manastir Kovilj

Diskusije o terapijskim zajednicama kao jednom od načina tretmana ovisnika. Ovdje možete saznati koji se programi rada primjenjuju u terapijskim zajednicama, kakav je proces prijema, način rada ...

Moderator: sanela

Post Reply
pablo011
Posts: 7
Joined: Wed Sep 26, 2007 10:28 am

manastir Kovilj

Post by pablo011 »

Da li neko zna nesto o lecenju u manastiru Kovilj,da li je neko bio tamo?
BORBA
Posts: 51
Joined: Thu Feb 28, 2008 8:11 pm

Re: manastir Kovilj

Post by BORBA »

e kralju samo da ti kazem sad ce ti se javiti Modesty ona ti sve zna tako da nemas sta da se sikiras ako ti ko moze pomoci to je ona.
ja ti buraz samo znam da ti je komuna svaka dobra ako si ti dlucio sam da se skines ako nisi onda je svaka bezveze tako da je to jasno kao dan ali opet kazem sacekaj sad ce ona da ti se javi i dobices odgovor iz prve ruke.
vozdra i sretno u svakom slucaju ok.
User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Re: manastir Kovilj

Post by saša-ex »

Kovilj je ok priča, rade po metodu katoličkih komuna, naravno u pravoslavnom duhu, besplatna je, jedini problem je što se za ulazak dugo čeka. Da bi saznao više stvari, pozovi Jeliseja na 064/641-65-17, to je monah koji vodi celu priču.
SAMO CEO ŽIVOT...
pablo011
Posts: 7
Joined: Wed Sep 26, 2007 10:28 am

Re: manastir Kovilj

Post by pablo011 »

Pitam to ovako zbog prijatelja a i zbog sebe posto ocu da odem do manastira,interesuje me kako je tamo,kakva je atmosfera i da li kod njih ima tuca kao u crnoj reci sto sam cuo.Inace sam nisam navucen mada sam se i ja drogirao doduse nikad nisam bio na dopu ali sam dugo pusio travu, gutao eksere ko nenormalan i ko zna dokle bi to islo da nisam pukao psihicki ko lajsna,non stop me muce neke paranoje, strahovi i depresija!

Tesko je ziveti normalno i da se covek nije drogirao a kamoli posle kada je iskusio takva stanja kao na drogi,potrebno je nesto mnogo jace da bi anuliralo ta iskustva!
User avatar
Boban
Posts: 1536
Joined: Fri Aug 03, 2007 12:01 pm
Location: Vojvodina

Re: manastir Kovilj

Post by Boban »

http://www.nikad-heroin.com/index.php?o ... view&id=67 EVO TU IMAS SVE PA SA SRECOM"LAJSNO".
User avatar
bolesTna
Posts: 9
Joined: Thu Aug 21, 2008 5:05 pm
Location: Bachka Palanka

Re: manastir Kovilj

Post by bolesTna »

Mozda se ja sad kasno javljam al' ajde po onoj narodnoj Nikad nije kasno..
Bila sam u Kovilju, tj. u zenskoj kuci u Backom Petrovom Selu. Sve je zaista lepo osmisljeno i samo ophodjenje prema narkomanima je zaista vredno hvale. Jedini problem kod ove zajednice je sto je procedura za ulazak jako komplikovana, tj. vremenski je to veoma dugacak period. Kako sam zensko ja sam relativno brzo usla (period od nekih 5 meseci) jer je u zenskoj kuci bilo mesta. Kod momaka to traje i do godinu dana.
Da ne razvlacim ako te nesto interesuje pitaj.. :ninja:
Tako lako, polako, je sve uzeti..
A tako teshko, teshko je s tim zhiveti..
Post Reply