papa giovani

Diskusije o terapijskim zajednicama kao jednom od načina tretmana ovisnika. Ovdje možete saznati koji se programi rada primjenjuju u terapijskim zajednicama, kakav je proces prijema, način rada ...

Moderator: sanela

-fast-
Posts: 5
Joined: Sat Apr 10, 2021 5:58 pm

Re: papa giovani

Post by -fast- »

Ma ne, nebi to potrajalo ipak ona je izgleda teški slučaj a ja sam ono samo kocka čisto,
odlučio sam se ne mješati u njen oporavak ali sam uz nju i čekam ju dok ne izađe ona je još u Vrapču a mene pustili u petak..
Čak joj nedaju ni da se čujemo na dualnom kao samo roditelji ili bliža rodbina.. užas
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: papa giovani

Post by sanela »

-fast- wrote: Tue Apr 13, 2021 9:42 pm Čak joj nedaju ni da se čujemo na dualnom kao samo roditelji ili bliža rodbina.. užas
Nije to bez razloga, vjeruj. To je za njeno dobro da se ne cuje ni s kim. Ona se treba usmjeriti na sebe kako bi se oporavila. Sve drugo je ometac u oporavku.
Za oboje je sad najbolje da je ostavis na miru. Ako se oporavi, znace da je tako bilo najbolje. Ako ne, onda je najbolje za oboje da prekinete kontakt.
Sretno!
-fast-
Posts: 5
Joined: Sat Apr 10, 2021 5:58 pm

Re: papa giovani

Post by -fast- »

Hvala puno, ne mogu opisati bol i tugu i koliko mi ju je žao a ne mogu joj pomoći.
Ja ju zapravo ni ne poznajem niti sam ju ispitivao išta o prošlosti.
Poslala mi je danas glasovnu šta joj treba sitnice neke pa ću joj poslati paket tiskom.
-fast-
Posts: 5
Joined: Sat Apr 10, 2021 5:58 pm

Re: papa giovani

Post by -fast- »

sanela wrote: Tue Apr 13, 2021 10:06 pm
-fast- wrote: Tue Apr 13, 2021 9:42 pm Čak joj nedaju ni da se čujemo na dualnom kao samo roditelji ili bliža rodbina.. užas
Nije to bez razloga, vjeruj. To je za njeno dobro da se ne cuje ni s kim. Ona se treba usmjeriti na sebe kako bi se oporavila. Sve drugo je ometac u oporavku.
Za oboje je sad najbolje da je ostavis na miru. Ako se oporavi, znace da je tako bilo najbolje. Ako ne, onda je najbolje za oboje da prekinete kontakt.
Sretno!
Koliko je običaj da drže ljude tamo?
Ne znam ni sam šta očekivati, nalazim se u škakljivoj situaciji ne znam nikoga od njezine obitelji i ne želim smetati u oporavku a fali mi baš.
Post Reply