Papa Giovani

Diskusije o terapijskim zajednicama kao jednom od načina tretmana ovisnika. Ovdje možete saznati koji se programi rada primjenjuju u terapijskim zajednicama, kakav je proces prijema, način rada ...

Moderator: sanela

Post Reply
User avatar
nadin
Posts: 246
Joined: Sat Feb 23, 2008 6:33 pm
Contact:

Papa Giovani

Post by nadin »

...može li mi netko napisati detaljno što zna o toj zajednici.Tamo idem za manje od mjesec dana.Hvala.
WHO DARES,WINS
User avatar
Modesty
Posts: 2479
Joined: Mon Nov 26, 2007 9:34 am
Location: BiH

Re: Papa Giovani

Post by Modesty »

vjerujem da imaju svoj site,potraži na googl,ja sam ti već prije pisala šta znam o njima i mislim da je to odlična komuna za vas dvoje...u okvuru komune znam da imaju i psihologe i da se puši,koliko cigara to neznam niti je bitno.Meni se sviđaju i zbog toga što majke spavaju sa djecom i općeniti tamo je djeci super.Vjerujem da se dobro hrane jer to nije siromašna komuna...neznam više detalja,samo koliko sam saznala o njima dok sam bila u cenacolu jer smo sarađivali.
User avatar
nadin
Posts: 246
Joined: Sat Feb 23, 2008 6:33 pm
Contact:

Re: Papa Giovani

Post by nadin »

hvala ti Modesty ali tražila sam na Google i nema ništa konkretno više ima o Papi i kontaktiranju zajednice.
WHO DARES,WINS
User avatar
Modesty
Posts: 2479
Joined: Mon Nov 26, 2007 9:34 am
Location: BiH

Re: Papa Giovani

Post by Modesty »

imal nešto konkretnije što te zanima,možda se sjetim ako pitaš.
User avatar
nadin
Posts: 246
Joined: Sat Feb 23, 2008 6:33 pm
Contact:

Re: Papa Giovani

Post by nadin »

nemam pojma sad mi je sve pobrkano,pa i sama činjenica da idem opet u zajednicu ali idem 100%.zanima me to o spajanju parova imamo li pravo dopisivati se ili razgovarati telefonom dok nas ne spoje?koliko traje taj proces ako smo obadvoje uredu.
WHO DARES,WINS
User avatar
Modesty
Posts: 2479
Joined: Mon Nov 26, 2007 9:34 am
Location: BiH

Re: Papa Giovani

Post by Modesty »

e to stvarno neznam ali znam da je to svakako komuna otvorenijeg tipa, od većine.
Post Reply