KOMUNE U CRNOJ GORI ??

Diskusije o terapijskim zajednicama kao jednom od načina tretmana ovisnika. Ovdje možete saznati koji se programi rada primjenjuju u terapijskim zajednicama, kakav je proces prijema, način rada ...

Moderator: sanela

Post Reply
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

KOMUNE U CRNOJ GORI ??

Post by PsyTechGirl »

Ljudi moji, jel zna neko dali postoje komune u Crnoj Gori ??
Mislim, josh konkretnije, komune za zenske u Crnoj Gori .. ??
Molim awe koji neshto znaju, ili josh boje imaju nekog iskustwa, da se jawe i napishu bilo shta na owu temu ..

A pored toga, zanimaju me i komune u Wojwodini ??
Isto za zenske, i isto molim za shto wishe informacija ..

Pozdraw i unapred hwala..
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
pedja-bgd
Posts: 16
Joined: Fri Nov 23, 2007 10:06 pm

Re: KOMUNE U CRNOJ GORI ??

Post by pedja-bgd »

PsyTechGirl wrote:Ljudi moji, jel zna neko dali postoje komune u Crnoj Gori ??
Mislim, josh konkretnije, komune za zenske u Crnoj Gori .. ??
Molim awe koji neshto znaju, ili josh boje imaju nekog iskustwa, da se jawe i napishu bilo shta na owu temu ..

A pored toga, zanimaju me i komune u Wojwodini ??
Isto za zenske, i isto molim za shto wishe informacija ..

Pozdraw i unapred hwala..

Imaš Reto centar u Podgorici,ali za muškarce,ali u Splitu i Zagrebu i u Beogradu imaš za žene
goldy
Posts: 333
Joined: Tue Nov 04, 2008 7:19 pm

Re: KOMUNE U CRNOJ GORI ??

Post by goldy »

..
Last edited by goldy on Tue Jun 30, 2009 12:51 pm, edited 1 time in total.
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: KOMUNE U CRNOJ GORI ??

Post by PsyTechGirl »

Pa ne znam ni ja.. Nekako kontam da bih se sigurnije osecala, ako bih se odluchila wec na taj korak..
Ono, ja sam se wec makla iz tog mesta - heroinskog legla jedno 30km, u drugo mesto kod mojih, ali ne znam bash dali cu moci sama, ili cu morati u neku komunu .. Pa zato..
Ono, owo sam postala radi informacija potrebnih i meni, ali i mnogima koje znam, a ne dolaze na net..

Hwala swima na odgoworima i samo pishite, ko god zna bilo shta !!!

Pozdraw ..
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
goldy
Posts: 333
Joined: Tue Nov 04, 2008 7:19 pm

Re: KOMUNE U CRNOJ GORI ??

Post by goldy »

..
Last edited by goldy on Tue Jun 30, 2009 12:54 pm, edited 1 time in total.
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: KOMUNE U CRNOJ GORI ??

Post by PsyTechGirl »

goldy wrote:Ako se odlucis za taj korak-Prenosi brate prenese te u sekundi i jos ako si blizu nista i niko te ne moze sprijeciti da napustis.Isto je puno vjerovatnije ako si u blizini da ce tamo biti neko s kim si se gudrala,a to nije dobro,bar na pocetku.Kad ti dođe da odes puno veca vjerovatnoca je da ces u tom trenu cut onaj tihi glas razuma ako te od kuce djele 2 granice ili vise.Znam da ne bi trebala davat savjete-al eto moje iskustvo je takvo.Ja se nisam uspjela zadrzati.pozdrav
Ne, ne.. Shto se mene tiche, samo prichaj.. Shto wishe znam, to bolje.. zar ne ??
Swako iskustwo je zlata wredno ..

Jbg ne znam.. Pazi, nisam ja taj tip osobe da bih otishla u komunu i izashla pre wremeno.. Bash ne!! Ono i napolju mi nije takwa situacija da bih to i mogla..
Ako bih donela tu odluku, to bi rekla celoj porodici i od njih bih imala full podrshku..
Tako da kontam samo da bih se zbog toga osecala sigurnije i prijatnije.. Nishta drugo..
Uostalom, ne mogu sebe ni da zamislim negde ko zna gde u pm..u drugoj drzawi!!
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
goldy
Posts: 333
Joined: Tue Nov 04, 2008 7:19 pm

Re: KOMUNE U CRNOJ GORI ??

Post by goldy »

..
Last edited by goldy on Tue Jun 30, 2009 12:44 pm, edited 1 time in total.
User avatar
PsyTechGirl
Posts: 2083
Joined: Sat Dec 27, 2008 10:36 pm
Location: U tri p.m. ...

Re: KOMUNE U CRNOJ GORI ??

Post by PsyTechGirl »

Shto se mene tiche, samo ti slobodno pishi swoja iskustwa ..
Znam da ce men swakako koristiti ..
Pogotowo ta iz komune ..
Ljubim ..
Allways look at the bright side of Life!! There's allways Sunshine after the rain..
termit84
Posts: 34
Joined: Sun Feb 03, 2008 6:36 pm
Location: Dalmacija

Re: KOMUNE U CRNOJ GORI ??

Post by termit84 »

čut čes razna iskustva, ali jedino bitno je sta TI želiš...da li želiš uistinu biti SLOBODNA ili samo nekome zamazati oči... ja sam 11 godina čist, bilo mi je puno puta teško dok sam bio u komuni,na liječenju,ali znao sam šta želim, znao sam koji je moji motivi...iritiralo me puno puta što su mi ljudi govorili i načini kako su me ispravljali, ali danas znam da mi je to bilo potrebno....i danas zivim nesto specijalno. javite se obije, to je moj savjet, izvucite se dok ima nade ,dok ste žive....ok, nema cigareta...zar je to loše, pa zabranjuju ih i zakonom, uostalom rješavaš se problema svih vrsta,hehe...radi se....pa normalno,sto bi trebalo ležati , to je dio života....pričati će ti o Isusu...e, to je onaj najljepši dio...ako ga shvatiš, ne fanatizam ,nego čista iskrena Ljubav, ali opet i to je tvoja lična stvar, neće te tjerati na to nitko. ako želite brojeve u Crnoj Gori 00 382 69 920 200. Tu će te uputiti kome da se javiš. ej, i samo hrabro.
Post Reply