Centar "IZLAZ", Sarajevo

Diskusije o terapijskim zajednicama kao jednom od načina tretmana ovisnika. Ovdje možete saznati koji se programi rada primjenjuju u terapijskim zajednicama, kakav je proces prijema, način rada ...

Moderator: sanela

Samantha
Posts: 287
Joined: Sat Jan 21, 2006 8:27 am

Post by Samantha »

meni je uvijek bilo interesantno bas slijedece

Allah je Najmilostivi, Milostivi, On i največem griješniku prašta i pomoć pruža.

dakle svima nam je isto, barem kod Allaha
User avatar
Zona Sumraka
Posts: 1552
Joined: Fri Apr 15, 2005 10:50 pm
Location: SA/USA

Post by Zona Sumraka »

Nex, ono je bilo ironicno napisano...ja se licno apsolutno ne slazem sa zivotnom filozofijom baziranom na postojanju nekog viseg bica, ali s obzirom da smo o tome vec peglali poprilicno, ne pada mi na pamet da obrazlazem razloge koji stoje iza toga...
||NeX||
Posts: 24
Joined: Tue Jul 19, 2005 5:41 pm

Post by ||NeX|| »

Samantha wrote:meni je uvijek bilo interesantno bas slijedece

Allah je Najmilostivi, Milostivi, On i največem griješniku prašta i pomoć pruža.

dakle svima nam je isto, barem kod Allaha
Svakako, ali niti jedna uptpunjena ljubav nije jednostrana, uz impuls nazad, dakle zahvalnost, zaslužuje se valjda vječna nagrada i rahatluk. To nama treba, Njemu to nije potrebno.
Allah je Najmilostivi, Milostivi, On i največem griješniku prašta i pomoć pruža.
User avatar
Vječni student :)
Posts: 18
Joined: Tue Jul 17, 2007 7:54 pm

Post by Vječni student :) »

A koliko dugo IZLAZ postoji???
||NeX||
Posts: 24
Joined: Tue Jul 19, 2005 5:41 pm

Post by ||NeX|| »

Ne znam tačno, 3-5 godina, imaš na http://www.csi.ba pa pogledaj tamo "o nama".
Allah je Najmilostivi, Milostivi, On i največem griješniku prašta i pomoć pruža.
User avatar
azraaa
Posts: 407
Joined: Sun Apr 08, 2007 8:40 pm

Post by azraaa »

najprije da kazem da nisam religiozna.
mislim da je odlicno sto je sve vise komuna i zajednica u vezi sa lijecenjem narkomanije, zato sto su svi ljudi razliciti i nekome ce pomoci vjera, nekome lijekovi, a nekome fizicki rad.
super je i ovo sa "izlazom". pogotovo mi se svidja onaj cikica, hfz. bugari, nije neko ko ce ti pricati kako moras da vjerujes vjerujes vjerujes bla bla bla, bas ima razumijevanja. odlican je! pohvale!
PDT_Love_07
Post Reply