POZDRAV

Diskusije o terapijskim zajednicama kao jednom od načina tretmana ovisnika. Ovdje možete saznati koji se programi rada primjenjuju u terapijskim zajednicama, kakav je proces prijema, način rada ...

Moderator: sanela

suljo
Posts: 3
Joined: Thu Jun 30, 2011 11:26 am

POZDRAV

Post by suljo »

molim vas da mi pomognete i uputite me odakle da pocnem ,kcerka je spremna da ide u komunu ali neznam kome prvom da se obratim .HVALA
User avatar
selma
Posts: 807
Joined: Thu Oct 11, 2007 2:52 pm
Location: Beograd

Re: POZDRAV

Post by selma »

suljo wrote:molim vas da mi pomognete i uputite me odakle da pocnem ,kcerka je spremna da ide u komunu ali neznam kome prvom da se obratim .HVALA
odakle ste?

imate Reto Centre komune u Srbiji( Beograd) i Hrvatskoj (Zagreb i Split)...za sve informacije mozete nazavati zenske kuce i sve pitati sta vas interesuje: Srbija:+381 11 86 511 31 i Zagreb:+385 1 298 55 47
Liječenje se ne plaća...
Grad razoren bez zidina, takav je čovjek koji nema vlasti nad sobom.
suljo
Posts: 3
Joined: Thu Jun 30, 2011 11:26 am

Re: POZDRAV

Post by suljo »

iz Zenice
User avatar
selma
Posts: 807
Joined: Thu Oct 11, 2007 2:52 pm
Location: Beograd

Re: POZDRAV

Post by selma »

da, osim Đenakola u Medjugorju na koje se čeka par mj na ulazak, u Bosni nema ženska komuna kolko je meni poznato. Probajte nazvati ove brojeve. Ja sam bila u Retu u Beogradu i to je dobra komuna...Javite kako je proslo....
Grad razoren bez zidina, takav je čovjek koji nema vlasti nad sobom.
User avatar
selma
Posts: 807
Joined: Thu Oct 11, 2007 2:52 pm
Location: Beograd

Re: POZDRAV

Post by selma »

ispravka, ima u Banja Luci...ali se plaća...
Grad razoren bez zidina, takav je čovjek koji nema vlasti nad sobom.
suljo
Posts: 3
Joined: Thu Jun 30, 2011 11:26 am

Re: POZDRAV

Post by suljo »

hvala lijepa svakako cu javit
User avatar
klara60
Posts: 550
Joined: Wed May 14, 2008 8:42 am

Re: POZDRAV

Post by klara60 »

Ja sam prije dvije godine kontaktirala Marjanovac na ovaj broj: 051/580 252...Pozdrav i puno sreće.
MasacreEnElDiscoBar
Posts: 528
Joined: Tue Apr 06, 2010 11:07 am

Re: POZDRAV

Post by MasacreEnElDiscoBar »

Kasnim... :?
selma wrote:da, osim Đenakola u Medjugorju na koje se čeka par mj na ulazak, u Bosni nema ženska komuna kolko je meni poznato. Probajte nazvati ove brojeve. Ja sam bila u Retu u Beogradu i to je dobra komuna...Javite kako je proslo....
Ima Cenacolo u HR i u Vrbovcu, Istri u Novigradu,Varazdinu, u Ugljanima kod Splita itd...ukupno ima 9 kucha u HR i mislim 1il2 za zene, al mislim da se gradi josh kucha... To je komuna, al bash komuna onaj ko prodje taj pogram, mogu samo pognute glave proch kraj njega...zahtjevna je, ali zato vrlo uspjeshna...Ima i u Bosni, ali kad udjesh u Cenacolo mogu te poslat na drugi kraj svjeta(Juznu,Sjevernu Ameriku,Rusiju,Italiju;australiju..Itd) dobro je shto mozesh proputovat cjeli svjet i nauchit jezike...
User avatar
selma
Posts: 807
Joined: Thu Oct 11, 2007 2:52 pm
Location: Beograd

Re: POZDRAV

Post by selma »

znam da ima...ako procitas sve, vidječeš da je čovjek iz Bosne, pa sam mu govorila kako stoji situacija u Bosni.

Druga stvar...u Đenakolo ne mozes uci navucen, vec moras vani moraš proči krizu, a što je je većina narkomana nije u stanju i nema volje za proći, a treća stvar ...na ulazak se čeka po nekoliko mjeseci i ako si u baš lošem stanju, nećeš moći toliko čekati, osim ako se ne fizički ne skineš i ne odlučiš se odlaziti na subotnje kolokvije...što većina nema volje.

Ja sam trebala ići u Đenakolo, ali kad su mi rekli nakon koliko dugo mogu uspasti i kolko dugo treba dolaziti na njihove sastanke, to nije bilo moguće jer je 4 mj(a čeka se i do 6) u tom stanju bilo predugo za mene čekati,odma sam odustala...
Grad razoren bez zidina, takav je čovjek koji nema vlasti nad sobom.
MasacreEnElDiscoBar
Posts: 528
Joined: Tue Apr 06, 2010 11:07 am

Re: POZDRAV

Post by MasacreEnElDiscoBar »

Shteta, onda se nemaju volju skinut!!! Al oni tako rade nishta na brzinu!!(jer i ja bi odma, nabrzinu sve, to hochu celog zivota, al to je OVISNOST!!!, sve htjet nabrzinu, krachim putem)uff ja sam 3 puta ulazio i niikak da izdrzim, krize doma od methadona uff...al sad bi se u bolnici skinuo...
Post Reply