Поставите питање Мирјани Булатовић

Diskusije o terapijskim zajednicama kao jednom od načina tretmana ovisnika. Ovdje možete saznati koji se programi rada primjenjuju u terapijskim zajednicama, kakav je proces prijema, način rada ...

Moderator: sanela

алефшин
Posts: 20
Joined: Tue Aug 28, 2007 4:15 pm

Поставите питање Мирјани Булатовић

Post by алефшин »

Овде можете поставити питање Мирјани Булатовић, писцу књиге `Ђаво у праху`, а везано за наркоманију.
Г-ђа Булатовић годинама прати и бави се најтрагичнијим случајевима наркоманије и сакупила је лепо искуство о овим трагичарима које је преточила у своју дивну књигу-на корист многима, надамо се. Наркоманима прилази пажљиво, али и убедљиво, са искреном жељом да помогне сваком од њих, поготову онима који искрено желе помоћ и спас.

Књига `Ђаво у праху` ће ускоро бити `закачена` на наш сајт и форум и свако ће је моћи преузети бесплатно...
javor

Post by javor »

Imal srećo šta na latinici :?:
алефшин
Posts: 20
Joined: Tue Aug 28, 2007 4:15 pm

Post by алефшин »

Ima, него, реч је реч, и на latinici и на ћирилици...
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

Jel moze Teta da pise na latinici da bi i durgi mogli bez beda citati napisano a ne gubiti vrijeme na desifriranje?
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
bojanol
Posts: 2268
Joined: Sat Jan 20, 2007 11:16 am
Location: V O J V O D I N A
Contact:

Post by bojanol »

алефшин wrote:Ima, него, реч је реч, и на latinici и на ћирилици...
Then we gonna write in English!?!
javor

Post by javor »

Čuj riječ je riječ! Niko nije reko da riječ nije riječ!

Nego de ti srećo napišpi na latinici da te ceo svet razume.
User avatar
sunrise
Posts: 2372
Joined: Wed Aug 03, 2005 9:40 pm
Location: Wien

Post by sunrise »

ej, ovako ozbiljno, stvarno ne znam s kojim ciljem dolaze ljudi ovjde i pisu na cirilici. Ja je nekako citam ali ponekad ne uspijem nesto desifrirati jer too much je vremena proslo i mi u Hrvatskoj smo ju ucli u prvim razredima osnovne i tu i tamo bi neku pjesmu obradjivali sto je na cirilici i normalno da ju se s vremenom zaboravi
Uostalom ovo je bosanski sajt i dolaze ljudi iz svih krajeva svijeta i zasto bi netko uopce morao znati cirilicu
I, doci s tom temom, moliti ljude da postavljaju neka pitanja xy osobi, mislim stvarno :roll:
Kad bih barem znala tko sam zapravo, prestala bi se ponasati kao ona za koju se smatram da jesam, a kad bih se prestala ponasati kao ona za koju se smatram znala bih tko sam.
User avatar
sanela
Posts: 4002
Joined: Mon Apr 11, 2005 11:01 am
Location: Sarajevo

Post by sanela »

Slažem se, stvarno nema smisla pisati na ćirilici na jednom forumu koji posjećuju ljudi koji možda nisu ni učili ćirilicu.

Molim te, poštedi nas ćirilice. Hvala!
User avatar
saša-ex
Posts: 1907
Joined: Sat May 06, 2006 9:55 am
Location: Beograd

Post by saša-ex »

O.K., sve mi je jasno ali ko je Mirjana Bulatovic, da li neko moze da mi kaze?
javor

Post by javor »

Ok,
pošto ne igrom slučaja nego Božjom voljom ja tvrdim da sam izliječen Božjom silom i ljubavlju neću ulaziti u religijske i vjerske rasprave.

Postaviću pitanje veoma slično kao saša-ex.

Znači Gospođa Mirjana Bulatović koju ti alefšin ili kako :?:
veličaš je diplomirani psiholog jel, i svjetski ugledan novinar nadopunjen i kako za sebe kaže pročišćen Božjom riječi. Pisac je knjige "Đavo u prahu".

Čitajući malo onaj forum što si predložio/la kao link, a pogledaću i knjigu stekao sam dojam da je knjiga puna fraza kao što su: "droga je najveća zabluda za sreću" ili "mnogi su mislili da su našli izlaz a našli su smrt" što bi jedan obrazovan novinar ili bilo ko drugi mogao logičkim razmišljanjima sročiti. Isto tako stičem dojam da je u knjizi mnoštvo potresnih priča o životima narkomana što i ne sumnjam. Pošto je ovo forum narkomanije (inače ne bih pitao) gdje je tu lično iskustvo Mirjane Bulatović sa narkomanijom osim susreta sa narkomanima i prerađivanja mnoštva tekstova i doktorskih otkrića.

Mogao bih izgleda i ja otvoriti topic gdje ću vas pozvati sve da se obratite dr. Sakomanu poznatom doktoru za narkomaniju u Hrvatskoj ili mom bivšem doktoru Kasperu ovde u Zenici.

Znači da li gospođa Mirjana B. ima ličnog iskustva sa narkomanijom ili ne i kako ona može nekome pomoći?
Mislim da pitanje ima smisla,
Hvala
pozz...
Locked