Novi centar u okolici Pule

Diskusije o terapijskim zajednicama kao jednom od načina tretmana ovisnika. Ovdje možete saznati koji se programi rada primjenjuju u terapijskim zajednicama, kakav je proces prijema, način rada ...

Moderator: sanela

astrid
Posts: 132
Joined: Fri Jan 02, 2009 5:22 pm

Re: Novi centar u okolici Pule

Post by astrid »

pa pitao te onaj ona tictac a ti na nista nisi odg. ko to vodi, kako moze ne biti italije, kada je italija baza i kako to italija dopusta, da netko radi po tom programu a nije proso edukaciju, a kao je proso edukaciju kako to je skupo i traje puno godina, nije to da ti zavrsis program i eh sada ja mogu voditi komunu.nisi ni odg kolko je ta osoba cista koja to vodi,kakva je njena etika i moral, itd procitaj malo taj post pa ce ti biti jasnije.
da sanela nece rasprave ali ja mislim da je normlano ako dodes o necemu pricati da onda to razjasnis do kraja.
a ne da samo na "ljepa "pitanja odgovaras
User avatar
Big Mama
Posts: 252
Joined: Tue Dec 30, 2008 5:41 pm
Location: HR

Re: Novi centar u okolici Pule

Post by Big Mama »

malo više riječi, ovako ništa nismo saznali. broj telefona pa nazovite :-D no hard feelings ali 500-750 eura je moja plaća, mislim da uzimanje love na tuđoj nesreći ne zvuči baš najljepše. te fore oko troškova života i vitamina i sauna mi ne sjedaju.
Postoje besplatne komune gdje je jedan jedini cilj- pomoći ovisniku, BESPLATNO
Ponavljam :no hard feelings

pozz
U tebi su 3 čovjeka
Jedan koji misliš da jesi
Jedan koji bi želio biti
I jedan koji si zaista
TOG JEDINO NE POZNAJEŠ
astrid
Posts: 132
Joined: Fri Jan 02, 2009 5:22 pm

Re: Novi centar u okolici Pule

Post by astrid »

kaj niki se vise ne javlja, to vam govori kolko je itina to sto je napisala o toj komuni, uzas kako netko moze tako reklamirati nesto sto nema veze sa komunom, uzas
User avatar
Big Mama
Posts: 252
Joined: Tue Dec 30, 2008 5:41 pm
Location: HR

Re: Novi centar u okolici Pule

Post by Big Mama »

Ma nek je i komuna, ima svakakvih komuna! Ali mislim ako neko "zna" nešto o tome onda nek i napiše. Najlakše je ostaviti broj telefona pa nazovi. Mislim da ljude treba upoznati s nečim ako već nešto predstavljaš!
Kako bi to izgledalo da ja dođem negdje predstaviti svoju firmu i podjelim svima vizitke i odem...Dobila bi otkaz, hehe!
U tebi su 3 čovjeka
Jedan koji misliš da jesi
Jedan koji bi želio biti
I jedan koji si zaista
TOG JEDINO NE POZNAJEŠ
astrid
Posts: 132
Joined: Fri Jan 02, 2009 5:22 pm

Re: Novi centar u okolici Pule

Post by astrid »

big mama pa to je ona komuna u kojoj sam ja bila, sjecas se, ja ti mogu reci sve kaj te zanima, ali mislim da nije vrijedno spomena, jer to je sve samo ne komuna, kuzis? a ova niki ko zna ko je to, mozda je to taj ado, pa se doso malo reklamirati pa kada je skuzio da tu ima ljudi koji su bili tamo, je pobijego jer nemre nama koji smo to prosli prodavati maglu, uopce mislim da bi se ova tema neznam trebala izbrisati jer mozda netko to vidi pa posalje tam dijete, pa mu samo izmuzu lovu i to ne malu lovu nego velikuuuuu
Niki
Posts: 10
Joined: Sun Feb 01, 2009 2:45 pm

Re: Novi centar u okolici Pule

Post by Niki »

...pa možda bi se tema i mogla izbrisati da...
Nije mi uopće bila namjera reklamirati ništa, nego sam slučajno naletjela na temu "Narconon u Puli" i htjela se nadovezati na tu temu sa mojom temom i dati obavijest, jer vidim da ima tu ljudi koji su bili tamo, a to više nije to.
astrid
Posts: 132
Joined: Fri Jan 02, 2009 5:22 pm

Re: Novi centar u okolici Pule

Post by astrid »

opa evo je vratila se, ili vratio se, niki nisi nis odgovorila sto smo te pitali, ja se necu ponavljati, ali procitaj malo gore pitanja pa odgovori, i ja sumnjam da se taj centar moze ikada vise oporaviti, ali dobro, ko hoce baciti lovu ja mu nemrem pomoci
User avatar
Big Mama
Posts: 252
Joined: Tue Dec 30, 2008 5:41 pm
Location: HR

Re: Novi centar u okolici Pule

Post by Big Mama »

znam astrid da je to ta "komuna"..svaka čast ti si svoje iskustvo rekla :-D ostalo više nebum komentirala, da nebi bilo ;-)
U tebi su 3 čovjeka
Jedan koji misliš da jesi
Jedan koji bi želio biti
I jedan koji si zaista
TOG JEDINO NE POZNAJEŠ
astrid
Posts: 132
Joined: Fri Jan 02, 2009 5:22 pm

Re: Novi centar u okolici Pule

Post by astrid »

pa ja sam barem bila iskrena i nisam dosla rekla nesto na pola i otisla, ko niki, ma neznam meni svejedno, samo glupo mi da netko da pare za to, ali nemogu ja ljude sprijeciti niti cu pokusavati
Post Reply