Zavod za alkoholizam i druge toksikomanije Kantona Sarajevo

Diskusije o terapijskim zajednicama kao jednom od načina tretmana ovisnika. Ovdje možete saznati koji se programi rada primjenjuju u terapijskim zajednicama, kakav je proces prijema, način rada ...

Moderator: sanela

Post Reply
AnAna_mo
Posts: 1637
Joined: Tue Aug 26, 2008 3:08 pm
Location: Mostar, BiH

Zavod za alkoholizam i druge toksikomanije Kantona Sarajevo

Post by AnAna_mo »

Zavod za alkoholizam i druge toksikomanije Kantona Sarajevo Odjel za narkomaniju

Kao što sam najavila, idem na ovu kliniku za koji dan (što prije-to bolje, jer sam na rubu).
Dobila sam Nalaz i mišljenje mog liječnika iz Centra za izvanbolničko liječenje ovisnosti (to je metadonski centar), i sa tim papirom trebam otići pred komisiju da mi odobre odlazak na kliniku, tj. detox.

Zanimaju me vaša iskustva, molila bih da napišete kako vam je bilo, kakvi su uvjeti...sve čega se sjetite.
Naravno, molila bih da ppišu samo oni koji su bili tamo,pa znaju kako je i šta je...bez šupljaka.
Puno bi mi to značilo.
Hvala unaprijed.
Pozdrav od vaše male izgubljene Ane.


P.S.Sanela,ako sam fulila podforum, ti prebaci temu tamo gdje joj je mjesto. :)
Potpis.
User avatar
7474
Posts: 653
Joined: Tue Dec 15, 2009 11:28 pm
Location: Novi Sad, Voša

Re: Zavod za alkoholizam i druge toksikomanije Kantona Sarajevo

Post by 7474 »

puno sreće, Ana..
nadam se da si tamo i da sve ide kako treba!
"this is my final fit, my final bellyache with no alarms and no surprises, no alarams and no surprises, no alarams and no surprises, please!"
ivana36
Posts: 1
Joined: Sat Nov 13, 2010 8:34 am

Re: Zavod za alkoholizam i druge toksikomanije Kantona Saraj

Post by ivana36 »

sretno
peter
Posts: 101
Joined: Fri Aug 06, 2010 8:14 pm

Re: Zavod za alkoholizam i druge toksikomanije Kantona Saraj

Post by peter »

Ana,pa jesi li tamo ili ne,nesto se datumi i fdogadjaji neslazu. zelewo bih ti da se sve vec zavrsilo.
Borba i dalje traje!
Borba traje do kraja!
Borba svakog dana!
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Zavod za alkoholizam i druge toksikomanije Kantona Saraj

Post by sanela »

peter wrote:Ana,pa jesi li tamo ili ne,nesto se datumi i fdogadjaji neslazu. zelewo bih ti da se sve vec zavrsilo.
Malo pratite datume.
peter
Posts: 101
Joined: Fri Aug 06, 2010 8:14 pm

Re: Zavod za alkoholizam i druge toksikomanije Kantona Saraj

Post by peter »

sanela wrote:
peter wrote:Ana,pa jesi li tamo ili ne,nesto se datumi i fdogadjaji neslazu. zelewo bih ti da se sve vec zavrsilo.
Malo pratite datume.


Da li se ovo na mene odnosilo?
Borba i dalje traje!
Borba traje do kraja!
Borba svakog dana!
peter
Posts: 101
Joined: Fri Aug 06, 2010 8:14 pm

Re: Zavod za alkoholizam i druge toksikomanije Kantona Saraj

Post by peter »

ivana36 wrote:sretno
datum je novembarski.,aali devojka svoj osecaj
je sazela u jenoj reci.
pa i godinu da je djidnula,kakve veze ima.
ako je iskreno,nije ni vazno. pozitivan vibe,energija,ili je strogo tehnikalija u pitanju.
poisle zasrto nema ljudi.
pa MENI DRAG VOYAGER SE UBI OD HRPE OBJASNJAVANJA,ALI IPAK JE NJEGOV
TRUD TA-DA,U ODNOSU NA NEKE NAZOVI PRIORITETE!?
SANNELA VALJA TI SE DOP PO FORUMU,DRUGI PUT TI POMINJEM,DA NE BUDE SITNO JE PISALO.KAO UGOVOR ZAKREDIT....
ZNAM DOSADAN SAM,


ALI SATRO.................


:?:
Borba i dalje traje!
Borba traje do kraja!
Borba svakog dana!
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Zavod za alkoholizam i druge toksikomanije Kantona Saraj

Post by sanela »

peter wrote: SANNELA VALJA TI SE DOP PO FORUMU,DRUGI PUT TI POMINJEM,DA NE BUDE SITNO JE PISALO.K


:?:
Pa šta ja tu mogu da uradim? Hoćeš li mi ti reći ko valja dop, pa da vidim šta mogu s tim napraviti?
Daj, saberi se malo Petre. Nazovi komunu i bavi se svojim ozdravljenjem, umjesto da pratiš ko šta valja po forumu...
peter
Posts: 101
Joined: Fri Aug 06, 2010 8:14 pm

Re: Zavod za alkoholizam i druge toksikomanije Kantona Saraj

Post by peter »

mene bre pitaju,i komentarisu nesto drugo.
ako nemas tehnicke mogucnosti,onda uredu.
i,daj mani,tu pricu gledaj svoje probleme,pa neces ti,to sam video. izigravas tu nesto,ni sam nemogu da pronadjem izraz,svi zele da vam pomognu..........ili smo /sam ja zbog godina za smanjenje stete. daj mani vise da pricamo gluposti. ja,cu da citam i pisem sto mislim bez da ikoga vredjam,ili na bilo koji nacin sputam u njegovoj zamisli,a ti mene zaobidji ,iako si "serif",ana 4 pistolja.
lepo sam te upozorio na neke ruzne pojave,a ti meni saljes pp i ovde mi pises. tvoj je forum,ali pusti me da naucim nesto.
pozdravljam te za razliku od tebe koja ni to nezelis da napises,vec s. kao sa to nesto znaci
Borba i dalje traje!
Borba traje do kraja!
Borba svakog dana!
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Zavod za alkoholizam i druge toksikomanije Kantona Saraj

Post by sanela »

peter wrote: ja,cu da citam i pisem sto mislim bez da ikoga vredjam,ili na bilo koji nacin sputam u njegovoj zamisli,a ti mene zaobidji ,iako si "serif",ana 4 pistolja.
lepo sam te upozorio na neke ruzne pojave,a ti meni saljes pp i ovde mi pises. tvoj je forum,ali pusti me da naucim nesto.
pozdravljam te za razliku od tebe koja ni to nezelis da napises,vec s. kao sa to nesto znaci
Piši i čitaj šta želiš, a i ja zadržavam pravo da činim to isto. Zaobići neću i ne mogu ni tebe niti bilo koga drugog jer pišete na forumu čiji sam ja admin.
S. je skraćeno od Sanela i ja se tako često potpisujem.
Post Reply