Iskustva iz reto centra

Diskusije o terapijskim zajednicama kao jednom od načina tretmana ovisnika. Ovdje možete saznati koji se programi rada primjenjuju u terapijskim zajednicama, kakav je proces prijema, način rada ...

Moderator: sanela

User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Re: Iskustva iz reto centra

Post by saša-ex »

Dobro...
SAMO CEO ŽIVOT...
User avatar
YugoS
Posts: 635
Joined: Tue Apr 21, 2009 1:14 pm

Re: Iskustva iz reto centra

Post by YugoS »

:smt081
narkoman sam al' najlepsi.
Korisnik
Posts: 12
Joined: Sat Jul 25, 2009 7:39 am

Re: Iskustva iz reto centra

Post by Korisnik »

:rolleyes:
Last edited by Korisnik on Tue Sep 01, 2009 10:26 am, edited 1 time in total.
User avatar
Guta_Retas
Posts: 303
Joined: Sat Feb 07, 2009 11:48 pm

Re: Iskustva iz reto centra

Post by Guta_Retas »

Korisnik wrote:
saša-ex wrote:Dobro...



Da barem znaš sad...
mene zanima moze li se dok si u retu otici sa momcima pogledati neka fudbalska utakmica uzivo npr.Dinamo i jos neki klub?????
So rise and be your master you don't need to be a slave
User avatar
Boban
Posts: 1536
Joined: Fri Aug 03, 2007 12:01 pm
Location: Vojvodina

Re: Iskustva iz reto centra

Post by Boban »

Guta_Retas wrote:
Korisnik wrote:
saša-ex wrote:Dobro...



Da barem znaš sad...
mene zanima moze li se dok si u retu otici sa momcima pogledati neka fudbalska utakmica uzivo npr.Dinamo i jos neki klub?????


Naravno da moze pa bio si valjda znas :D Ja se secam da je par momaka islo na kosarku zvezda i ne secam se jos ko u Bg dok sam ja bio.Sve zavisi od kuce itd...
Korisnik
Posts: 12
Joined: Sat Jul 25, 2009 7:39 am

Re: Iskustva iz reto centra

Post by Korisnik »

:rolleyes:
Last edited by Korisnik on Tue Sep 01, 2009 10:26 am, edited 1 time in total.
User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Re: Iskustva iz reto centra

Post by saša-ex »

Da mi je znati gde si ti bio...
SAMO CEO ŽIVOT...
User avatar
Guta_Retas
Posts: 303
Joined: Sat Feb 07, 2009 11:48 pm

Re: Iskustva iz reto centra

Post by Guta_Retas »

Zato sam ja i pitao dali se moze ici gledati utakmica...ne vjerujem ja da si bio u Retu ali ajde....dok sam ja bio u retu isli smo na raznorazna mjesta...nismo isli na partije,rock koncerte itd ali bilo je mnogo zanimljivih mjesta na koja smo isli....
So rise and be your master you don't need to be a slave
User avatar
rsafar6
Posts: 18
Joined: Mon Jan 19, 2009 9:46 pm
Location: rijeka

Re: Iskustva iz reto centra

Post by rsafar6 »

laze selo lazu ljudi
SISTER MORPHINE
User avatar
Boban
Posts: 1536
Joined: Fri Aug 03, 2007 12:01 pm
Location: Vojvodina

Re: Iskustva iz reto centra

Post by Boban »

Korisnik wrote:


Šta se tiče sporta tj. tekmi otiđe se jednom u tri godine na jednu utakmicu i to odabrani stari "Retaši"... nakon par godina u Retu možda ali možda ako vas izaberu da pođete na jednu utakmicu(ako inzistirate ili imate želju onda vas sigurno neće povesti jer ste onda previše svjetovni!)...A i šta je zanimljivo nema razgovora o tekmi dok se dođe u kuću natrag strogo zabranjeno tako da niti ne vidim gušt te tekme ,nakon tekme...A šta se tiče muzeja,kazališta,kina išta "svjetovno" to zaboravite makar da ste i 50.g. unutra.


E sad bas ja i guta smo pogodili jednom u te tri godine on bio u Zagrebu ili Splitu a ja u Bg...svasta.U stvari ja ne kapiram poentu tvog pisanja ovde.Sta ti zelis reci?Reci otvoreno sta ti smeta?Kakvo je tvoje iskustvo?Utakmice nisu najbitniji deo u procesu spasavanja svog zivota.Meni licno za 6 meseci zivota tamo nista nije zasmetalo jer su me primili sa ulice,imao sam besplatnu hranu,besplatan smestaj i savete kako da prevazidjem borbu
protiv sebe i naravno priliku da pocnem nesto novo iz pocetka.Nikada mi nije bilo jasno sta ljudi imaju protiv komune koja te primi bez dinara i protiv ljudi koji imaju hvala Bogu tone zivaca i ljubavi prema nama narkomancinama.Smeta ti Hriscanstvo pa brate mili znao si da je komuna Hriscanska.Hteo si banju bez predavanja o Bogu i to, pa imas klinike koje se basnoslovno placaju pa eto.Pises kao da su ti uzeli nevinost ili indentitet,ne kapiram te.Pozdrav i svako dobro :bear:
Post Reply