Pisi te mi

Diskusije o terapijskim zajednicama kao jednom od načina tretmana ovisnika. Ovdje možete saznati koji se programi rada primjenjuju u terapijskim zajednicama, kakav je proces prijema, način rada ...

Moderator: sanela

Post Reply
duvnjak
Posts: 2
Joined: Tue Apr 01, 2008 7:20 pm

Pisi te mi

Post by duvnjak »

Zdravo svima!

ne bih da vas davim sitnicama tako da cu biti sto karaca- planiram da naprvaim SOS liniju gde se mogu dobiti informacije o raznim organizacijama koje se bave lecenjem narkomanije na prostorima Bosne i Hercegovine, Hrvatske i Srbije. Pored toga sto mogu dobiti informacije od samih organizacija o metodi rada, troskovima i sl. volela bih da dobijem i licne utiske ljudi koji su isli na ta mesta.
Na ovom forumu sam vec pronasla neke zanimljivosti ali uvek bih volela da cuejm vise informacija i o sto vise organizacija da bih mogla sto realnije da predstavim svaku organizaciju. Zato bih vam bila jako zahvalna ako biste mi pisali o vasim iskustvima ili iskustvima nekoga koga poznajete.
mozete da mi pisete na jelena.duvnjak@hotmail.com

puno pozdrava
Jelena
User avatar
vela
Posts: 11
Joined: Mon Mar 17, 2008 3:22 pm
Location: Vinkovci HRVATSKA
Contact:

Re: Pisi te mi

Post by vela »

Ne znam što te konkretno zanima , mene možeš pitati sve u svezi Reto-Centra , ali isto tako i o svim drugim stvarima , moj skoro desotogodišnji staž narkomana i moj deseto godišnji staž bivšeg narkomana govore da nešto valjda znam :wink: Pozdrav i samo naprijed !
- SVE SRETNE OBITELJI SU ISTO SRETNE A SVAKA NESRETNA OBITELJ JE NESRETNA NA SVOJ NAĆIN -
duvnjak
Posts: 2
Joined: Tue Apr 01, 2008 7:20 pm

Re: Pisi te mi

Post by duvnjak »

Zdravo Vela,

Bilo bi fenomenalno da mi napises koju rec o Retro-Centru. Ako si upucen/upucena i u druge organizacije bilo bi super da cujem i koju rec o tome. Mozes da mi pises jednostavno sta ti mislis da bi neko ko odlazi na to mesto voleo da zna a sto nece cuti od ljudi koji su zaposleni tamo.

nadam se da se uskoro cujemo. puno zodrava
User avatar
vivin
Posts: 61
Joined: Thu May 17, 2007 5:21 pm
Location: Banja Luka
Contact:

Re: Pisi te mi

Post by vivin »

Jelena podržavamo Tvoju ideju i aktivnosti.
Želimo Ti sreću u radu.
Slobodno nam se obrati za informacije.

VIKTORIJA TIM..
Savjetovalište za prevenciju i tretman zavisnosti "VIKTORIJA"


Srđe Zlopogleđe 27. Banja Luka

++ 387 (0)51 467 462 SOS linija

tel./fax. : ++ 387 (0)51 43 43 00

viktorija@spinter.net

http://www.izaberi-zivot.rs.ba
big boy
Posts: 1
Joined: Wed Jun 10, 2009 12:08 am

Re: Pisi te mi

Post by big boy »

Pozdrav Jelena !!!
Svaka čast na ideji, javljam ti se uskoro sa korisnim brojevima!
User avatar
Guta_Retas
Posts: 303
Joined: Sat Feb 07, 2009 11:48 pm

Re: Pisi te mi

Post by Guta_Retas »

ja ti mogu reci kao i vela...vela je bio u retu u zagrebu kao i ja ( ako se ne varam)..posto sam ja bio u njegovo vrijeme poprilicno novi tamo vjerovatno me se ne sjeca....za reto zg i split mogu reci sve najbolje...broj reto zagreba ti je 00387-1-2947-125
sretno!!!! javi nam kako ide
So rise and be your master you don't need to be a slave
User avatar
Big Mama
Posts: 252
Joined: Tue Dec 30, 2008 5:41 pm
Location: HR

Re: Pisi te mi

Post by Big Mama »

Guta_Retas wrote:ja ti mogu reci kao i vela...vela je bio u retu u zagrebu kao i ja ( ako se ne varam)..posto sam ja bio u njegovo vrijeme poprilicno novi tamo vjerovatno me se ne sjeca....za reto zg i split mogu reci sve najbolje...broj reto zagreba ti je 00387-1-2947-125
sretno!!!! javi nam kako ide
ispravak, pozivni za hrvatsku je 00385
U tebi su 3 čovjeka
Jedan koji misliš da jesi
Jedan koji bi želio biti
I jedan koji si zaista
TOG JEDINO NE POZNAJEŠ
alien
Posts: 14
Joined: Sat Mar 20, 2010 8:04 pm

Re: Pisi te mi

Post by alien »

NEMOGU TI SAD PISAT,NEMAM ZIVACA,A BIO SAM U 5 RAZLICITI KOMUNA A ULAZIO SAM NAJMANJE 10X
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Re: Pisi te mi

Post by sanela »

alien wrote:NEMOGU TI SAD PISAT,NEMAM ZIVACA,A BIO SAM U 5 RAZLICITI KOMUNA A ULAZIO SAM NAJMANJE 10X
Pa ti si onda baš prava osoba od koje se može tražiti savjet :roll:
Bolan, posveti se sebi i svom liječenju. Nije do komune, nego do tebe... Isto ko hotel da biraš kad ideš na ljetovanje, a ne mjesto gdje tražiš spas i pomoć i mjesto u kojem ćeš SEBE promijeniti.
alien
Posts: 14
Joined: Sat Mar 20, 2010 8:04 pm

Re: Pisi te mi

Post by alien »

o komunama ti mogu pricat danima,i vijeruj da je velika uloga program i nacin rada komuna jer znam momke koji u nekoj komuni nisu izdrzali ni 5 dana a u drugoj su zavrsili program.VIJERUJ MI ZNAM
Post Reply