Zavisnici iz Crne Gore...

Diskusije o terapijskim zajednicama kao jednom od načina tretmana ovisnika. Ovdje možete saznati koji se programi rada primjenjuju u terapijskim zajednicama, kakav je proces prijema, način rada ...

Moderator: sanela

Post Reply
fridriceva
Posts: 90
Joined: Tue Dec 23, 2008 11:00 pm

Zavisnici iz Crne Gore...

Post by fridriceva »

"Nisu mogli da mu opipaju puls! Nije ga bilo! Dolazak ljekara... potvrdjena smrt - predoziranjem"... Slusam tu, jos jednu tragediju. Kasnije povezujem pricu... rijec je o bratu djevojke koju moja familija poznaje. Bio je sjajan momak, kazu. Jadna familija, jadan i on. Barem tamo gore da nadje mir, a njegovi ovdje utjehu! Tako je, zbog necega, moralo da bude! Nazalost.

Dan kasnije, citam... U ustanovi na Kakarickoj gori svega 15-ak mladica. Boraca, a vjerujem i heroja!!! Nema dovoljno zainteresovanih?!

Pa se pitam, ima li na ovom sajtu zavisnika iz Crne Gore? Jeste li, ako me citate, razmisljali da barem pokusate razgovor, mjesec dana boravka tamo, bilo sta?

Voljela bih da pisete,,,
User avatar
nepopravljiv
Posts: 402
Joined: Fri Apr 08, 2011 4:48 pm
Location: CRNA GORA

Re: Zavisnici iz Crne Gore...

Post by nepopravljiv »

nisam nikad bijo u kakaricku goru jedan moj prijatelj je tamo doduse on ima problema sa alkoholom,i ponekad ispusi travuljinu,vele da nije lose tamo,mada ovi nasi politicar iz opozicije kazu da nema strucnjaka tamo gore,ja sam bio u komunu u hrvacku prije 8,9 godina tada jos nije ni postojala komuna nikakva u crnu goru,pa sam poso tamo bijo sam 2 mjeseca i poso nisam mogo izdrzati auto stopom sam se vratio iz hrvacke,sad kad se toga prisjetim komune su dobra stvar ali to izgurat treba ja sam tada divalj bio nisam to mogo izurat ali ova nasa komuna nije tolko stroga u odnosu na ovo moje iskustvo,
termit84
Posts: 34
Joined: Sun Feb 03, 2008 6:36 pm
Location: Dalmacija

Re: Zavisnici iz Crne Gore...

Post by termit84 »

www.retocentar.me za informacije
User avatar
nanii
Posts: 558
Joined: Wed Jan 26, 2011 11:24 pm

Re: Zavisnici iz Crne Gore...

Post by nanii »

termit84 wrote:http://www.retocentar.me za informacije
Hehe big lajk, a vidju Srleta na slici :D :D :D .
stani iza onoga u šta vjeruješ,čak i ako to znači da ćeš morati da stojiš sam
Post Reply