Поставите питање Мирјани Булатовић

Diskusije o terapijskim zajednicama kao jednom od načina tretmana ovisnika. Ovdje možete saznati koji se programi rada primjenjuju u terapijskim zajednicama, kakav je proces prijema, način rada ...

Moderator: sanela

User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Post by saša-ex »

Skroz si u pravu LILU
LILU
Posts: 22
Joined: Thu Apr 21, 2005 7:39 am
Location: beograd

.........

Post by LILU »

HVALA SALE....Krivo mi je sto ovakve situacije vrlo lako mogu da stvore pogresna misljenja sto dalje vodi predrasudama a onda dolazimo do banalnosti.Narocito kada je u pitanju ovaj vid komunikacije,internet.On moze da pomisli "Ma DA,narkomani,nema od toga nista" a mi na licemerje npr. + svesteno lice.Gde god je prepucavanje niko ne izlazi kao pobednik mada nije poenta pobediti.Pobediti SEBE, pobediti bolest DA,sve ostalo...........
алефшин
Posts: 20
Joined: Tue Aug 28, 2007 4:15 pm

Post by алефшин »

javor wrote:Ha ha ha :D

Ne boli stvarno ja je znam!

Ali fino ti stoji latinica, moraš priznati!
Па наравно, што да не? Ја немам ништа против латинице...
Кад сам ја успео да је научим, тврдим да ће и латиничарима требати врло мало времена да науче ћирилицу-нормално интелигентној особи ће требати једва неколико минута да научи слова, нарочито ако имамо у виду да су многа иста или слична као и у латиници...И још нешто мало времена да саберу та слова и науче да читају...Ма-ништа лакше...
Ето, а имаће прилику да причају са једном врло фином и хуманом особом + прошириће видике и сутра ће им бити доступни многи други добри текстови о свему и свачему написани на ћирилици.
User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Post by saša-ex »

E moj alefsine... :(
User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Post by saša-ex »

Ne dao Bog da ljudi moraju da nauce cirilicu da bi prosirili vidike...
алефшин
Posts: 20
Joined: Tue Aug 28, 2007 4:15 pm

Re: .........

Post by алефшин »

LILU wrote:HVALA SALE....Krivo mi je sto ovakve situacije vrlo lako mogu da stvore pogresna misljenja sto dalje vodi predrasudama a onda dolazimo do banalnosti.Narocito kada je u pitanju ovaj vid komunikacije,internet.On moze da pomisli "Ma DA,narkomani,nema od toga nista" a mi na licemerje npr. + svesteno lice.Gde god je prepucavanje niko ne izlazi kao pobednik mada nije poenta pobediti.Pobediti SEBE, pobediti bolest DA,sve ostalo...........
Уопште ми није пало на памет то `наркомани, ништа од тога`, заиста...Такође ми ни на крај памети није пало то питање ћирилице...Једноставно сам хтео да прилепим једно обавештење рачунајући на то да ће можда разговор са нашом гошћом некоме и помоћи. Ето, нпр. код нас на форуму је неко поставио питање Мирјани да ли је чула за вас и није било уопште постављано питање да ли пишете на латиници, ћирилици или кинеском писму. Једноставно је сваки нормалан човек констатовао да је добро да постоји један такав форум који ће се бавити и помагати искључиво наркоманима, небитно одакле су оснивачи. Ви сте почели са том причом о ћирилици тј. пумпањем исте и изненадили ме тиме.

Ево, ја сам спреман свакоме ко заиста не зна да чита ћирилицу да помогнем да је научи.
алефшин
Posts: 20
Joined: Tue Aug 28, 2007 4:15 pm

Post by алефшин »

saša-ex wrote:Ne dao Bog da ljudi moraju da nauce cirilicu da bi prosirili vidike...
Ко о чему баба о уштипцима, тако кажу овде.
Јесу ли овде сви затуцани као ти или нису?
User avatar
zvrky
Posts: 4075
Joined: Mon Jul 18, 2005 1:22 am
Location: Beograd

Post by zvrky »

Zasto ti je toliki problem da pises latinicom? Ne znaju svi cirilicu i zato se bunimo. zasto su svi obavezni da je nauce da bi razumeli sta pises? Da li ti je to toliki problem da kliknes i prebacis na latinicu?
NEKO TO OD GORE VIDI SVE!
Juce je istorija
Sutra je misterija
Ali danas je dar!!!
алефшин
Posts: 20
Joined: Tue Aug 28, 2007 4:15 pm

Post by алефшин »

zvrky wrote:Zasto ti je toliki problem da pises latinicom? Ne znaju svi cirilicu i zato se bunimo. zasto su svi obavezni da je nauce da bi razumeli sta pises? Da li ti je to toliki problem da kliknes i prebacis na latinicu?
Uopste nije problem. Ako zaista tako stoje stvari ubuduce cu na ovom forumu pisati latinicom.
Mada sam onu vest zbog koje sam ovde dosao vec napisao tim pismom.
User avatar
Mona
Posts: 199
Joined: Fri Nov 10, 2006 1:04 am

Post by Mona »

E sad bi bilo lepo prevesti to
Locked