Liječenje ovisnosti o amfetaminima

Diskusije o terapijskim zajednicama kao jednom od načina tretmana ovisnika. Ovdje možete saznati koji se programi rada primjenjuju u terapijskim zajednicama, kakav je proces prijema, način rada ...

Moderator: sanela

Post Reply
Mignon
Posts: 2
Joined: Tue Sep 22, 2009 7:49 am

Liječenje ovisnosti o amfetaminima

Post by Mignon »

Molim vas za savjet!
Brat je na speedu vec godinama. Pristao je na liječenje, ali ne znamo kakva varijanta liječenja bi bila najbolja za njega, da li komuna ili neka povremena grupna ili individualna terapija...
Problem je društvo koje ima iste navike kao i on i od koga bi ga trebalo maknuti. S druge strane on vodi relativno normalan život koji uključuje stalan posao, normalnu komunikaciju s obitelji i ne znam da li bi komuna ili tako što bilo najidealnije za njega. Njegova odluka za liječenje prvenstveno je udovoljavanje mami i njenim molbama i prijetnjama, iako ja vjerujem da je i njemu dosta ovakvog načina života i da je zato pristao na liječenje.
Molim vas za savjet kako i kamo dalje, mi smo iz okolice Rijeke, pa ako imate bilo kakvu informaciju, bila bih vam zahvalna....
dita
Posts: 476
Joined: Thu Jul 23, 2009 2:38 pm

Re: Liječenje ovisnosti o amfetaminima

Post by dita »

Imate u Rijeci savjetovalište Zajednice Susret, Laginjina 11a, mob. 091 5630516, (više možete vidjeti na web stranici zajednica-susret.hr) Možda bi bilo dobro javiti se u savjetovalište i obaviti s njima razgovor, za početak....Sretno!
User avatar
HonkyTonkWoman
Posts: 79
Joined: Wed Sep 02, 2009 1:11 pm

Re: Liječenje ovisnosti o amfetaminima

Post by HonkyTonkWoman »

imas udrugu terra u rijeci koja ce ti sigurno pomoc,tj. bratu...evo ti broj telefona pa im se javi 051 337 400 pon,sri,pet-ujutro ostale dane popodne ....sretno
SISTER MORPHIN
Mignon
Posts: 2
Joined: Tue Sep 22, 2009 7:49 am

Re: Liječenje ovisnosti o amfetaminima

Post by Mignon »

Hvala Dita, hvala HonkyTonkWoman! :)
Post Reply