Za alefsina

Diskusije o terapijskim zajednicama kao jednom od načina tretmana ovisnika. Ovdje možete saznati koji se programi rada primjenjuju u terapijskim zajednicama, kakav je proces prijema, način rada ...

Moderator: sanela

алефшин
Posts: 20
Joined: Tue Aug 28, 2007 4:15 pm

Post by алефшин »

PAJAarh wrote: Predstavio si tu gdju kao u najmanju ruku bozju rec pa onda to insistiranje na cirilici...
...Zar nevidis da ovde je najmanje bitno kako je nesto napisano vec sta je napisano.
Ti si momak pobrkao neke lončiće izgleda. Nisam ja započeo tu debatu oko ćirilice, nego vi, tj. oni koji su očigledno razumeli šta sam napisao, ali im je smetalo da ne razumeju. Njih pitaj šta je bitno, a šta ne.
I nisam ti ja ovde nikakav izbor niti bilo šta drugo što si pomislio u svojoj glavi, više puta sam naglašavao da sam ovde došao samo da izreklamiram jednu temu i to je sve.
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Post by sanela »

алефшин wrote: više puta sam naglašavao da sam ovde došao samo da izreklamiram jednu temu i to je sve.
Pa izreklamirao si u 20 postova. Dobro je ba više...
алефшин
Posts: 20
Joined: Tue Aug 28, 2007 4:15 pm

Post by алефшин »

Ne-vi ste izreklamirali na neki način...Kakogod, ja u tome ne vidim ništa loše. Ne bi ni vi trebali.
User avatar
joesspappa
Posts: 775
Joined: Mon Sep 18, 2006 6:15 pm
Location: Beograd
Contact:

Post by joesspappa »

e stvarno....
Ostavite coeka nek pishe kako hoce.... shta bi vi sad kineza uchili da pishe srpsko-bosansko-hrvatski....

a shto se tiche reklama... ne prodaje ni gudru ni sir ni kajmak...


Dokle bre ta cenzura ovde...!?
Lako je prutu da se sokoli, dok bije decu njega ne boli.
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Post by sanela »

joesspappa wrote:e stvarno....
Ostavite coeka nek pishe kako hoce.... shta bi vi sad kineza uchili da pishe srpsko-bosansko-hrvatski....

a shto se tiche reklama... ne prodaje ni gudru ni sir ni kajmak...


Dokle bre ta cenzura ovde...!?
Ma daj ba joespappa... Ja nemam ništa protiv reklame, nek reklamira dokle hoće... Ali njegovi postovi stvaraju negativu kod ljudi.... A što se tiče ćirilice, ovdje pišu ljudi iz cijelog svijeta, a iz Srbije ima mnogo ljudi isto i niko nije pisao ćirilicom, nego se eto on našao pametan i pored toga što su ga ljudi zamolili/ skrenuli mu pažnju da ne piše i on je od toga napravio big deal...

A kakva cenzura tebi ovdje smeta boga ti? De mi to malo obrazloži, molim te...
javor

Post by javor »

...
Last edited by javor on Sat Mar 28, 2009 5:23 pm, edited 1 time in total.
User avatar
azraaa
Posts: 407
Joined: Sun Apr 08, 2007 8:40 pm

Post by azraaa »

ja mislim da je ok ako neko pise cirilicom, samo mislim da je lose ako vrijedja nekoga ili ga ponizava. a sto se tice same cirilice mislim da je jako lijepo pismo.
PDT_Love_07
javor

Post by javor »

...
Last edited by javor on Sat Mar 28, 2009 5:23 pm, edited 1 time in total.
all I need!
Posts: 95
Joined: Wed Aug 29, 2007 10:42 pm

Post by all I need! »

rasprava je glupa skroz, ok je cirilica, al ako 20 ljudi zamoli nekoga da nesto ne radi, onda treba to da promijeni, zakljucaj temu Sanela, mislim da je to najpametnije
User avatar
azraaa
Posts: 407
Joined: Sun Apr 08, 2007 8:40 pm

Post by azraaa »

tako je, dragi! podrzavam te! (zivio nam muzu dragi!) :D
PDT_Love_07
Post Reply