NARKOMANI CRNE REKE

Diskusije o terapijskim zajednicama kao jednom od načina tretmana ovisnika. Ovdje možete saznati koji se programi rada primjenjuju u terapijskim zajednicama, kakav je proces prijema, način rada ...

Moderator: sanela

taranta
Posts: 99
Joined: Thu Mar 26, 2009 12:15 am

Re: NARKOMANI CRNE REKE

Post by taranta »

Otac wrote:
Yesenia wrote:i meni je zao svih narkomana i njihovih porodica.

Za ljude koji su boravili kod tih sadista ce se verovatno naci mesta u drugim ustanovama.
Iskreno se nadam da hoce...
Ja sam tu ako treba preuzet brigu o jednom ili dva Dobremana, fakat, mogu mislit kako tek njih maltretiraju.
Između dva zla ne biram ni jedno!
User avatar
Otac
Posts: 319
Joined: Thu Jan 01, 2009 10:07 pm
Location: EU - ne mojom krivicom

Re: NARKOMANI CRNE REKE

Post by Otac »

U emisiji se otvoreno govori o batinama :shock:
http://video.google.com/videoplay?docid ... 0414404314
KO NE POKUŠA 100% NEĆE USPJETI!
elspheth
Posts: 4
Joined: Mon Oct 26, 2009 6:14 pm

Re: NARKOMANI CRNE REKE

Post by elspheth »

U takvom sam šoku od gledanja ove reportaže da sam plakala. :rolleyes: :rolleyes:

Ja bi strpala u zatvor i te roditelje šta to podržavaju jer to je poticanje na krivično djelo.
Kad bi takvi "roditelji" bili u zatvoru možda bi se i sinovi napokon izlječili, vrlo vjerovatno!
Vceikruna
Posts: 42
Joined: Wed Feb 09, 2011 3:58 pm
Location: Belgrade

Re: NARKOMANI CRNE REKE

Post by Vceikruna »

Imao sam priliku videti taj "cudesni" centar,na moju srecu nisam osetio moci carobne "lopate",ali mi je dovoljno sto sam morao da im platim da bi im okopavao njivu,daleko im lepa kuca,dok god takve ustanove budu lecili tesko bolesne ljude,ova drzava ce biti sve gora i gora! Nadam se da ce se ovo drustvo u buducnosti kultivisati i nece dozvoliti da nam se u 21 veku desavaju neke nove "Crne reke"! Zalosno :| Pozdrav ljudi!
"Smrt je samo tren kada umiranje prestane" i "Eto to je svet,eto to su ljudi,prazni i ludi,mali i glupi,tudji,ne mogu da ti dozvolim da dodjes,oprosti............" For my not born child.........
toto-rina

Re: NARKOMANI CRNE REKE

Post by toto-rina »

:D Da im platis da im okopavas njivo, tacno tako. Jos je ona spodoba rekla da treba prisilno leciti. Vala taj dan i kada bi dosao on ga ne bi doziveo. Sniper bi ga sacekao sa nekog drveta u celu direkt. Samo bi odjeknulo tksssshhhh kroz onhhu planinu i prsla bi glava kao lubenica. Pade Bane u "postenoj" borbi protiv narkomanije. Jos da damo i pokretnu i nepokretnu imovinu ako neko nema da plati boravak tamo kada ga navata murija i tera na lecenje. Cudovista na zemlji.

Peranovicevi odredi hapse bolesne po Srbiji.
Biju porodicu bolesnika koja nije platila ratu za okopavanje njive pardon lecenje bolesnika.


On treba da se pomoli bogu svako jutro i da zahvaljuje sistemu 5 puta dnevno. Da se zatekao Engleskoj ili bilo gde u EU u novinama nas bi sacekao naslov "Monstrum iz Ribarica uhapsen u spektakularnoj akciji specijalaca".
A one polulude tamo bi odveli kamionima u zatvorske bolnice kao Japnci kada su hapsili clanoive sekte koja je odgovorna nza postavljanje otrova u metrou u tokiju pa su prikazivali onu decu od pripadnika sekte celavu sa antenama na glavama kako su im sprovodili struju da im ubacuju u glavcvu sta zele vec.

A ne oni ih pitaju sta misle o tome jos, pa i sektase kada su pitali za slepog gurua na LSD-u koji je otrovao ko zna koliko ljudi oni su govorili da ih je spasao ali se to kosilo sa zdravim razumom bilo gde na planeti.
User avatar
skybeatz
Posts: 59
Joined: Wed Mar 10, 2010 11:59 pm

Re: NARKOMANI CRNE REKE

Post by skybeatz »

haha pa ova komuna ima lekove i terapiju batinama..nema smisla ovo komentarisati...
Post Reply