Vrata Nade - Breza

Diskusije o terapijskim zajednicama kao jednom od načina tretmana ovisnika. Ovdje možete saznati koji se programi rada primjenjuju u terapijskim zajednicama, kakav je proces prijema, način rada ...

Moderator: sanela

User avatar
selma
Posts: 807
Joined: Thu Oct 11, 2007 2:52 pm
Location: Beograd

Re: Vrata Nade - Breza

Post by selma »

Drago mi je i jako me raduje da si ostao dobro...da te je Isus ponovo dohvatio...
Biti u Njemu je jedini pravi mir...i ispunjenje...

I sama sam prosla slican put i znam sta znaci graditi na malom...i biti vjeran u tome...i poslije primiti balagoslov...
Mislim da je to super stvar sto puno obracas paznju na jezik...na te male kompromise,jer tako ne dozvolis neprijatelju da te napada,...posebno ako si se skinuo s dopa...naravno kroz to i rastes...msilim da je zapravo ono sto pise ''graditi kucu na stijeni''...kad to uspijes vanka...velika je stvar...

Takodje..u svemu tome nisi sam...Bog je s tobom i dace ti svu potrebnu snagu i izgadice srusene mostove i tvoje putove ispraviti...izabrao te da doneses rod i da taj rod ostane...znaci da ima PLAN za tebe...
cijelo vrijeme mi dolaze ovi sthovi:
''Ucic cu te ,put ti kazat kojim ti je ici,svjetovacu te i oko ce moje bdjeti nad tobom''Ps 32:8...stihovi koje mozda cujes sto puta,nekada tako zvuce i djeluju kao da su po prvi put...jel' da

Puno te pozdravljam...

USTRAJNI PRIMAJU BLAGOSLOV,BRATE... :D
Grad razoren bez zidina, takav je čovjek koji nema vlasti nad sobom.
Post Reply