SINGIDUNUM, HITNO!

Diskusije o terapijskim zajednicama kao jednom od načina tretmana ovisnika. Ovdje možete saznati koji se programi rada primjenjuju u terapijskim zajednicama, kakav je proces prijema, način rada ...

Moderator: sanela

Post Reply
Vivijen
Posts: 2
Joined: Wed Jul 23, 2008 9:15 pm

SINGIDUNUM, HITNO!

Post by Vivijen »

Pozdrav svima,

Hitno mi je potreban vas savet u vezi klinike Singidunum i da li neko ima iskustvo lecenja na ovoj klinici!
Momak sa kojim sam u vezi dugogodisnji je zavisnik (tenutno je na 4gr heroina u kombinaciji sa flormidalima dnevno) sa izvesnim prekidima, lecio se kod Rusa, u Lorijenu i ko zna gde jos...savetovali su nas da pokusa kod dr Aleksandra Ramaha ili na klinici Singidunum. Plasim se da nema vremena za odugovlacenje i da je svaki dan bitan. Molim vas POMOZITE, gde da ide?!
User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Re: SINGIDUNUM, HITNO!

Post by saša-ex »

Neka ide u Singidunum, samo morate da se strpite do 11.8. zbog odmora.
SAMO CEO ŽIVOT...
User avatar
Modesty
Posts: 2479
Joined: Mon Nov 26, 2007 9:34 am
Location: BiH

Re: SINGIDUNUM, HITNO!

Post by Modesty »

ja sam se liječila u Singidunumu...toplo ti preporučujem da sačekaš kraj odmora....10-15 dana ne znači ništa......prije toga sam se liječila kod dosta dobrih(tako su govorili za njih) doktora,bila sam i u komuni 2g...ali tamo su mi vratili život.
User avatar
bonny_castle
Posts: 19
Joined: Mon Jul 28, 2008 11:07 pm

Re: SINGIDUNUM, HITNO!

Post by bonny_castle »

Modesty wrote:ja sam se liječila u Singidunumu...toplo ti preporučujem da sačekaš kraj odmora....10-15 dana ne znači ništa......prije toga sam se liječila kod dosta dobrih(tako su govorili za njih) doktora,bila sam i u komuni 2g...ali tamo su mi vratili život.
Modesty molim te ako mozes napisi nesto opsirnije o ovoj klinici Singidunum, jer na web.site-u ne mogu naci nista konkretno, samo glupa objasnjenja i definicije sta je narkomanija i sta je ovisnost. vidim br. telefona, zvacu al, ako mozes, buduci da si bila tamo i da kako vidim imas pozitivne utiske, napisi nesto vise o njima, koje su im metode lijecenja, koje cu cijene , jel problem ako ovisnik nije drzavljanin srbije, jel tamo boravis non-stop neko vrijeme ili ides ono svaki dan ili kad vec imas zakazano, koliko traje lijeceje.....eto te osnovne stvari....plzzzz ako ti nije frka pisi...pozdrav
remember, today is the tomorow you were worried about yesterday.
do not give up, and do not give in....accept failure, everybody fail at something, but dont ever accept not trying again!!!
Vivijen
Posts: 2
Joined: Wed Jul 23, 2008 9:15 pm

Re: SINGIDUNUM, HITNO!

Post by Vivijen »

Hvala vam!!!
Nadam se da ce sve biti kako treba...i jos toliko toga bih mogla da vam kazem ali jednostavno sam u haosu i ne mogu misli da slozim. Znate i sami da je to velika borba, pogotovu kada je u pitanju porodica i sam zavisnik, ja sam izmedju njih i borim se nekako. Taman kada uspemo da se bilo sta dogovorimo u vezi lecenja, njegova majka stane izmedju nas (jer ona zna bolje) i svi dogovori padnu u vodu. Naravno uvek je u pitanju novac, nacin lecenja, kritike uvek uz dranje...i razumem ja da je zena na ivici snage, ali valjda cemo se i sa tim izboriti. Jedini problem je sto u Singidunumu ne postoji mogucnost ostanka na klinici a nismo iz Bg-a...
Jos jednom vam puno hvala na savetu!
User avatar
Modesty
Posts: 2479
Joined: Mon Nov 26, 2007 9:34 am
Location: BiH

Re: SINGIDUNUM, HITNO!

Post by Modesty »

Pisaću na PP
Post Reply