Marjanovac-HITNO

Diskusije o terapijskim zajednicama kao jednom od načina tretmana ovisnika. Ovdje možete saznati koji se programi rada primjenjuju u terapijskim zajednicama, kakav je proces prijema, način rada ...

Moderator: sanela

DopJeKurac
Posts: 7
Joined: Wed Jun 18, 2008 2:23 pm

Re: Marjanovac-HITNO

Post by DopJeKurac »

Pozz STOP-ice..Moja drugarica koja je bila 8 godina navucena na DOP,od 14 godine trava,poslje nje odma na dop..Ona je bila u Marjanovcu..Kaze da je super bilo,komuna je slobodna..Znam da tvoj mozak sada funkcionise sad ovako sad onako,znam kako je to..Al vjeruj(te),da od DOP-a cete samo skratit zivot voljenim i sebi..Ako imas sestru,brata,mamu,tatu,zapitaj se kako je njima jebeno,al do daske jebeno jer znam kako je roditeljima i malom bratu moje jaranice bilo jebeno..Drzi se mozes ti to!Izdrzi i mani se dopa.To je laz kojoj se mora stati u kraj..Nadam se da ces otici u komunu,i da ces naci dobro drustvo gore kao sto je moja prijateljica..Koja sada zivi daleko u SAD-u.Posjecujem je svaki 5 mjeseci..Cista je ma ko suza :D Izdrzi vjeruj da ce ti vrijedit..Ako ne izdrzis neces znati sta znaci pravi zivot..A ne zivot od kojeg dobivas lazni osjecaj i ubijanje same sebe..Pozz i Sretno,u pamet,mozes ti to!
User avatar
STOP
Posts: 55
Joined: Thu Mar 27, 2008 11:15 am

STOP!!!LUDIM!!!!

Post by STOP »

...
Last edited by STOP on Sat Nov 15, 2008 9:55 am, edited 1 time in total.
Na sekundu zamislim da letim,otvorim oci SVEGA se sjetim!!!
User avatar
STOP
Posts: 55
Joined: Thu Mar 27, 2008 11:15 am

STOP,IMAL KOJI ANTIDEPRESIVAC???

Post by STOP »

...
Last edited by STOP on Sat Nov 15, 2008 9:55 am, edited 1 time in total.
Na sekundu zamislim da letim,otvorim oci SVEGA se sjetim!!!
User avatar
Modesty
Posts: 2479
Joined: Mon Nov 26, 2007 9:34 am
Location: BiH

Re: Marjanovac-HITNO

Post by Modesty »

nego reci mi kako to da si se odlučila za marjanovac a ne za Viktoriju,meni se lično njihov program mnogo više sviđa?
User avatar
vivin
Posts: 61
Joined: Thu May 17, 2007 5:21 pm
Location: Banja Luka
Contact:

Re: Marjanovac-HITNO

Post by vivin »

"Viiktorija" još nema žensku kuću...u planu je...
Biće, kada se steknu svi potrebni uslovi.Danas se ,na žalost, otvaraju razne komune bez ikakvih standarda i kontrole (neko je i to već napisao).Naš cilj je kvalitetan i uspiješan rad i pomoć ,ne kvantitet i samoreklama po svaku cijenu.
U svakom slučaju tnx Mod...
Last edited by vivin on Thu Jun 19, 2008 12:54 pm, edited 3 times in total.
Savjetovalište za prevenciju i tretman zavisnosti "VIKTORIJA"


Srđe Zlopogleđe 27. Banja Luka

++ 387 (0)51 467 462 SOS linija

tel./fax. : ++ 387 (0)51 43 43 00

viktorija@spinter.net

http://www.izaberi-zivot.rs.ba
User avatar
Modesty
Posts: 2479
Joined: Mon Nov 26, 2007 9:34 am
Location: BiH

Re: Marjanovac-HITNO

Post by Modesty »

:lol: :lol: :lol: pa šta ćekate...ja propagiram a ono ništa.....ne propagiram bezveze,upoznata sam odlično sa programom vaše zajednicom i smatram je jednom od boljih.
User avatar
vivin
Posts: 61
Joined: Thu May 17, 2007 5:21 pm
Location: Banja Luka
Contact:

Re: Marjanovac-HITNO

Post by vivin »

Modesty wrote::lol: :lol: :lol: pa šta ćekate...ja propagiram a ono ništa.....ne propagiram bezveze,upoznata sam odlično sa programom vaše zajednicom i smatram je jednom od boljih.

Odgovor je u dopuni prethodnog posta . :wink:
Savjetovalište za prevenciju i tretman zavisnosti "VIKTORIJA"


Srđe Zlopogleđe 27. Banja Luka

++ 387 (0)51 467 462 SOS linija

tel./fax. : ++ 387 (0)51 43 43 00

viktorija@spinter.net

http://www.izaberi-zivot.rs.ba
User avatar
Modesty
Posts: 2479
Joined: Mon Nov 26, 2007 9:34 am
Location: BiH

Re: Marjanovac-HITNO

Post by Modesty »

vivin wrote:
Modesty wrote::lol: :lol: :lol: pa šta ćekate...ja propagiram a ono ništa.....ne propagiram bezveze,upoznata sam odlično sa programom vaše zajednicom i smatram je jednom od boljih.

Odgovor je u dopuni prethodnog posta . :wink:

ej,pa mi smo komšija i ja sam u Jovana Dučića ali br. 11 :-D aj na fuka :wink:
DopJeKurac
Posts: 7
Joined: Wed Jun 18, 2008 2:23 pm

Re: Marjanovac-HITNO

Post by DopJeKurac »

Ajde dobro je tih sad ovde ja sam odavde ti odavde haj na kafu i to.Vidite da trebamo pomoc ovoj crnoj leptirici/stopici,a vi tako.Imate PP pa se tamo dopisujte.Licno Crna Leptirice sve to stoji,al ako ti zaista zelis da ides u komunu ti ces izdrzati i 2 mjeseca,bez nekog praha.Fkt zapitajte se jel glupo da ovisis o nekom prahu?Bas ti je bezze zivot,unistavas se samo,satro neki flesh,jest dobar jer i ja sam probao/probala(niej bitno ko sam sta sam),i dobro ti bude 3 sata.A poslje ... Kad sam vidio/la svoju prijateljicu na sta je ona spala,odma sam prestao/la.Eto,izdrzi Stopice,Mozes ti to..Pozz svima
User avatar
Modesty
Posts: 2479
Joined: Mon Nov 26, 2007 9:34 am
Location: BiH

Re: Marjanovac-HITNO

Post by Modesty »

samo opušteno drugar....laganice uz kaficu se najbolje opušta a samim tim i pomaže i sebi i drugima.
Post Reply