Marjanovac-HITNO

Diskusije o terapijskim zajednicama kao jednom od načina tretmana ovisnika. Ovdje možete saznati koji se programi rada primjenjuju u terapijskim zajednicama, kakav je proces prijema, način rada ...

Moderator: sanela

User avatar
Sagitarius
Posts: 1189
Joined: Mon Dec 26, 2005 2:07 pm

Re: Marjanovac-HITNO

Post by Sagitarius »

"Na sekundu zamislim da letim,otvorim oci SVEGA se sjetim!!!"

Evo ti odgovora!
DopJeKurac
Posts: 7
Joined: Wed Jun 18, 2008 2:23 pm

Re: Marjanovac-HITNO

Post by DopJeKurac »

STOP wrote:TONEM!!!!!!!!!!!!!!!!POMAŽITE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zasto tones?Sta razmisljas o povratku na dop?Ne valja ti to!!!!Pazi Dalmatinko-Sarajko da se dobroooo ne zajebes s tim povratkom.Razmisli malo o konkretnijim stvarima...Npr.Opet ces se spucat,2 puta i opet kad ne budes ga imala ce te fatat kriza..Pa sve ispocetka..Odgovori sto prije..Razmisli malo o svojoj porodici,o svojim prijateljima,o svima koji te vole kako ce im biti..A tek tebi..Fkt kako mozete tako da razmisljate..Eno pa dobro si krenula,sta se zajebavas onda si trebala ostat na dopu ako si to htjela..Ne znam ja ti zelim sve najbolje,da se izljecis.. :cry: :( :cry: :( :cry: :(
DopJeKurac
Posts: 7
Joined: Wed Jun 18, 2008 2:23 pm

Re: Marjanovac-HITNO

Post by DopJeKurac »

Evo da napisem malo duzi post..Kao prvo molio bi te da se sto prije javis jer fkt me interesuje da li to mislis se vratiti dopu,a vec si sve sredila za komunu?Pa dajte ljudi molim Vas..Dje vam je logika?Sve si dobro odradila,bas sam mislio da se ti 10000000 % neces vratiti dopu,da si ga bas zamrzela i puff.E pa ne valja tako draga moja:( Molim te razmisli sta god da uradis..Molim te razmisli da li zelis da se svako jutro budis i kontas kad cemo uzet ovo ono..Zar nije ljepse da se probudis i osjetis slobodu u sebi,nikakvu paniku,strah od murjaka,ma znas ti o cemu ja pricam..Kao i svi ostali..Ljudi kako ne shvatate..Da Dop ima 2 strane..1 strana je dobra,ona koja te baci u nakav osjecas,kazem "dobra",al je u kurcu dobra..U mom kurcu ovom ! 2 strana je ona koja te baca u krize,zbog koje lazes najmiljim i zagorcavas im zivot,zbog koje lazes samu sebe,zbog koje ovisis o necemo..Pogledaj situaciju..:
1)Ne spavas citavu noc,razmisljas sa svojim prijateljom kako cemo danas do dilera,sta ako nas zaganjaju panduri,sta ako nam ovo bude posljednji put da uzmemo?joj hvata me kriza,nema mi dopa,a tako mi treba..Gutas onih tableta 100 a nijedna ne pomaze..I prodje i to znaci nemas para za dopa i prodje te kriza ona prava,i ti se opet spucas,i sta imas od toga?Tako sve do kraja zivota..Daj progledaj molim te na oci
2)Budis se ujutru mirisom kafe(kave :) ),mama ti kaze ceka te omiljeno jelo,sestra/brat te poljube i kazu kako je lijepo imati te kraj nas..normalnu :)..Tata ti kaze eh kceri moja ponosim se tobom..A tebi srce puca od dragosti..I kreces na posao,zaradujes svoj novac i trosis ga u dobre stvari..Das najmladjem tinedjeru za kafice..I prjetis mu ne do ti Bog da uzmes sta..A on/a ti odgovori/ra,ma to meni ne treba kad imam ovako dobru sestru..Malo sam se zanio :D
Uporedi..?
I evo sad ides u komunu,pa ponosi se sa sobom,tamo ces postati bolja osoba..Moj zivot kad izadjem iz komune ce tek krenuti..Eh jedva cekam..A ne nesta o nekom prahu,od kojeg nema zivota ;)

Ne znam,zavolio sam te pravo,ko rodjenu kcer(hehehe),nemoj da se vracas tim sranjima..U pamet!
User avatar
STOP
Posts: 55
Joined: Thu Mar 27, 2008 11:15 am

Re: Marjanovac-HITNO

Post by STOP »

...
Last edited by STOP on Sat Nov 15, 2008 9:58 am, edited 1 time in total.
Na sekundu zamislim da letim,otvorim oci SVEGA se sjetim!!!
User avatar
STOP
Posts: 55
Joined: Thu Mar 27, 2008 11:15 am

Re: Marjanovac-HITNO

Post by STOP »

...
Last edited by STOP on Sat Nov 15, 2008 9:59 am, edited 1 time in total.
Na sekundu zamislim da letim,otvorim oci SVEGA se sjetim!!!
DJK
Posts: 1
Joined: Sun Jun 22, 2008 9:31 pm

Re: Marjanovac-HITNO

Post by DJK »

Trajno si isključen/a s foruma.
Kontaktiraj administratora/icu za dodatne informacije.

Razlog isključenja: Nick koji koristite nije u skladu s pravilima foruma..

Isključeno je tvoje korisničko ime.


Banovali me zbog pisanja nicka Dop Je kruaC(valjda sam prost),pa me evo opet..Cuj prerezat vene,ma daj bona pusti to..Sutra ides komunu,novi zivot,novo sve..Eto ja sam ti u turskoj na godisnjem..S kcerkicom i zenicom,pa ti i one zele svu srecu..Ne daj da iz tako dobre komune izadjes radi dopa,jebo dop..Zivi novi zivot..Sanjaj nove snove..Nadam se da cemo se za 2 godine cuti,i da cemo popit kaficu nekad :) Pozdravljam te skup je ovde 'net,pa eto sve najbolje kraljice STOP-erice..Puno pozdrava od DJK :)
User avatar
STOP
Posts: 55
Joined: Thu Mar 27, 2008 11:15 am

Re: Marjanovac-HITNO

Post by STOP »

....
Last edited by STOP on Sat Nov 15, 2008 9:59 am, edited 1 time in total.
Na sekundu zamislim da letim,otvorim oci SVEGA se sjetim!!!
User avatar
STOP
Posts: 55
Joined: Thu Mar 27, 2008 11:15 am

Re: Marjanovac-HITNO

Post by STOP »

...
Last edited by STOP on Sat Nov 15, 2008 10:00 am, edited 1 time in total.
Na sekundu zamislim da letim,otvorim oci SVEGA se sjetim!!!
User avatar
Baba Naca
Posts: 1263
Joined: Thu Dec 20, 2007 5:42 pm
Location: Beograd

Re: Marjanovac-HITNO

Post by Baba Naca »


BRAVO za tebe,

mislim da si odigrao veliku ulogu, svaka ti cast,
a njoj od srca zelim da uspe, javni se ponekad ovde da cujemo kako ste oboje!

Ljubi te Bakuta!!!
Bolje je praviti se da si glup, nego praviti se da si pametan!
User avatar
DopJeNistarija
Posts: 2
Joined: Fri Jun 27, 2008 12:00 pm

Re: Marjanovac-HITNO

Post by DopJeNistarija »

Opet ja..Dop Je Kurac je..Zaboravi onaj pass pa eo me opet..Svaka cast za STOP-ericu i za njenu porodicu i brata,koji ju je predpostavljam po starim postovima doveo ovde? Hehehe,zelimo STOP-erici sve najbolje!Pozz
Moj nadimak govori sve
Post Reply