Marjanovac-HITNO

Diskusije o terapijskim zajednicama kao jednom od načina tretmana ovisnika. Ovdje možete saznati koji se programi rada primjenjuju u terapijskim zajednicama, kakav je proces prijema, način rada ...

Moderator: sanela

User avatar
No_Angel
Posts: 1
Joined: Mon Sep 22, 2008 7:17 pm

Re: Marjanovac-HITNO

Post by No_Angel »

sargman wrote:zasto je izasla i koliko je izdrzala tamo
Mislim da sam negde procitala da si i ti izasao iz komune ? Zasto si ti izasao ? :roll:
Ko hoce nesto da ucini, nadje nacin, ko nece nista da ucini, nadje opravdanje...
User avatar
sargman
Posts: 103
Joined: Sun Sep 21, 2008 7:20 pm
Location: banja luka

Re: Marjanovac-HITNO

Post by sargman »

zakacio sam se sa operaterom i nije bilo vise smisla ostati.............naravno idem u drugu komunu da zavrsim ono sto sam poceo bez recidiva u medjuvremenu
User avatar
feniks-2.put
Posts: 39
Joined: Sun Nov 25, 2007 8:26 pm

Re: Marjanovac-HITNO

Post by feniks-2.put »

Jes',moja sestra,al nije citav program zavrsila,nazalost.
Žao mi je što to čujem, možda će joj jednom i ta tri meseca provedena tamo nešto značiti kad se ponovo upita kud sve to vodi.
Moja kćerka je istu zajednicu napustila posle 2 dana.
alissa
Posts: 17
Joined: Sun Sep 21, 2008 12:52 pm

Re: Marjanovac-HITNO

Post by alissa »

Sargman jel mozes malo blize da mi objasnis kako je tamo,kakav je na pr.jedan dan?
User avatar
sanela
Posts: 4005
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Marjanovac-HITNO

Post by sanela »

feniks-2.put wrote: Moja kćerka je istu zajednicu napustila posle 2 dana.
ajooj, žao mi je... :(
User avatar
STOP
Posts: 55
Joined: Thu Mar 27, 2008 11:15 am

Re: Marjanovac-HITNO

Post by STOP »

...
Last edited by STOP on Sat Nov 15, 2008 10:01 am, edited 1 time in total.
Na sekundu zamislim da letim,otvorim oci SVEGA se sjetim!!!
alissa
Posts: 17
Joined: Sun Sep 21, 2008 12:52 pm

Re: Marjanovac-HITNO

Post by alissa »

Ajde molim vas neka mi neko ko je imao nekog u Marijanovcu objasni tu tesku filozofiju oko posete?!Prvo sve o.k.poseta ce biti,onda otkazana je,a onda ipak ce biti ali javi cemo da li samo roditelji ili i drugi :smt073 Poludecu!!!!Jedva sam docekala da napokon kazu datum,do tada bilo sve o.k.po fazonu da i ja dolazim a sad....Inace verenik mi je tamo, oko mesec dana a ovo je trebala da bude neka grupna poseta.
User avatar
STOP
Posts: 55
Joined: Thu Mar 27, 2008 11:15 am

Re: Marjanovac-HITNO

Post by STOP »

.....
Last edited by STOP on Sat Nov 15, 2008 9:48 am, edited 1 time in total.
Na sekundu zamislim da letim,otvorim oci SVEGA se sjetim!!!
alissa
Posts: 17
Joined: Sun Sep 21, 2008 12:52 pm

Re: Marjanovac-HITNO

Post by alissa »

Ma kapiram ja sve to, jel shvatas da oni vec nedelju dana okrecu pricu oko te posete kako im je cef-to me nervira!pozvacu danas pa cu konacno videti...kako bi mogao da ga znas,ne razumem- reko si valjda da ti je sestra bila tamo?
alissa
Posts: 17
Joined: Sun Sep 21, 2008 12:52 pm

Re: Marjanovac-HITNO

Post by alissa »

Samo da obavestim da sam danas zvala, opet su pustali neke price i na kraju opet nista. Problem je tkdj. i to sto se plasim da kod njega to sto necu doci (bar tako kontam do sad) ne natera na neku glupost( nedaj Boze ).Znam ga, plasim se da mu ne kvrcne nesto u mozgu..Njegovi roditelji se u potpunosti slazu samnom, danas je i njegova mama pokusala na 1001 nacin to,uz ono "ja znam moje dete" i da im objasni,( plasi se i za moje i za njegovo stanje jadna).Odgovor je bio "nista vi ne brinite,sve ce biti u redu", pa sad totalno vise nista ne razumem.Sta bi to trebalo da znaci,da li da se nadam? Znam sta cete reci-"oni znaju najbolje" ali se ja opet pitam da li mogu njega da upoznaju bolje nego ja za ovih mesec dana, da li uopste mogu da garantuju da su takve njihove odluke "za opste dobro svih nas"?
Mnogo sam znatizeljna i volela bih sve da znam :D
Sta cu, volim ga i stvarno bih volela da ga vidim...
a da i STOP hvala sto hoces da mi pomognes PDT_Love_21 Javi mi se mailom pa cu ti objasniti ko je,mozda se stvarno i znate.pozdrav.
Post Reply