI SRETENJ

Post by ivica »

ziki wrote:Uostalom ako je to pravoslavni centar i oslanja se na jevandjelje kako onda pomazete albancima i muslimanima.
To je cisto tehnicko pitanje.
Sta rade muslimani kad vi idete na bogosluzenje, jutrenje, liturgiju..

-Rade isto što i ostali,nemoraju se molit ,ali NE smiju klanjat npr. jer nije primjereno

Kako jedete zajedno, posto oni ne jedu svinjetinu a mi hriscani jedemo?

-To je glupo pitanje, jer mogu birat tamo ima hrane skoro u izobilju. Skoro.

Kako pomazete muslimanima nije mi jasno uopste..
Posto je to pravoslavni centar, ne ponistavam muslimane ali ako je to pravoslavni centar sa pravoslavnim svestenikom na celu sta rade ti albanci i muslimani.

-Ako svi kršćani sjede i slušaju popopvijed, to moraju i muslimani dakle sjedit i slušat. Nema iznimki.

Ajde katolici ok, mogu i ja da udjem u katedralu i da se prekrstim sa tri prsta nije problem u jednog boga verujemo.

Tako je imaš pravo jer kršćanstvo je prošireno...Ako je tako onda bi to trebalo da bude verski centar za rehabilitaciju a ne pravoslavni.

Da se zivi zajedno ali da se svako moli svom bogu.
Nema logike to sto si napisao ali u svakom slucaju ja se povlacim iz dalje rasprave.

Ima ligike jer ima preobraćenja, ja sam čuo hvalisanje da su nekog muslimana preobratili

Pogresio si ti adresu gde ces da vrbujes ljude, ili da im pomognes.cisto sumnjam.
Na njemu je da pokuša ako mu je u interesu. Ja sam opako kritizirao vjerske zajednice tj. kulteve (što oni po svemu i jesu( , ali me se krivo shvatilo pa šta ću sada nego okenit glavu i šutit..
ignorance is bliss!
Locked