trebam savjet

Diskusije o terapijskim zajednicama kao jednom od načina tretmana ovisnika. Ovdje možete saznati koji se programi rada primjenjuju u terapijskim zajednicama, kakav je proces prijema, način rada ...

Moderator: sanela

User avatar
nista lazno
Posts: 15
Joined: Wed Jan 13, 2010 8:07 pm
Location: tuzla.bih

Re: trebam savjet

Post by nista lazno »

zdravo svima ja trebam da ugradim blokator i daj dami neko kaye dal je to korisno il imali kakvog efekta skido sam sa na razne nacine i dosta puta dugo sma u tome i yanima me dali ima to nekog efekta na sve to
edy
Posts: 197
Joined: Sat Dec 05, 2009 11:45 pm
Location: mala kuća 2 sa 2

Re: trebam savjet

Post by edy »

nista lazno wrote:zdravo svima ja trebam da ugradim blokator i daj dami neko kaye dal je to korisno il imali kakvog efekta skido sam sa na razne nacine i dosta puta dugo sma u tome i yanima me dali ima to nekog efekta na sve to
neznam druze nisam kompetentan da ti dijelim savjete a sad da tu nesto serem iz licnog iskustva imas toga na ovom forumu i previse..mogu samo reci da sam se pokusavao rijesiti ove proklete bolesti bezbroj puta i na bezbroj nacina..

veceras picim za sarajevo i ostajem u komuni PROI Kakanj da izdrzim program,da radim na sebi,naravno uz pomoc dobrih ljudi iz gore navedene komune i nadam se da cu napokon uspjeti pobijediti ovo zlo i da cu mozda nekom..nekad..pozluziti kao primjer..

i mogu reci da je moja odluka o odlasku u komunu dobrim dijelom potpomognuta posjeti ovog foruma i iscitavajuci postove od raznih ljudi koji ovdje pisu svoja iskustva i iskustva i misljenja drugih..neki malo seru..neki se zajebavaju ..ali isto tako ima dosta kvalitetnih i pametnih i dobronamjernih postova upucenim svima onima koji zele sebi pomoci..

VELIKO HVALA SVIMA NA SAVJETIMA I POTPORI I VELIKI POZDRAV ZA KOMPLETNU EKIPU SA FORUMA..
nije sramota pasti,sramota je ne ustati..
edy
Posts: 197
Joined: Sat Dec 05, 2009 11:45 pm
Location: mala kuća 2 sa 2

Re: trebam savjet

Post by edy »

zaboravio sam da se zahvalim mojim komšinicama (roda,mary jane) koje su mi cijelo vrijeme bile podrška..jedanprijateljski :smt058 i puno vam hvala..pa pa..joooj šta me čeka majko moja :axe:
nije sramota pasti,sramota je ne ustati..
User avatar
nista lazno
Posts: 15
Joined: Wed Jan 13, 2010 8:07 pm
Location: tuzla.bih

Re: trebam savjet

Post by nista lazno »

samo naprijed brate i samo naprijed ja stvarno neznam sta da radim ali valjda uspije barem nesto ,,ali se iskreno bojim imam zelju da se izlijecim ali tesko mi to ide ali ja se nadam da cu uspjeti ili me ceka komuna koja ce da bude ......ali sretno ti i sve najbolje ti zelim i svima na ovom forumu i stvarno ima dobri ljudi ja sam novi ovde ali dugo bas dugo citam postove razni ljudi ,,tebi sve najbolje ja sutra idem na kliniku da probam s blokatorom i nadam se da ce barem mao imati nekog efekta za mene i moje ljude koji su uz mene poz svima do drugog javljanja
alien
Posts: 14
Joined: Sat Mar 20, 2010 8:04 pm

Re: trebam savjet

Post by alien »

SLUSAJ U BIH IMAS NAJMANJE 10 KOM.ZNAM.I SAMO SE 2-3 PLACAJU,A NI TO NIJE PROBLEM AKO NEMAS OPET SI UNUTRA I TO ZNAM.ALI NIKO TE NECE PRIMIT I NIGDJE RADI HEPOVA JEL GLEDAJ,JA SAM ISAO PRVO NA DETOX U SARAJEVO"zbog hepa"28 DANA TRAJE I MOMCI SU NAKON 15 DANA OCISTILI SE SKROZ A JA SAM OD HEPOVA TEK POCEO DA PRAVO KRIZIRAM I ZA 28 DANA ME NISU SKINULI A NISU ME SMIJELI VISE PO UGOVORU KOJI SAM POTPISAO OSTAVIT A NA HEPOVIMA SAM BIO MALO DUZE OD TEBE"ako nisi znao,vjeruj mi nemas pojma koje je to zlo"TO TI JE MOJ SAVIJET IDI NA DETOX U SA.I TAMO TI NON STOP DOLAZE IZ RAZNI KOMUNA MOMCI I NUDE TI U TIH 28 DANA BAR 5-6 RAZLICITI KOM.STO BI MI NARK.REKLI"vrbuju"ALI TO TI JE JEDINI NACIN JER HEPTANONSKA KRIZA MENI JE TRAJALA 40 DANA I NEMA SANSE DA TO BEZ MEDICINSKE POMOCI PRODJES. V I J E R U J I S R E T N O
User avatar
davor
Posts: 403
Joined: Wed Jul 04, 2007 8:32 am
Location: Sarajevo

Re: trebam savjet

Post by davor »

Jeste mi dolazimo gore i vrbujemo te,jer nam trebas ti i tvoja sposobnost i kapaciteti da se obgatimo.Ja se nadam da ces nekad nesto u zivotu skontati
alien wrote:SLUSAJ U BIH IMAS NAJMANJE 10 KOM.ZNAM.I SAMO SE 2-3 PLACAJU,A NI TO NIJE PROBLEM AKO NEMAS OPET SI UNUTRA I TO ZNAM.ALI NIKO TE NECE PRIMIT I NIGDJE RADI HEPOVA JEL GLEDAJ,JA SAM ISAO PRVO NA DETOX U SARAJEVO"zbog hepa"28 DANA TRAJE I MOMCI SU NAKON 15 DANA OCISTILI SE SKROZ A JA SAM OD HEPOVA TEK POCEO DA PRAVO KRIZIRAM I ZA 28 DANA ME NISU SKINULI A NISU ME SMIJELI VISE PO UGOVORU KOJI SAM POTPISAO OSTAVIT A NA HEPOVIMA SAM BIO MALO DUZE OD TEBE"ako nisi znao,vjeruj mi nemas pojma koje je to zlo"TO TI JE MOJ SAVIJET IDI NA DETOX U SA.I TAMO TI NON STOP DOLAZE IZ RAZNI KOMUNA MOMCI I NUDE TI U TIH 28 DANA BAR 5-6 RAZLICITI KOM.STO BI MI NARK.REKLI"vrbuju"ALI TO TI JE JEDINI NACIN JER HEPTANONSKA KRIZA MENI JE TRAJALA 40 DANA I NEMA SANSE DA TO BEZ MEDICINSKE POMOCI PRODJES. V I J E R U J I S R E T N O
Najbolje stvari u zivotu su besplatne!
alien
Posts: 14
Joined: Sat Mar 20, 2010 8:04 pm

Re: trebam savjet

Post by alien »

RECI LJUDIMA ZASTO VAS IZ RETA NEPUSTE U BiH DA OTVORITE KOMUNU,JER STE SEKTA,JER SKUPLJATE ZELJEZO KO CIGANI,JER KUPITE STARI NAMJESTAJ I POPRAVLJATE GA I PRODAJETE(varate ljude)UCETE U BiH NIKAD I POZDRAVI BORU I RECI MU DA NE NAPRAVI RECIDIV
User avatar
selma
Posts: 807
Joined: Thu Oct 11, 2007 2:52 pm
Location: Beograd

Re: trebam savjet

Post by selma »

alien wrote:RECI LJUDIMA ZASTO VAS IZ RETA NEPUSTE U BiH DA OTVORITE KOMUNU,JER STE SEKTA,JER SKUPLJATE ZELJEZO KO CIGANI,JER KUPITE STARI NAMJESTAJ I POPRAVLJATE GA I PRODAJETE(varate ljude)UCETE U BiH NIKAD I POZDRAVI BORU I RECI MU DA NE NAPRAVI RECIDIV
a dobro Aliane,šta ti radiš u svom zivotu daj nam reci ?
Grad razoren bez zidina, takav je čovjek koji nema vlasti nad sobom.
User avatar
selma
Posts: 807
Joined: Thu Oct 11, 2007 2:52 pm
Location: Beograd

Re: trebam savjet

Post by selma »

alien wrote:RECI LJUDIMA ZASTO VAS IZ RETA NEPUSTE U BiH DA OTVORITE KOMUNU,JER STE SEKTA,JER SKUPLJATE ZELJEZO KO CIGANI,JER KUPITE STARI NAMJESTAJ I POPRAVLJATE GA I PRODAJETE(varate ljude)UCETE U BiH NIKAD I POZDRAVI BORU I RECI MU DA NE NAPRAVI RECIDIV

ovakav stav te moze odvesti da i sam recidiviraš ako do sad već nisi...jer očito tvoj broravak u toj zajednici u kojoj si bio nije urodio ploda da se promjeniš...
zato bolje razmisli šta pišeš
Grad razoren bez zidina, takav je čovjek koji nema vlasti nad sobom.
User avatar
Boban
Posts: 1536
Joined: Fri Aug 03, 2007 12:01 pm
Location: Vojvodina

Re: trebam savjet

Post by Boban »

alien wrote:RECI LJUDIMA ZASTO VAS IZ RETA NEPUSTE U BiH DA OTVORITE KOMUNU,JER STE SEKTA,JER SKUPLJATE ZELJEZO KO CIGANI,JER KUPITE STARI NAMJESTAJ I POPRAVLJATE GA I PRODAJETE(varate ljude)UCETE U BiH NIKAD I POZDRAVI BORU I RECI MU DA NE NAPRAVI RECIDIV

E ovako posto ovi ljudi (davor,malmase) su kulturni i na lep nacin ti zele da kazu neke stvari,ja nisam.Ti si nezahvalna moroncina.Sta ti imas protiv te komune?Zasto bi varali ljude kad ljudi znaju da je namestaj plovan a i po takvim cenama ga placaju.Komuna se izdrzava sama od sebe zato je i besplatna moroncino.Na zalost prima takve kao ti koji kad izadju seru po svemu sto su dobili tamo.Zao mi je sto ulaze moroni kao ti a ljudi koji su bukvalno na ulici ostaju tamo.Sta glumis ovde nekog pravednika kako bi kao ljudima otvorio oci da je reto sekta,primitivizam.U krajnjem slucaju i da je sekta a nije pomogla je gomili ljudi koji su danas ok i koji ne osudjuju kao sto ti radis.Spusti taj repic ne mashi njime nije ti to dobro.
Post Reply