vrlo ozbilno pitanje i sa nadom u st je moguce brzi i pravi,

Diskusije o terapijskim zajednicama kao jednom od načina tretmana ovisnika. Ovdje možete saznati koji se programi rada primjenjuju u terapijskim zajednicama, kakav je proces prijema, način rada ...

Moderator: sanela

User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: vrlo ozbilno pitanje i sa nadom u st je moguce brzi i pr

Post by sanela »

peter wrote:zA sANELU PITANJE,JAVNO DOBRONAMERNO;
DA LI BI PRIMILI NEKOG IZ sRBIJE SA POLOMLJENOM RUKOM U GIPSU?
MISLIM NA KOMUNU GDE TI RADIS?
OZBILJAN SAM. MISLIM DA ZNAM ODGOVOR.
ALI BIH VOLEO DA CUJEM OD TEBE.
Mi smo javna ustanova i primamo samo ljude iz Kantona Sarajevo, jer nas Kanton u potpunosti finansira.
Znači, to nema veze s tvojom polomljenom rukom :) Imali smo klijenata sa polomljenim rukama i nogama ;)

Što ne bi nazvao Reto centar na Avali? Ne vjerujem da bi i njima polomljena ruka predstavljala problem. Nazovi, pa pitaj.
Cicibella
Posts: 31
Joined: Wed Oct 06, 2010 3:35 pm

Re: vrlo ozbilno pitanje i sa nadom u st je moguce brzi i pr

Post by Cicibella »

Lako je reći ZBOGOM, teško je OTIĆI.......
I ja mislim da to što ti je polomljena ruka nebi trebalo predstavljati problem, pogotovo što se REMARA tiće koliko ja znam, tamo se ulazi odmah...Neki dan kad sam se čula s mužem, rekao mi je da je došla cura u žensku kuću kojoj je nakon par dana što je ušla u komunu amputirana noga...to me šokiralo do čega se dovela, a sve zbog heroina i kad kažu da heroin pruža nezamjenjiv osjećaj, ma u pravu su nebi mjenjala najgori trenutak u životu za tisuće tih nezamjenjivih osjećaja....
Sanela ti je dobro rekla nazovi, pa pitaj....!!
peter
Posts: 101
Joined: Fri Aug 06, 2010 8:14 pm

Re: vrlo ozbilno pitanje i sa nadom u st je moguce brzi i pr

Post by peter »

hvala na odgovoru i zeljama,Sanela,ali zvao sam,i poceli su da vrdaju,te donesi nam zapisnik od policije,te ovo,te ono,pasa koja ti kola vozis.....
oseti se da nisu bas zainteresovani,a druge sam zvao,u zemunu,ali se niko trenutno nije javio. verovatno imaju obaveza.
ali sutra u 8 ih zovem.
Borba i dalje traje!
Borba traje do kraja!
Borba svakog dana!
peter
Posts: 101
Joined: Fri Aug 06, 2010 8:14 pm

Re: vrlo ozbilno pitanje i sa nadom u st je moguce brzi i pr

Post by peter »

ipak,sanela,nisi mi dala odgobvor,da sam iz antuna cengije ulice,i ikantona sarajevo,da li bi ste me primili?to sam tebe pitao,a to da li ste javni ili tajni,to nije bilo moje pitanje. zasto na direktno pitanje nikako da dobijem direktan odgovor,
sta je ovo,pa nisam pitao polituiku ili ko stoji iza koga,prosto,
imam tezak prelom ruke,ej motor me udario
procitAJ TE LJUDI I RAZMISLITE BIVSE NARKOMANIN,DA LI JE NORMALNO DA TE NEKO PRIMA U KOMUNU U TAKO LOSEM FIZICKOM STANJU KOJE NIJE ZIKRA PA PRODJE ZA NEKOLIKO DAna,pa ja tu ruku moranm da vratim u funkciju.



jebote,a sa,mo sam pitao za neke komune u srbiji? a,ne zovi,ovo,ono
pa ja sam u pitanju,kada se toliko brinete pozovite ih vi umesto mene.
ljut i besan sam..
pitam jedno,dobijam desete odgovore..
sta je bre ovo
bas nije uredu,
nemorate da se toliko brinrete za mebne.
kada sam se skidao,i trazio malo da mi neko dac podrske,maslo dopisivanja,bilo je surovo nista,sada sam direktno pitao,ali dobijam postove,o amputiranim nogama i javnim ustanovama,sta je ovo postalo,hobi forum,i politicka korektnost.......................
gde i pita jebo me pas........
ko se vredja,mneka kupi najk patike
Borba i dalje traje!
Borba traje do kraja!
Borba svakog dana!
peter
Posts: 101
Joined: Fri Aug 06, 2010 8:14 pm

Re: vrlo ozbilno pitanje i sa nadom u st je moguce brzi i pr

Post by peter »

Naslov: vrlo ozbilno pitanje i sa nadom u st je moguce brzi i pravi,
Cicibella wrote:Lako je reći ZBOGOM, teško je OTIĆI.......
I ja mislim da to što ti je polomljena ruka nebi trebalo predstavljati problem, pogotovo što se REMARA tiće koliko ja znam, tamo se ulazi odmah...Neki dan kad sam se čula s mužem, rekao mi je da je došla cura u žensku kuću kojoj je nakon par dana što je ušla u komunu amputirana noga...to me šokiralo do čega se dovela, a sve zbog heroina i kad kažu da heroin pruža nezamjenjiv osjećaj, ma u pravu su nebi mjenjala najgori trenutak u životu za tisuće tih nezamjenjivih osjećaja....
Sanela ti je dobro rekla nazovi, pa pitaj....!!
hvala ti na ovoj morbidnoj informaciji.Ali,kada bi ja bio te nesrece da zbog fiksanja u preponumi amputiraju nogu,pa dodjem u komunu,znaci da nemam gde.
prvo u prepone se fiksaju i igraju sa zivotom,ne sa nogom,samo oni kojima nikada i nepada na pamet da stanu niti da se lece,greh na mene ako gresim.
ja,se drogiram heroinom 24 godine,sto je sramota moja. prestao sam da sefiksam ,ne kada sam izgubio vene,imam ih ka neciji polni organ,vec zato sto je to od mene na jedan normalan ljudski nacin supruga trazila pre dvanest-15 godina.
ja sam samo pokrenuo temu gde u srbiji ima komuna xza koju se ne ceka mesecima i koja je besplatna ili da nije neko dranje. kao lecenje krize kod rusa u zemunu za 5000evra,ka nisya neosetis i ixzzbrisu ti pamcenje na heroin.
vidim da stvarno pojma nemas o srzu problemsaa,imas koliko toliko okej muza verovatno,koji te nije posteno umolio za pomoc van komune,tako je i bolje. a,kakav je napolku bio to samo vas dvoje znate.to je vasa intima,.ruzna ali vasa u to neulazim.
ti zelis da pomognes,HVALA TIali,takvim informacijama nema svrhe nikakve.
petar te pozdravlja. cuvaj se i cuvaj muza da istraje.
Borba i dalje traje!
Borba traje do kraja!
Borba svakog dana!
User avatar
selma
Posts: 807
Joined: Thu Oct 11, 2007 2:52 pm
Location: Beograd

Re: vrlo ozbilno pitanje i sa nadom u st je moguce brzi i pr

Post by selma »

peter wrote:hvala na odgovoru i zeljama,Sanela,ali zvao sam,i poceli su da vrdaju,te donesi nam zapisnik od policije,te ovo,te ono,pasa koja ti kola vozis.....
oseti se da nisu bas zainteresovani,a druge sam zvao,u zemunu,ali se niko trenutno nije javio. verovatno imaju obaveza.
ali sutra u 8 ih zovem.
U Retu su ti to trazili? U krajnjem slucaju i da jesu...puno vise si bio spreman napraviti da bi isao u Banja Luku..tak da ne vidim sta bi ti moga biti problem...
Nema potrebe da se ljutis, vecina bi ti ovde htjela pomoci...
Zao mi je zbog ruke,al mislim da to nije razlog da te ne prime u centar..jer su ljudi dolazili i u puno tezim stanjima..tako da slobodno mozes zvati..
Na direktna pitanja si dobio direktne odgovore...!
Ako ima jos nesto nejasno,pitaj...

Ne daj se ! :)
Selma
Grad razoren bez zidina, takav je čovjek koji nema vlasti nad sobom.
peter
Posts: 101
Joined: Fri Aug 06, 2010 8:14 pm

Re: vrlo ozbilno pitanje i sa nadom u st je moguce brzi i pr

Post by peter »

draga Selms,hvala i na ovoj diretnoti iu uopste iskrenoj i iskrenosti da pomognes. uf,dugo sam danas za racubaromm,ali polomih se i bukvalno da saznam nest konkrtno
itima je sve sto pidem jer stvssssssssssssssssssssssno to zelim.
hvala jod jednom
Petar-nesposonmi
Borba i dalje traje!
Borba traje do kraja!
Borba svakog dana!
KRIŽ ŽIVOTA
Posts: 4
Joined: Mon Mar 08, 2010 6:48 pm

Re: vrlo ozbilno pitanje i sa nadom u st je moguce brzi i pr

Post by KRIŽ ŽIVOTA »

Bog Peter!
Evo imam prijedlog:Ukucaj na Googl HOSANA i nađi stranicu terapijske zajednice u Starom Žedniku u Vojvodini!Oni su katolička zajednica ali sigurno znam da imaju momke svih vjera i narodnosti.
Broj voditelja ti je 064 9841 678 pa nazovi i pitaj sve što te zanima!
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: vrlo ozbilno pitanje i sa nadom u st je moguce brzi i pr

Post by sanela »

KRIŽ ŽIVOTA wrote:Bog Peter!
Evo imam prijedlog:Ukucaj na Googl HOSANA i nađi stranicu terapijske zajednice u Starom Žedniku u Vojvodini!Oni su katolička zajednica ali sigurno znam da imaju momke svih vjera i narodnosti.
Broj voditelja ti je 064 9841 678 pa nazovi i pitaj sve što te zanima!

http://www.hosana.rs/
evo link na zajednicu Hosana
peter
Posts: 101
Joined: Fri Aug 06, 2010 8:14 pm

Re: vrlo ozbilno pitanje i sa nadom u st je moguce brzi i pr

Post by peter »

hvala Sanela ,no,nasao sam ih vec juce. hvala u svakom slucaju.
Borba i dalje traje!
Borba traje do kraja!
Borba svakog dana!
Post Reply