Remar

Diskusije o terapijskim zajednicama kao jednom od načina tretmana ovisnika. Ovdje možete saznati koji se programi rada primjenjuju u terapijskim zajednicama, kakav je proces prijema, način rada ...

Moderator: sanela

User avatar
selma
Posts: 807
Joined: Thu Oct 11, 2007 2:52 pm
Location: Beograd

Re: Remar

Post by selma »

Znas sta...mozes pisati ovde sta gad hoces i mozda ces nekog i ubijediti i MOZDA neko ko bude citao jednog takvog konja nece htjeti potraziti pravu pomoc...
ALI to ne mijenja cinjenicu da si ti koma buraz, mozda se ne drogiras,al...kakv si usao, takav si i izasao...tuga.
ne drogiras se?pa super!k'o sto rekoh, nek tako onda i ostane...treba biti hrabar i za otici u komunu.
a kad si bjese izasao? i koliko si bio tamo??....a vidio si u kakav kult si dosao ccccc :ninja: i opet nisi odgovorio...zasto si tamo bio?

Znas, prije ili poslije se takvim likovima poput tebe dese neke stvari gdje prestanu biti tako pametni.Al znas kako vele, na greskama se uci :wink:

i btw ''culto'' na spanjoslkom znaci ''obozavanje'' :wink:
Grad razoren bez zidina, takav je čovjek koji nema vlasti nad sobom.
User avatar
ivica
Posts: 869
Joined: Tue Nov 30, 2010 2:16 pm
Location: ZG

Re: Remar

Post by ivica »

!
Last edited by ivica on Thu Mar 10, 2011 2:33 pm, edited 1 time in total.
ignorance is bliss!
User avatar
Pipi Duga Čarapa
Posts: 19
Joined: Fri Sep 24, 2010 2:04 pm

Re: Remar

Post by Pipi Duga Čarapa »

" Zaprljani " mozak i treba " isprati ". Ovako ili onako.
Nikad ne znaš kad je dosta......dok ne saznaš kad je previše....
User avatar
ivica
Posts: 869
Joined: Tue Nov 30, 2010 2:16 pm
Location: ZG

Re: Remar

Post by ivica »

Pipi Duga Čarapa wrote:" Zaprljani " mozak i treba " isprati ". Ovako ili onako.
pa je ali samo ako đanki sam hoće, skuži rupčagu u kojoj je i ne vidi izlaz..
samo jebiga ovaj sustav je truo. i to tako nekome odgore odgovara štaš! :?
ignorance is bliss!
User avatar
ivica
Posts: 869
Joined: Tue Nov 30, 2010 2:16 pm
Location: ZG

Re: Remar

Post by ivica »

!
ignorance is bliss!
User avatar
River
Posts: 5
Joined: Sun Nov 13, 2016 1:56 pm

Re: Remar

Post by River »

Pozz svima! Ma nemoj mi te priče o Remaru, kakva najslobodnija komuna?! :roll: Bila sam u Remaru, dobila epi napade 3 dana za redom, od voditelja ni v, nitko od nadredjenih nije bio, osim sto su bili obavjesteni o mom stanju tj.krizi od strane cura koje su me "cuvale"... Na kraju sam pala u nesvijest i jedva su pozvali hitnu, voditelj Remara je jos i lagao dr.da ne zna što ja pijem i da se tresem od "jutros"!! Prebacili su me u bolnicu i navečer na odjel psihijatrije gdje su me ozivljavali jer mi je puls bio 20 i uveli su mi mst. Minimalnu dozu. Naravno, otišla sam iz Remara po otpusta iz bolnice, i to nakon pun k raspravljanja sa njima jer su me htjeli zadržati i plus su mi podvukli njihove rijetke posjete, voditelj je došao bolestan po mene i njihove molitve upućene meni... To se mora nabit na nos! A da ne pišem o djeci... I koliko stvari mi je ostalo kod njih i ne vraćaju. Da napomenem, na hepovima sam 16 god. Remar - ma to treba zatvoriti!
u čovjeku se bore dva vuka, dobar i loš. Pobjeđuje onaj kojeg više hraniš...
Post Reply