RETO CENTAR

Diskusije o terapijskim zajednicama kao jednom od načina tretmana ovisnika. Ovdje možete saznati koji se programi rada primjenjuju u terapijskim zajednicama, kakav je proces prijema, način rada ...

Moderator: sanela

Post Reply
dalmatinac@
Posts: 10
Joined: Wed Oct 13, 2010 10:09 pm

RETO CENTAR

Post by dalmatinac@ »

Centar je započeo svoj rad u Španjolskoj 1985 kada je amerikanac Raymond Pollnow osjetio poziv od Boga da iz Meksika sa
svoja 3 sina i suprugom i kčerkom ode u Španjolsku gdje je prvo lokalne narkomane dovodio kuči i hranio.
Nakon što su ga nekoliko puta pokrali otvorio je kuču za prihvat ovisnika.U hrvatskoj reto je od 1993 trenutno ima deset kuča.
Biblija je vodič kroz život u reto centru.
-KONTAKT BROJ-
RETO CENTAR PRIJATELJI NADE,
RESNIČKI GAJ 20 ZAGREB
TEL 00385 1 2947 125
VODITELJ SEGUNDO
Cicibella
Posts: 31
Joined: Wed Oct 06, 2010 3:35 pm

Re: RETO CENTAR

Post by Cicibella »

dalmatinac@ wrote:Centar je započeo svoj rad u Španjolskoj 1985 kada je amerikanac Raymond Pollnow osjetio poziv od Boga da iz Meksika sa
svoja 3 sina i suprugom i kčerkom ode u Španjolsku gdje je prvo lokalne narkomane dovodio kuči i hranio.
Nakon što su ga nekoliko puta pokrali otvorio je kuču za prihvat ovisnika.U hrvatskoj reto je od 1993 trenutno ima deset kuča.
Biblija je vodič kroz život u reto centru.
-KONTAKT BROJ-
RETO CENTAR PRIJATELJI NADE,
RESNIČKI GAJ 20 ZAGREB
TEL 00385 1 2947 125
VODITELJ SEGUNDO
A da se umjesto na brod javiš opet na ovu adresu i budeš kapetan duge plovidbe na brodu koji se zove ŽIVOT...
Moj rođak godinama funkcionira na taj način da je čist dok plovi, a kad se vrati svu lovu pukne na dop, ima 40 godina i kad se osvrne iza sebe nema ništa lipo šta je stvoria, obitelj u rasulu, brat u zatvoru radi dilanja, nema pravog prijatelja, nema ženu, nema curu, nema ništa osim dopa, ma j.... takav život!
Vrati se ti lipo u RETO, tamo češ bar napravit neko dobro djelo...
Sretan put i mirno more u svakom slučaju di god da kreneš :lol:
dalmatinac@
Posts: 10
Joined: Wed Oct 13, 2010 10:09 pm

Re: RETO CENTAR

Post by dalmatinac@ »

heeeh,jako me nasmija ovaj tvoj post :finga: da ti budem iskren u pravu si,sigurno bi mi bilo bolje da sam na brodu duge plovidbe koja se zove život!?Bija san u retu i za njih mogu reči samo sve najlipše,ljudi super totalno prominjeni vidi se da gospodin upravlja njihovim zivotima,kad sam dosa voditelj kuce je bija moj prijatelj s kojim sam se drogira i normalno posto sam ga poznava cili zivot nije mi moga glumit,tu san vidija takovu promjenu da san u sebi mislija eej da je meni bit vakav pa on je bija 100 puta gori od mene,eto ja san bija 2005 onda je on bija 5god sad je 2010 on je jos tamo znaci 10 godina kaze da zeli pomoci drugima..U prvi misec bi triba ici al ja neznan kako san uspija proci ljecnicki i sve vise razmisljam o retu jer znam da bi se na brodu drogira i ako me uvatu ceka me karta..znaci generalno fala ti na savjetu triban ja prvo sebe sredit al sve u svemu momak ajde u reta u zagrebu primit ce te odma i neces falit tamo ti je 50 posto ljudi iz srbije tj beograda,evo ti broj 01 294 7125 pozivni 385 za hr.pozdrav :-D
Post Reply